Bscorpio

Ps3 data corrupted ir dar užsigeidė OFW 3.56

Rekomenduojami pranešimai

sveiki mielieji, raįymas čia yra paskutinė mano viltis, po keleto bemiegių naktų, kalnų perksiayttos informacijos ir daug peržiūrėtų youtube video :D

 

šiuo metu esanti problema: PS3 neužsikrauna, rašo ":system sofware could not start correctly..... connect storage media thart contains versios 3.56 or higher", bėda ta, kad 3.56 versijos aš jam tikrai nenoriu duoti, manau visi suprantame kodėl :D

 

 

o viskas prasidėjo nuo adomo ir ievos....: Pirminė versija konsolėje buvo 3.15. toliau kaip priklauso sekė atnaujinimas į 3.55 OFW, toliau sekė atnaujinimas į 3.55 CFW, o čia ir pasidėjo linksmybės.... naujinant 3.55 CFW, atnaujinimo metu progresas nuo 32% staigiai pasiekdavo 100% ir atnaujinimas neįvykdavo. bandant tą padaryti per "recovery menu" gaudavau optimistiškai nuteikiantį užrašą "data is corrupted". taigi pasiieškojęs informacijos internete perskaičiau, kad kai kam padėjo 3.55 OFW instaliavimas iš naujo. taigi konsolę Downgradinau iki 3.41 versijos (psp jig'o pagalba). Tačiau kuo toliau tuo darėsi gražiau. Palaidus 3.55 OFW updeitą, jis jau nebekopijavo pradžiai failų, o iš karto tėškė užrašą "data corupted" (o prieš tai tas pats updeitas suėjo) ir maždaug ko iš manęs nori. Apie tokį atvejį irgi radau informacijos, kad pagelbsti PILNAS HDD suformatavimas. taigi išėmiau, HDD ir su PC jį suformatavau. Teoriškai, toliau PS3 turėjo tą hdd aptikęs susiformatuoti pagal save ir viskas suktis normaliai, tačiau ir čia nepasisekė. Vos įdėjęs HDD ir įjungus konsolę iš karto gavau užrašą "system sofware could not start correctly..... connect storage media thart contains versios 3.56 or higher". kas įdomiausia, kad 3.56 versijos kompas nematė nei pro kur, o paskutinė veikianti evrsija buvo 3.41.... internete radau, kad šitą reikalą išsprendžia ir konsolę paleidžia 3.56v2 atnaujinimas (čia yra kaip supratau ganėtinai dažnas bug'as) tačiau dėl akivaizdžių priežasčių nenoriu aš jos dėti...

 

galbūt atsiras kas pagelbės? :/ viskas ko man reikia tai funkcionuojančios 3.55 ar žemesnės versijos....

Redagavo Bscorpio

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Situacija tikrai idomi, nelabai ka turiu patarti, apart to kad kai darai betkoki updeita per USB, isitikink kad visi kiti USB irenginiai (pultai, ishoriniai hdd ir kita) yra isjungti. man daznai rasho corrupted darant updeita jei ikishtas USB pultas.

 

Sekmes, praneshk kaip viskas baigsis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabandyk įjungti recovery menu ir pasirinkti Restore File System.

 

Ne į temą

O šiap tai galėjai ir neformatuot o naudot pvz. šitą tutorialą: http://www.ps3-hacks.org/how-to-fix-ps3-corrupted-data-update-error-from-3-41-to-3-55-cfw.html

 

P.S.

 

O išėmus HDD ir įjungus PS3 bent jis kraunasi? Turiu mintį atsiranda užrašas PS3 ir bangelės?

Redagavo Emilis09

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Situacija tikrai idomi, nelabai ka turiu patarti, apart to kad kai darai betkoki updeita per USB, isitikink kad visi kiti USB irenginiai (pultai, ishoriniai hdd ir kita) yra isjungti. man daznai rasho corrupted darant updeita jei ikishtas USB pultas.

 

Sekmes, praneshk kaip viskas baigsis

 

pajungta buna tik tai tas kas tuo metu yra butina

 

Pabandyk įjungti recovery menu ir pasirinkti Restore File System.

 

Ne į temą

O šiap tai galėjai ir neformatuot o naudot pvz. šitą tutorialą: http://www.ps3-hacks.org/how-to-fix-ps3-corrupted-data-update-error-from-3-41-to-3-55-cfw.html

 

P.S.

 

O išėmus HDD ir įjungus PS3 bent jis kraunasi? Turiu mintį atsiranda užrašas PS3 ir bangelės?

 

nei vienas iš recovery meniu punktų nepadeda. išėmus hdd rašo "system could not start, no correct hdd was found"

Redagavo Bscorpio

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kokiu formatu suformatavai HDD per PC? Reikia su FAT32.

 

šiaip kiek skaičiau, kad nelabai yra skirtumo. nes particija išsitrina vistiek, ir ps3 perisformatuoja kaip jam reikia. (bandžiau ir NTFS full ir FAT32 quick) Redagavo Bscorpio

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O išėmus HDD PS3 pradeda krautis (bangelėse PS3 užrašą išmeta)?

 

užrašas tarp linijų, panašiai kaip recovery menu. (jeigu gerai pamenu, netgi kai softas veikė jis toks būdavo, bet nesu tikras)

 

dar tiesa mėginau "unbricker" metodą, naudojant PS3 Jig'ą. t.y. downgrade'ą nesant sistemai (net kai nenori nieko rodyti). fleshukas pamirksi kuri laika ir nustoja, o paskui jame atsiradusiame log'e perkaitau, kad failų išplėtimas ir nukopijavimas (ar tik išplėtimas) lyg buvo sėkmingas, bet pabaigoje vistiek "failure" (bandyta ir su 3.55 ir su 3.40 OFW)

 

tačiau tai visdėlto suteikė šiek tiek informacijos. ps3jig'as numarina konsolę (ar uzstrigdina neprikeliamai) jeigu būna paleidžiamas ant 3.56 versijos (rizikavau, nes niekas nebeatejo i galva), tačiau po nepavykusio bandymo, konsolę visdėlto grąžinau į pusiau veikiančią stadiją (su erroru) taigi reiškia, kad OFW 3.56 į ją nebuvo patekus.

Redagavo Bscorpio

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepiratauk, va cia tai ideja, reikalaujanti daug pastangu!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepiratauk, va cia tai ideja, reikalaujanti daug pastangu!

 

kokie mes protingi ir daug uždirbantys

 

be to, čia turėjo būti viso labo draugiška pagalba, ot ir pribridau...

Redagavo Bscorpio

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ar as kanors piktai pasakiau? Tiesiog pateikiau pasiulyma, kuris isprestu tavo bedas ir tiek

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Whatever... buvau konsolę davęs porai žmonių kurie už tai gauna pingus, jokių rezultatų... aišku, blogiausiu atveju reikės versti į 3.56b versiją, tačiau man toks vaizdas jog konsolė nemyli HDD (nuo pat bandymo sudėti CFW tai pasireiškė), ir aplamai su tokia situacija niekas nesusidūrė :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Whatever... buvau konsolę davęs porai žmonių kurie už tai gauna pingus, jokių rezultatų... aišku, blogiausiu atveju reikės versti į 3.56b versiją, tačiau man toks vaizdas jog konsolė nemyli HDD (nuo pat bandymo sudėti CFW tai pasireiškė), ir aplamai su tokia situacija niekas nesusidūrė :)

 

nu ką... po dar ilgesnio kankinimosi problema galų gale išspręsta....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ką... po dar ilgesnio kankinimosi problema galų gale išspręsta....

 

Pasidalinsim patirtimi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.