Dwėsk

Team Fortress 2

Rekomenduojami pranešimai

Nuotrauka

Kūrėjas: Valve Corporation
Leidėjas: Valve Corporation
Žaidimo variklis: Source Engine
Žanras: Team Based First Person Shooter
Režimai: Multiplayer
Išleidimo data: 2007m. Spalio 9
Metacritic įvertinimas: 92
Platformos: PC, X360
Puslapis: www.teamfortress.com


Sukūriau šią temą, norėdamas visiems pranešti, kad Team Fortress 2 nuo šiandien pasidarė visiškai nemokamas :skritulys: Daugiau info: http://www.teamfortress.com/freetoplay/ Redagavo Dwėsk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tie kas sumokeja kanors gauna? siaip saunu dabar su draugais galesim lost kas nepirko :skritulys:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai esu nusipirkes orange box'a, bet net nezaidziau to TF2, tik viena karta buvau isijunges :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neblogas žaidimas, man patiko. Gal net už CS:S geresnis (MANO nuomonė). Su proga, kad free, reikia gal dar sumest. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tie kas sumokeja kanors gauna? siaip saunu dabar su draugais galesim lost kas nepirko :)

 

Taip, visiems tokiem premiumas visam laiku ir negraži kepurėlė... Ir beje, negalima sakyt kad jis visiškai nemokamas. Norėdami atrakinti kai kuriuos daigtus turit turėt premiuma, bet kas geriausia, tai jog nusipirkus nors vieną daigtą (kiek mačiau pigiausias - 1.5lt) gauni premiuma visam laikui :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, visiems tokiem premiumas visam laiku ir negraži kepurėlė... Ir beje, negalima sakyt kad jis visiškai nemokamas. Norėdami atrakinti kai kuriuos daigtus turit turėt premiuma, bet kas geriausia, tai jog nusipirkus nors vieną daigtą (kiek mačiau pigiausias - 1.5lt) gauni premiuma visam laikui :D

 

Jo žinau tą, pvz yra koks nors Ambassador už 37 euro centus, kas yra virš lito, bet į steam wallet galima įsidėt minimum 5eurus, tai gal galima kaip nors dovanot kitiem žmonėm pvz 1 eurą? Nes dabar 18LT mokėt dėl vieno itemo tai beprasmiška :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Eina ** dar prieš maždaug 1sav. nusipirkau iš Steam ji. :kede:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai labai laimingas nes pirkti norėjau o čia bac ir free :) žiauriai apsidžiaugiau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu man ne, buvo pirmas pora dienų kickindavo ir rašydavo kažką su VAC Client Steam...bla bla bla.. bet čia Valvėje problemos, poto susitvarkė

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jiems f2p versija atneš dar daugiau pelno nei premium, nes atsiras daugiau norinčių pirkti naujus itemus ( mano nuomone) :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagaliau :thumbsup4: for free reikia eit pasityciot is tu kurie zaidzia uzpinigus :)

 

Kaip nekenčiu tokių žmonių... Jiems gaila paremt tokias dieviškas kompanijas kaip Valve... Aš pats pirkau Orange Boxa už 50 lt. ir ne kiek nesigailiu... Šiaip lošiu gan profesonaliai (etf2l) tačiau ir pubuose nemažai praleidžiu laiko :) O Premiumu backpackas turi 300 vietos o Free tik 50. Free negali tradinti, negali atrodo rasti kepurių ir t.t.

 

EDIT: Be to - patariu visiem kas pirks premium - isimeskit 5 eurus, nusipirkit Poker Night at Inventory (be žaisdami gausit 5 vertingus tf2 itemus) kaina 3,99 euro (13,66 lt) ir tada nusipirkit kokį itemą iš tf2 už 0,74 euro ar už 0,39 euro. :)

Redagavo AfroManX

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.