tasbicas

WWE BRAWL

Rekomenduojami pranešimai

WWE Brawl

WWE Brawl

  • Platformos

    • Xbox 360
    • PlayStation 3
    • Wii
  • Kūrėjas

    • Blue Tongue Entertainment Pty, Ltd.
  • Leidėjas

    • THQ
  • Temos

    • Martial Arts
  • Apie žaidimą

    A new melee combat style game meant to appeal to individuals who aren't fans of WWE wrestling products. It was officially cancelled after THQ's demise in 2013.

WWE Brawl

Apie žaidimą

A new melee combat style game meant to appeal to individuals who aren't fans of WWE wrestling products. It was officially cancelled after THQ's demise in 2013.

Aprašymas

WWE Brawl was announced the day before Wrestlemania 27. However, no mention was publicly made until the trailer showed up on YouTube early July. The trailer has since been removed from THQ's official YouTube channel and all mentions of the game have been stripped from their site. The game is, therefore, vaporware, and was possibly cancelled in light of THQ's financial problems throughout 2011 and/or due to poor sales of WWE All Stars.

Everything known about the game is drawn entirely from the trailer. While it will feature WWE Superstars, it appears that will be the only link as each person appears to have magical attacks.

Roster

  • Edge
  • John Cena
  • Kelly Kelly
  • The Miz
  • Sheamus
  • Triple H
  • The Undertaker

It is also rumored that this game will tie in with a toy line and new Saturday morning animated TV show.

Nuotraukos


Kūrėjas: THQ
Leidėjas: THQ
Žaidimo variklis:
Žanras: wrestling
Režimai:
Išleidimo data: TBA 2012
Reitingas:
Metacritic įvertinimas:
Platformos: PS3, XBOX360, Wii
Puslapis:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na,kadangi man patiko WWE All Stars,tai manau lips ir sitas... :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na,kadangi man patiko WWE All Stars,tai manau lips ir sitas... :thumbup:

 

Bet iš trailerio, čia nelabai All-Stars. Čia jau kaip ką žinau, koks Tekkenas, Dragon Ball Buidokai ir pan. Gal bus ir geras, nieko nesakau, bet bent kol kas, man jis nelabai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu all stars buvo smmagu pazaist bet vis vien man labiau priimtini tikroviski imtyniu zaidimai.

Redagavo Batista

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne,tai aisku,kad cia arkada (kazkas panasaus man asmeniskai i double dragon :yes: ),all stars buvo visai kitoks,bet tiesiog noriu pasakyti kad man patinka visi su WWE susiije geimai,aisku cia ner ka lyginti su tikraja WWE serija,bet vistiek toks fun :nervai:

http://www.youtube.com/watch?v=-bWOajzl30E&feature=related

cia truputi galima atidziau kelis veikejus apziureti :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

WWE all-stars as nezaides negaliu dauka pasakyti, as tik zaides WWE 2009 ir visai nieko game, pasimusti. Nu is trailerio nieko dauk negaliu pasakyti, laukiam daugiau info. :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.