blistas

Parejo ausines.

Rekomenduojami pranešimai

Kokias ausines patartumet pirkti ? Maniskes kurios buvo komplekte sugedo visiskai negaliu sneket ir klausyt .. Parejo per 4 menesius..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokias ausines patartumet pirkti ? Maniskes kurios buvo komplekte sugedo visiskai negaliu sneket ir klausyt .. Parejo per 4 menesius..

 

pirmas klausimas kiek gali paklot ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

blistas tu kalbi apie xbl ausines?

 

yra geros "turtle beach" ir "triton"

Redagavo martynukazzz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir kokiu tau reike ar nori ,kad jose butu tik xbox live chatas ar ,kad butu zadimo garsas + live chatas ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar ziuriu Sitas dar metai garantija .. Kaip manot geros , greit nesueis kaip praeitos ?

Paprastu tik kad balsas is party girdetusi

Redagavo blistas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar ziuriu Sitas dar metai garantija .. Kaip manot geros , greit nesueis kaip praeitos ?

 

Cia kiek supratau tai yra neorginalios xboxo aisines kuriose tik girdesi xboxo live chata seip nepatarciau imt nes gal negirdesi pacio zaidimo garso nes ausys bus uzdektos.

 

Jei nori galiu padovanot xboxo ausines jos man atrodo su mano elitu atejo bet as jas pasilikau ir dabar 3 turiu bet turetai man per paypala uz siuntima sumoket is airijos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

imk org xbox arba is turinciu gera reputacija firmu...

Redagavo martynukazzz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip martynukazzz sakė, imk Turtle Beach ausines, nepagailėk pinigu, nes daiktą tikrai gerą turėsi ir ilgam :yes:.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Butent tu kur is ebay nerekomenduociau, bet is ten yra ir kitu geru varijantu. Jei tik reikia kad seip susisneket su draugais ieskok paprastu per viena ausy.

Jos tikrai nebrangios ir nesiskirs praktiskai niekuo nuo originaliu.

Jei nori rimtu nebrangiu ausiniu siulyciau Turtle Beach x11's tinka ir ant pc, laikys gerai ir garsas super. Dar pigesnes yra Ear Force XLC.

Arba jimk dovanai is Starscream :notworthy:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar ziuriu Sitas dar metai garantija .. Kaip manot geros , greit nesueis kaip praeitos ?

Paprastu tik kad balsas is party girdetusi

 

Niekada nepirk tokių pigių daiktų.Nes bus kaip man,vis pirkdavau pigų made in china peace of shit.Aš ant pc ausinių tiek išleidau kad būčiau galėjas super krūtas ausines nusipirkti.Beje dėl ausinių tai aš šitas imčiau Čia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu visiskai naujas supakuotas TB Earforce XLC, jei reikia PM (busiu grizes tik pirmadieni)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu visiskai naujas supakuotas TB Earforce XLC, jei reikia PM (busiu grizes tik pirmadieni)

 

Labai rekomenduoju šias ausines, jos labai geros, pigios, ir girdisi žaidimo garsas. Už tokia kaina geriausios :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.