SarZzzLT

Mass Effect patarimai ir t.t.

Rekomenduojami pranešimai

O tai gal issusksiu wrex'a, nes charm ir intimidate iki maximumo uzsukta, o family armor tuoj varysim atsiimt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jūs čia spoilinat svoločiai nė nesusimąstydami, kad galbūt kai kurie visdar nėra perėję žaidimo, bent įspėtumėte, kad SPOILERIS ar ką .. :huh:

Redagavo ZeaLot

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

To Kaifas

Seip is esmes man sitas zaidimas nepatiko tai vienintelis mano patarimas butu jo nepirkti :huh:

Geriau ant bonkes penktadieny pataupytum ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kiekvienam skirtingai bet daugumai kritiku ir zaideju tai labai pavykes zaidimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zaidimas tikrai pavykes jaj esi RPG fanas,pats RPG nebuvau zaides iki Mass effecto bet poto kai ji praejau tj ziauriai patiko vien ta istorija lb itraukenti,dbr visus rpg losiu nes ziauriai pradejo man jie patikt savo laisvu pasauliu o ne kambariais kuriuose tik aini ir saudai kaip visuose shooteriuose ir t.t. P.S. to Kasuga,geriau reikejo merga gelbet nes td pries paskutine misija su ja pasimyli:D (youtubej ziejau filmukus kd ten gali pasimilet ir merga budams tipo lesbian ir su ateive ta daktare irgi,ziurint ka pradzioj pasiemi merga ar berna ir zaidime katra ciesini ta daktare ar Ashley :) )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man ai buvo, tai skubedamas nesupratau klausimo tipo kuri nori isgelbet ar palikt. Tai papaudziau kad Alenko tipo palikt, o isejo negerai... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano main charas pana buvo:)reiks dar kada pakartotinai pereiti Mass Effect su tokeis prikolais:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiūriu žaidimas daug prasmių turi, aš galvojau kad tik su bernu gali eiti, ech... Na dzin... Kai įsirašysiu reiks pastudijuoti jį :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Dabar greit patarkit ka isirasyt Bioshock ar enternal Sonata (sorry kad ne i tema bet nenorejau bevercio posto padaryti)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bioshock.

 

O dabar aš. Niekaip netasipyriau eprskaitęs šitiek egrų atsiliepimų nepaimt žaidimo. Važiuoja jis pas manes. Žiūrėsim kas per daiktas. O ten gal kažkas tokio kaip stalkeris tik sci-fi? Nu ta prasme nebus kai ff ėjimų rpg ar kokie jie ten? Nu žodžiu pyškini kaip normalią šaudyklę tik skilus kelt eina?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Piskinsi kaip saudykleje tik vaizdas ne is akiu bus:)rinksi exp ir kelsi skill'us (shotgun,charizma,sniper,rifle,soldier,technik ir daugybe kitu) na teks su zmonem pabendrauti darant questus pakeliauti kosmosu,man labiausias patikes dalykas taj pokalbiuose galimi keli atsakymu variantai kurie daznai lemia pokalbiu baigti.

Ne į temą

bioshock jau yra,pirmas ispudis:atmosfera zaidimo tikrai nesveika grafika irgi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Piskinsi kaip saudykleje tik vaizdas ne is akiu bus:)rinksi exp ir kelsi skill'us (shotgun,charizma,sniper,rifle,soldier,technik ir daugybe kitu) na teks su zmonem pabendrauti darant questus pakeliauti kosmosu,man labiausias patikes dalykas taj pokalbiuose galimi keli atsakymu variantai kurie daznai lemia pokalbiu baigti.

Ne į temą

bioshock jau yra,pirmas ispudis:atmosfera zaidimo tikrai nesveika grafika irgi

Nu third person shooteris tik rpg :rolleyes: Žodžiu turbūt jėga bus. Tik niekaip aš nepagadavau tų questų kai visokius L2 lošdavau :D

 

Ne į temą

Palauk, manau kai beliks 2 ar 3 kambariai Bisohocko turėtum užsiknisti. Bent jau aš nebelošiu jo, nes visus nervus suėdė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.