AGENT47

NBA 2K12

Rekomenduojami pranešimai

Na o gal kas jau bandėt live pažaist ? Kas nors naujo ? Veikia ? Pilna jau žaidėjų su my player overall 99 ? :D

 

No Crew, man. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Padekite. Sian instaliavau nba 2k12, viskas kaip ir normaliai. Zaidimas isijungia. Tik kai paraso press enter to continue as paspaudziu ir nieko, tada pasileidzia Demo Mode.Viska isbandziau. Tipo zaidimas kaip ir veikia bet jis nereguja i klavietura.Patarkit ka daryt. Dekoju

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Padekite. Sian instaliavau nba 2k12, viskas kaip ir normaliai. Zaidimas isijungia. Tik kai paraso press enter to continue as paspaudziu ir nieko, tada pasileidzia Demo Mode.Viska isbandziau. Tipo zaidimas kaip ir veikia bet jis nereguja i klavietura.Patarkit ka daryt. Dekoju

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Turiu problema su NBA 2K12 ONLINE, kur yra Home screen'e NBA Online (ten raso kiek dabar online'e yra zmoniu). Spaudziu ant to NBA Online, kad pereit i Online mod'a (kaip suprantu). Paspaudus ismeta notification, kad jei pereisiu i ta mod'a visi neissaugoti dalykai dings. Spaudziu YES ir tada turetu permest i NBA Online screen'a, bet tai neivyksta, viskas taip pat kaip ir buvo. Kame saknys ? Kaip sutvarkyti ? Meginau keleta relyzu : 3DM, RELOADED.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu ir aš bėdelę. Kažkur seniau berods temą buvau matęs, kur reikia rašyti jei nepasileidžia žaidimas, bet jos neradau, tai klausiu čia. Žodžiu, įsirašiau žaidimą, nucrekinau. Įjungiu, pasirodo juodas žaidimo langas ir iš karto išsijungia jis. Perrašiau žaidimą, įjungiu tai pasirodo toks pat juodas langas, bet jis neišsijungia. Ką daryt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ant xbox nuckrakinai ? wtf ?

 

Ne į temą

Kur minėjau, kad per xbox?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O su my player išeina žaisti online ? Nes per 2k11 tai būdavo susikuri my player ir žaidi online , o dabar nerandu kad būtų tokia funkcija. 2k sports panaikino tokią galimybę ar reik kažką kitaip daryt ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O su my player išeina žaisti online ? Nes per 2k11 tai būdavo susikuri my player ir žaidi online , o dabar nerandu kad būtų tokia funkcija. 2k sports panaikino tokią galimybę ar reik kažką kitaip daryt ?

 

Nėra. Pyderastai apkarpė šių metų versija, kad paskui tas funkcijas sudėtų į mokamą DLC. Žiauriai reikia konkurencijos iš EA pusės. Nors 2k12 gameplay tikrai geras.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, norejau paklausti, man ismeta laiska jordon, kad galiu kurtis vardinius savo kedus (singature shoe), spaudziu A raide vistiek neina niekaip susikurti, gal galit padeti? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi neišėjo , o kai paspaudžiau back , parodė kad jie jau sukurti , ir spalvas priderino prie esamų klubo marškinėlių.. Nežinau , atrodo lyg būtų eilinis bugas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi neišėjo , o kai paspaudžiau back , parodė kad jie jau sukurti , ir spalvas priderino prie esamų klubo marškinėlių.. Nežinau , atrodo lyg būtų eilinis bugas.

 

Kaip tai sukurti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip tai sukurti?

 

Tiesiog , bandžiau spaudinėt A , niekas nesigavo. spaudžiau start arba B(nepamenu) ir galų gale parodė reklamą jog jie jau sukurti , kadangi buvau 76 sixers komandoj , tai man spalvas lygtais raudoną ir mėlyną padarė

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesiog , bandžiau spaudinėt A , niekas nesigavo. spaudžiau start arba B(nepamenu) ir galų gale parodė reklamą jog jie jau sukurti , kadangi buvau 76 sixers komandoj , tai man spalvas lygtais raudoną ir mėlyną padarė

 

Man buvo pries tai klipas, kad tuos kedus reklamuoja, nu ir dbr ismete laiska, kad tipo nuaik i studija ir update padaryk, kaip suprasti tai nzn. As spaudineju A raide nieko nesidaro, kas kokia nesamone, arba as kas ka blogai darau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.