Nuggles

Diskusija: Tom Clancy's

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,norėčiau padiskutuot su jumis apie Tom Clancy's serijas,kaip jum jos? Pvz: Splinter cell double agent ir t.t.

Dabar pasivežiau ant šito splinter cell double agent,tai žaidžiu,bet labai vargstu kartais,net išjungiu iš nervų retkarčiais. :) Man tai jos labai patinka. Kaip jum?

Redagavo Nuggles

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Joo kartais tikrai sunervina splinteris.Ant psp taip užsiknisau kad ištryniau.Nes tokių vietų sunkių būdavo bet tai mane spinter cell žaidimuose labiausiai traukdavo.

Asmeniškai man geriausia dalis yra pandora tomorow nes ji buvo pirmoji kuria žaidžiau o tavo?

Redagavo Mykola

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai įdomi ir faina serija visa (neskaitant Double Agent, nes deja jo dar nesu žaidęs). Taip pat nevienos taip dar ir neperėjau.. :) Pirmą dalį atsimenu buvau beveik perėjęs, nes jau matėsi iš viso scenarijaus, kad galas arti, aukšta įtampa ir pan. Pandora Tomorrow taip pat buvau nemažai perėjęs, bet kažkaip mažiausiai jos atsimenu. Chaos Theory dabar kompe turiu ir kartais pažaidžiu. Įdomi dalis, bet daug mažiau stealtho ten, nes gali eit ir šaudyt visus, bet aišku gali ir tyliai, bet šiaip patinka man ši dalis, perėjau nedaug jos. Apie Conviction, tai esu labai nedaug jo žaidęs, bet man jis nelabai patiko.. Ten jau ne stealth, o toks grynai Action žaidimas. Labai daug šaudymo ir pan, o ir stealthas ten jau netoks, kaip anksčiau. Iš šitų keturiu, man Conviction prasčiausias, bet bendrai paėmus dalis, serija labai puiki. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tom Clancy's zaidimams priklauso ne tik Splinter cell, bet ir Rainbow Six, Ghost Recon, Hawx, End War ir dar regis keleta seriju. Siaip splinteris yra nuostabus zaidimas. Visas dalis perejau, paskutines tris dalis, po daug kartu. 4 ispradziu atrodo sunkus, bet einant antra karta, viskas per daug paprasta. Conviction siuzeto prasme geriausias is visu, bet gameplay kiek palengvino, dave daugiau laisves rinktis tarp saudymo ir stealth. Na, kas megsta stealth, tas ejo Fisherio budu, bet vistiek, zaidimas nuostabus. Negaliu sulaukt naujos dalies.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man is Tom Clancy's labiausiai patika ghost recon advance warfighter 2 ant ps2.Neviena karta pereits.Taip pat patink rainbow six vegas 2.Losiu ir conviction tai jis man gan sunkus :).O end war tai pora kartu palosiau ir atsiboda per mazai unitu tipu yra

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu, jei iš kitų serijų, tai esu žaidęs senesnes Ghost Recon dalis, bet jos man nepatiko, o naujesnės visai tokios ir nieko, bet man nelabai patinka taktinės šaudyklės. :) Rainbow Six net labai patiko ir su malonumu žaidžiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O esat kas nors žaidę double agent ?

 

Atsiprašau už dvigubą pranešimą,norėjau paklausti tų kas lošia splinter cell double agent,kaip yra su tuo Trust matter? Man pavyzdžiui dabar nuslinko į vieną pusę,ir išvien mission failed. Nežinau ką daryt. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Double agent bandziau, tai nelabai patiko, o conviction ziauriai patiko ir uzkabino.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Wolwerine gal žinai kaip ten su tuo trust matter(pasitikėjimu)? Mano atvėju jis nuslinko į vieną pusę ir dabar neleidžia toliau žaisti kažkaip,net nežinau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Wolwerine gal žinai kaip ten su tuo trust matter(pasitikėjimu)? Mano atvėju jis nuslinko į vieną pusę ir dabar neleidžia toliau žaisti kažkaip,net nežinau.

 

Deja, iki tos vietos nebuvau daejes. Per youtube pasiziurek kaip pereiti ir viskas. As jei kur ilgai pakimbu, tai taip ir darau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.