scalman

LT+ 1.92(Slimam), 1.91 (visi linkai pirmam poste)

Rekomenduojami pranešimai

failiuka naudot pagal savo dvdrom versija aisku. jei jau to nzn tai sunkiai tau seksis flashint manau. yra tutorialas naujas naujam JF specialiai skirtas.aisku ziurint dar ar tu flashini nuo stock ar nuo jau senesnes Lt irgi reikia i viska atsizvelgt.jei is pirmo posto atsisiustum visus 3 pirmus linkus kur yra visi FW ,tada pats JF ir jam tutorial, manau klaust nereiktu. nebent su anglu problema.

 

Pas mane yra Lite-On 93450c DVD-rom'as. Nes dabar tam firmware packe uzeinu i firmware folderi ir ten nepagaunu kuris .bin failiukas kuriam romui skirtas. Gal yra zmoniu zinanciu kuris .bin failiukas skirtas Phat Lite-on 93450c dvd-romui? Redagavo powke33

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane yra Lite-On 93450c DVD-rom'as. Nes dabar tam firmware packe uzeinu i firmware folderi ir ten nera parasyta kuris .bin failiukas kuriam romui skirtas.

 

kaip tai nera pasaryta. visi .bin failiukai jau vardus turi savo atitinkamai pagal kokiam dvdrom skirti. esme ta kad liteon draivai neturi tu senuju numeriu. skiriasi jau tik kelios versijos ir jos yra uzvardytos atitinkamai tos kur failiuku varduose yra **0225** , **025** , **0272**, **0401**. sitos ir yra liteon skirtos. paimsi nuskaitysi pirma savo dvdrom per jf , jis tau parodys kokia tavo dabar fw, pvz bus **0225** tai ant jos desi atitinkama ir .bin . na kaip zinai po pries tai buvusio update juk neliko jau tu visu 93450c zymejimu.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip manot, verta flesintis del ACB multiplayerio ar verciau laukti LT2.0? Galvoju, kad gal flesintis, nes vis tiek kiauras dienas nieko neveikiu, be to ismoksiu flesint.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai flasinkis jei pats tai darysi visgi pinigų nereikės mokėti ir išmoksi tai daryti :thumbup:

Ne į temą

Aš flašinsiuosi nors ir reikės mokėti pinigus už tai nes tikrai nemanau, kad po 1mėn sulauksim naujos fw gali net ir ilgiau jos laukti .
Redagavo DoZyMaY

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Stai mano ilga istorija su 1.91 fw. Taigi, nusifleshinau buvau i Lt+ 1.91 ir nusprendziau persifleshint. Isiardziau xbox'a prijungiau prie pc, viska surado, viskas ok. Isijungiu jungleflasher, jis taip pat viska rado, idejau fw, i fw ikisau savo rakta, kolkas viskas ok. Paspaudziau Erase, istraukia maitinima, vel ikisau. Viskas ok, ir tik kai paspaudziau Write, viskas ir prasidejo. Spaudziu Write, raso Writing Bank 0.. ir viskas. Kompas veikia, viskas su juo gerai, bet niekas nevyksta paciame jungleflasheri. Na, paspaudziau vel Write, ir vel tas pats. Tada Redcat'as sako, istrauk maitinima ir nukilink jf task, kad nesudegtu lazeris. Na ir nuo sio momento, nei mano, nei suneno PC neberanda mano lite-on. bandziau per dosflasheri, tas pats. Niekaip neranda, gal turit kas minciu, ka butu galima padaryt? Panasi situacija ir Ignasz, tik kad jis istrauke ne maitinimo laida, o sata, ir dabar jo lite-on'as irgi tuscias ir neranda nei mano pc, nei jo draugo...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pajunk atgal savo dvd romo prie pc prie to pacio porto ir spausk Erase ir turetu atsigauti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na matau MS politika del uztvaru statymo piratams tikrai veikia, tikrai ne kiekvienas tures noro ir proto po kiekvieno update vel kazka daryti kad galetu pazaisti.

iseina update, visi sedi ir laukia, negalima pazaist live kuri laika, po to lauki naujienu ir vel kazka perdarineji, gerai kai visa pats sugebi tai cia kaip ir visas paprasta, bet zmonem kurie turi nesiot kazkam kad darytu, tikrai tas uzknis. aisq db meistram visokiem tai biznio netruksta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemanau, kad ši teorija veiks lietuviams. Lietuviai kaip piratavo, taip ir pirataus. Tikrai nuo to nepradės pirkti žaidimų. Greičiau išmoks patys flash'inti savo DVD ROM'us.

 

Dėl užsienio rinkų - sutinku.

Manau MS pabandė ir viskas jau kaip ir OK. Belieka tik tą AP2.5/2.6 apsaugą paleisti visiems žaidimams ir DB update kas tris mėnesius (dažniau nereikia.. supyks labai daug vartotojų, kurie sėdi su keliasdešimt/kelių šimtų kbps internetu; o tokių tikrai yra daug).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kurioj vietoj per JF galima suzinoti kokia dvd-rom'o FW?

 

kai Jf suranda roma, tai kairioje puseje bus parasyta FW

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausykit, o man nepavyktu nusiflesint, naudojant PlayManijoj esanti gida (Lite-On), nes tam JF tutoriale labai daug prirasyta ir neiseina susigaudyti. :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausykit, o man nepavyktu nusiflesint, naudojant PlayManijoj esanti gida (Lite-On), nes tam JF tutoriale labai daug prirasyta ir neiseina susigaudyti. :thumbsup4:

 

http://team-xecuter.com/forums/forumdisplay.php?f=136

arba atrodo yra plm imestas gidas kaip nuflashint 9504

Redagavo Starscream

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.