Tucka

Red dead redemption problema

Rekomenduojami pranešimai

[

Turiu didele problema isijungiu red dead redemption ir uzsilagina visas xbox 360jasper

Iskart visiem didelis aciu.Suklydau ne ant PC o ant xbox 360jasper

Redagavo Tucka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu blogai įrašytas žaidimas ir tiek :lol: pamėgink į HDD įrašyti, gal pasitaisys problema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai irašinėji žaidimą į kompaktą kokį greiti renkiesi ? Pats geriausias yra 2,4. Geriausia žaidimų rašymo programa imgburner.

 

Šiaip geriausias - mažiausias :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

[

Turiu didele problema isijungiu red dead redemption ir uzsilagina visas xbox 360jasper

Iskart visiem didelis aciu.Suklydau ne ant PC o ant xbox 360jasper

 

Nu tai zaidimas blogas siuskis is kitur

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi panašiai buvo. Turbūt blogai įsirašė/blogas relyzas/nepilnai parsisiuntė(man tiap buvo, dėl to taip ir rašau :lol:). Jeigu įsirašei blogą žaidimą į HDD x'o tai DELETE jį. Tada įsirašyk gerą RDR ir viskas turėtų veikti. Man taip buvo su Dante's Inferno, bet manau tas pats. Žinoma čia gali būti ir kažkas kito.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O nezinot kodel pas mane pasirinkus 2x vis tiek raso ant 4x?

 

Ne į temą

Tu nepasirenki tikslaus greičio, tu pasirenki tik apytikslį, todėl jis kartais svyruoją į vieną ar kitą pusę. Beto kokybiškesnį diskai, kaip Verbatim jie pagauna ir 5x greitį, tiesiog jie atsparūs tam.
Redagavo Swizz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O nezinot kodel pas mane pasirinkus 2x vis tiek raso ant 4x?

 

Kiekvienas tuščias diskas savyje turi informaciją, kokius greičius jis palaiko. ImgBurn to paiso ir parinko artimiausią tavo pasirinktam 2x.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sweiki gal nesupyksit kad cia rasau kitur niekor tokios temos neradau parsisiuncia red dead redemption ant ps3 ir ten yra toksai failas kuris sveria 6 gb ir neleizia kelti i flesa banziau net i kelius ar galima kaip nors iskaidyti ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia gi ne ps3 skiltis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sweiki gal nesupyksit kad cia rasau kitur niekor tokios temos neradau parsisiuncia red dead redemption ant ps3 ir ten yra toksai failas kuris sveria 6 gb ir neleizia kelti i flesa banziau net i kelius ar galima kaip nors iskaidyti ?

 

:god:

 

PS3 + nulauzimas ...

http://www.playmanija.lt/forumas/t41635/klausko-mes-tau-atsakysim-kas-susije-su-ps3-jailbreak/page-6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.