Mykola

Tema rūkantiems ir metantiems rūkyti

  

88 nariai prabalsavo

  1. 1. Ar rūkote?

    • Taip
      13
    • Ne
      43
    • Kartais
      10
    • Rūkau bet noriu mesti
      9
    • Neseniai mečiau
      4
    • Kartais parūkau, bet ne cigaretes :)
      8


Rekomenduojami pranešimai

Nors pats rūkau, bet mesti rūkyti yra tikrai lengva, nemetu gal dėl to, kad tiesiog nenoriu!? Ir tikrai nemesiu bent jau dabar, kad jums kažką įrodyti.. Svarbiausia, kad pats savimi pasitikiu, gyvenu sau, o ne kažkokiems dėdėms kurie sėdi playmanijoje :thumbsup4:

 

Panasiai sneka alkoholikai- galiu , bet nenoriu, nes man ir taip gerai :cheers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau rukęs apie 7 metus, paskui mečiau ir neberukiau 10 metų.

Kai buvau Anglijoje tai viskas prasidėjo iš naujo todėl kad po 12 val. intensyvaus darbo tiesiog neturėjau jegų net nuvažiuoti namo su savo mašina. Kojos neklausė dėl apkrovos. Todėl teko pradėti vėl kad sumažinti kraujotaką ir net dabar, grižęs į Lietuvą - vis dar negaliu mesti (1,5 metų prarukiau Anglijoje).

Dabar mažinu dozę kad tas dalykas kai pilnai mesiu - neturėtų įtakos svoriui (keičiasi medžiagų balansas organizme)

Turėčiau mesti pilnai jau greitai.

 

Daugiausiai lemia psichologinis faktorius o ne fizinė priklausomybė.

Redagavo Skeith

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nors pats rūkau, bet mesti rūkyti yra tikrai lengva, nemetu gal dėl to, kad tiesiog nenoriu!?

 

 

Heh, primine anekdota:

 

"Klausimas:

- Ar sunku mesti rukyti?

- Visai ne, as pavyzdziui metu jau koki 25 karta..."

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cigarečių nerūkau,bet retsykiais su gera kompanija parūkyti kaljaną yra tikrai smagu (taip, žinau,kad jis daugiau kenkia).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš kai pradėjau rūkyti, tai visada sakydavau, kad galiu mesti kada noriu, bet dabar jaučiu, kad nebegaliu. Jei neparūkau vieną dieną, tai nebegaliu negalvoti apie nieką kitą, tik apie rūkymą. Dabar mane domina e cigaretė. Norėčiau išbandyti, bet niekas iš pažįstamų tokios neturi, o jei nepatiks, tai nenoriu, kad pinigai būtų išmesti veltui. Gal kas jau išbandėte ir galite pasidalinti savo atsiliepimais? :)

jau septintas (!) mėnuo eina kaip mečiau rūkyti, o traukdavau po 2 pakelius į savaitę apie 7 metus taip :) Elektroninė panašu į kaljaną,nelabai patiko,nes neparūkydavau,net stipresnio skysčio užsipylus. Geriausia nerūkyti, kiek energijos atsirado ir jokių greitų "pompų" nebūna" :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matau senoka tema prikelta, kuri ir man nesvetima. Čia kaip per tuos anoniminius susibūrimus, "Esu Vaidas, rūkau nuo antro kurso, tai apie 4 metus..." :D Paskaičiau visus senesnius pranešimus, vieniem pritariu, kiti atrodo nesupranta ką kalba.

Rūkyt, gal tiksliau parūkyt, pradėjau, per studijų sesijas ir jų bemiegias naktis. Sesija baigias - baigiasi rūkymas. Kita sesija - rūkymas, vėl baigias sesija ir vėl baigias rūkymas, tik po trečiosios sesijos (2 kursas) pradėjau reguliariau padūmint. Aišku tas reguliarumas prasidėjo nuo pakelio į 10 dienų, dabar per tuos 4 metus užstrigę ties pakeliu į 3 dienas, daugiau ir dažniau nei norisi nei reikia. Tiesa, išsireiškiu pakeliais, bet rūkau sukamą tabaką. "Pakelinės" cigaretės, kad ir kaip keistai skambėtų, nepatinka ir net kartais šlykščiai susirūko.

Dirbu pagal specialybę, todėl nuo studijų laikų ne kas pasikeitė, vis dar būna savotiškų sesijų ir bemiegių naktų. Rūkymas, bent man, padeda prapūsti (bent laikinai) viskuo užsikišusią ir perkaitusią smegeninę. Tuo metu tiesiog nieko negalvoji, atsiputi, o dažnai dar ir šauna kokia mintis. Gal dėl to ir sako, kad nervai apsiramina. Žinoma, dažniau vis tiek eini parūkyti, nes esi rūkantis. Būna, kad užimtas arba šiaip kažką tokio veikiu, kad kaip rūkantysis tiesiog užmirštu šitą ritualą, būna, kad tingiu eit nusipirkt.

Tiesą pasakius, apie metimą per daug negalvoju, bet tuo pačiu nesakau, kad esu stipriai priklausomas. Sveikatos žalą - suvokiu, piniginius aspektus - suvokiu. Gal kam kvailai nuskambės, bet šiais laikais nežinau kas sveikatai nekenkia, o pinigai kaip išeina taip išeis, reikia susitaupai, reikia ir išleidi. Kita vertus gal kitaip šnekėčiau jeigu kas 30 minučių rūkyčiau... Na čia diskutuot daug galima. O, kad mest labai jau sunku, tai aš pats taip nemanau. Kai dažnai rūkai, greičiau veiksmų eiga į kraują įaugus negu nikotino poreikis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nerūkau, tačiau retkarčiais parūkau. Tik ne cigarečių, nes smirda ir neskanios. Kartais (~3 kart metuose) kokio skaniai kvepiančio tabako, pats pasisuku ir labai gerai. Kai kada smagu tiesiog atsisėsti ar pusiau gulti ir tiesiog viena ar dvi sutraukti fone muzikuojant.

Bet čia gal kaip kam. Šiaip, kažkur gatvėje, viešose vietose rūkyti nepatinka ir nelabai mėgstu kai kiti rūko.

Redagavo D96

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.