Nuggles

Bevielis pultas

Rekomenduojami pranešimai

O kaip ten įmanoma tą sąskaita susikurt. ? :)

 

nueini į paypal.com ir užsiregistruoji...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

+ reikia tureti kreditine kortelel, kad susikur paypal saskaita

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

+ reikia tureti kreditine kortelel, kad susikur paypal saskaita

 

Ne. :clap2: Na jai nori persivest į PayPal iš kortos - tai jo. Bet jai nereikia, gausi iš kitos PayPal sąskaitos - nereik... ;)

 

Na bent jau aš taip pasidariau be kortelės. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norėjau paklausti kaip ten su prekes.lt,pristatymas mokamas? Niekur nerandu informacijos.

Redagavo Nuggles

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,o norėjau paklausti kaip su tuo prekes.lt,pristatymas mokamas? Niekur nerandu informacijos apie tai.

 

Ko gero,kad paciam reikia apsimoketi uz kurjeri,tokia isvada padariau is sio straipsnio,be to man atrodo,kad kai ten pildaisi jau pirkimo forma,tai prie to pacio ir paraso kiek kurjerio paslaugos kainuoja...

Info

 

 

 

UAB BAITUKAS

Saulius / Klaipėda / 2010-03-02 Komentarų skaičius: 5

Svetainėje www.prekes.net radau reikiamą prekę ir parašiau el. laišką pasidomėti ar tikrai turi tą prekę , ar galima apmokėti pristačius prekę ir kada galėtų pristatyti. Iš atsakymo buvo aišku , kad prekės yra užsakytos(tame tarpe ir mano ieškoma) ir bus už kelių dienų, pristato per 5 darbo dienas ir už prekę būtinai reikia apmokėti iš anksto. Ką ir padariau per el. banko sistemą. Mokėtina suma susidarė iš 1) prekės kainos, 2)pristatymo kainos, 3)kažkokio banko mokesčio už operaciją( 54Lt. su centais). Ir prasidėjo! Pasibaigus pristatymo terminui pradėjau domėtis ar jie turi prekę ir kada pristatys. Į el. laiškus niekas nesiteikė atsakyti, tada pradėjau skambinti. Pavyko išsiaiškinti , kad atsieit mano prekę jiems neatsiuntė gamintojas ,kad reikia dar palaukti ir t.t.. Dar po savaitės vėl tas pats , tik pažadai , todėl paprašiau grąžinti pinigus. O čia ir paaiškėjo , kad jie ne tik meistriškai"knisa" smegenis, bet per juos patyriau ir nuostolį 54 Lt. su centais, nes man, kaip jie paaiškino , gali grąžinti tik už prekę ir pristatymą.

Visi kas norėsit su jais turėti reikalų, prieš tai gerai pagalvokite ar verta!!!

Raktažodžiai:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Fuza,labai esu dėkingas. Jau jaučiu būčiau patyręs 65lt nuostolį. Labai ačiū. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sėkmės,man atrodo,kad jei nori kažką iš jų užsisakyti tai geriau pas juos tiesiai į saloną nuvaryti ir atsikratyti visų galimų rūpesčių :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiais laikais pirkdamas,nieko nebegali pasitikėt. :D

Redagavo Nuggles

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandysiu gal užsisakyt iš Dealextreme,bet labai ilgai siunčia. :D

 

O ko tau reikia?ps2 bevielio pulto? Redagavo FUZA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ir imk is to DX,vasaros metu ten nebuna taip ziauriai tu usakymu,tai gal gautum per 2-3 savaites...kitas variantas,duok cia i plm skelbima,kad perki ir gal kas tures parduoti,anksciau buvau kelis kart mates kad pardavinejo,tai gali pabandyt ir toki varianta :D

Redagavo FUZA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.