agurkelis

Kokia cfw rasytis?

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Noriu paklausti, kokią cfw galiu įsirašyti į savo PSP, jei dabartinė versija 5.50 gen-D.

 

Iškart dėkojų už atsakymus (jei tokių bus).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

seip gali rasytis prometheus.bet jei nori kazko naujo gali rasyt 6.20

 

 

Gal gali duoti link kokia 6.20 cfw rasytis? ir ar galiu tiesiai ant savo dabartines rasyt ar reikia downgradint ar dar kazka? senai update'inau savaji aparata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal gali duoti link kokia 6.20 cfw rasytis? ir ar galiu tiesiai ant savo dabartines rasyt ar reikia downgradint ar dar kazka? senai update'inau savaji aparata

 

nereik nieko downgradint. gali kaip tik updatint. pvz i 6.35. tada ant jos tiesiai rasai 6.35 Pro-B5 .sita eina tiek fatam ,tiek slimam. ir losi viska.

 

PSP Firmware 6.35 Update

PSP Custom Firmware 6.35 PRO-B

PSP CFW 6.35 PRO-B5

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nereik nieko downgradint. gali kaip tik updatint. pvz i 6.35. tada ant jos tiesiai rasai 6.35 Pro-B5 .sita eina tiek fatam ,tiek slimam. ir losi viska.

 

PSP Firmware 6.35 Update

PSP Custom Firmware 6.35 PRO-B

PSP CFW 6.35 PRO-B5

 

siaip dar noreciau as paklausti: kaip nuimti spoof'a ? nes kai is 5.50 gen-d3 update darai, kad ir i 6.38 raso, kad jau ir taip turi 9.90 versija

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip dar noreciau as paklausti: kaip nuimti spoof'a ? nes kai is 5.50 gen-d3 update darai, kad ir i 6.38 raso, kad jau ir taip turi 9.90 versija

 

reikia downgradint pirma i m33 su hellcat rocovery flasher. nes is Prometeus negali daryt nieko isvis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nereik downgradinti! tiesiog per select pasirenki ten kazka su flash 1

pajungi usb ir turi buti kazkokioj papkei txt failas.ir jame parasyta version 9.90 pakeiti ir 5.50 ir viskas.su tais downgradinimais uzsiknisimas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nereik nieko downgradint. gali kaip tik updatint. pvz i 6.35. tada ant jos tiesiai rasai 6.35 Pro-B5 .sita eina tiek fatam ,tiek slimam. ir losi viska.

 

PSP Firmware 6.35 Update

PSP Custom Firmware 6.35 PRO-B

PSP CFW 6.35 PRO-B5

 

 

Bandau rasytis ir man uzraso "sorry this program requires 6.35" . Tai negi man pirmiau reikia 6.35 ofw isirasyt?

 

 

Ninja Edit: Na va, atsinaujinau. Dekui scalman'ui uz pagalba. Ranka spaudziu

 

Dabar iskilo dar vienas klasuimas. Isirasiau cfw, viskas tvarkoj, zaidimai veikia. Buvau isjunges PSP, po kiek laiko ijungiu ir mano cfw kazkaip anuliavosi. Kaip cia gali buti? ar cia kazkoks bugas kuris vel perrasius nebepasikartos ar taip reiks kaskart daryti isjungus psp?

Redagavo agurkelis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia supranti nepilnai islauzta.kai pilnai isjungi ramai issivalo ir viska reik isnaujo ta pro b5 junk.sakiau rasyt 6.20 nebutu tokiu nesamoniu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia supranti nepilnai islauzta.kai pilnai isjungi ramai issivalo ir viska reik isnaujo ta pro b5 junk.sakiau rasyt 6.20 nebutu tokiu nesamoniu.

 

 

aisku. ant savo galvos paskubejau. na nesvarbu. sleep mode'as bus kolkas. kai bus kazkas naujesnio bandysiu persirasyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandau rasytis ir man uzraso "sorry this program requires 6.35" . Tai negi man pirmiau reikia 6.35 ofw isirasyt?

 

 

Ninja Edit: Na va, atsinaujinau. Dekui scalman'ui uz pagalba. Ranka spaudziu

 

Dabar iskilo dar vienas klasuimas. Isirasiau cfw, viskas tvarkoj, zaidimai veikia. Buvau isjunges PSP, po kiek laiko ijungiu ir mano cfw kazkaip anuliavosi. Kaip cia gali buti? ar cia kazkoks bugas kuris vel perrasius nebepasikartos ar taip reiks kaskart daryti isjungus psp?

 

butent tam ten isirase 635PRO Fast Recovery , ein i memory stick ir paleidi ji ir iskart vel gauni cfw. nemanau kad labai sunku padaryt viena karta ijungus PSP. tuo paciu jei nori gali naudotis PSP kaip orgu irgi. taigi niekas nera realiai nulauzta. nori cfw pasileidi recovery ir turi cfw.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.