SarZzzLT

Mass Effect patarimai ir t.t.

Rekomenduojami pranešimai

L2 questai yra visiskai nesamoningai padaryti pagrinde nueik uzmusk tiek tu ir parnesk tokiu ir tokiu daiktu...normaliame rpg questai buna daug ivairesni ir neatsibostantis ypac kai ji suteikia galimybe gauti ivairiu upgrade ar daiktu paprastai zaidime neprieinamu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar dar labiau laukiu kada parsiųs žaidimą. O jame buvo tokių vietų kur užkliūt gali? (ta prasme, užstrigt, na sunku pereit ar sunku surast).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na man nebuvo dar tokio dalyko nebuvo gali kartais, but sunku suprast ka daryt toliau ir i kuria planeta skrist ,bet zurnale visada raso ka reikia nuveikti,zaidima be side questu darymo perejau ~10h jai darytum dar papildomas uzduotis turbut pratestum iki 40h kaip kazkas rase.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Afigienas geimas, tik tie philipsai sujobinti blyn. Dirty disc error gaunu nafik. Susprogdinsiu kas tuos filipsus pagamino.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nerealus zaidimas katik uzbaigiau po daugiau nei savaites losimo. perejau bene visas salutines misijas, babkiu uzkaliau daugiau, nei skaitiklis sugeba parodyti. wrex'a issukti nebuvo sunku visai, turejau jau viska ko reikia tam dalykui; klausimas ar imanoma issukti visus komandos narius, kad liktu gyvi?

tipo kaip atidirbti pasirinkima tarp ashley ir kaideno, kad nei vienas nezutu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nerealus zaidimas katik uzbaigiau po daugiau nei savaites losimo. perejau bene visas salutines misijas, babkiu uzkaliau daugiau, nei skaitiklis sugeba parodyti. wrex'a issukti nebuvo sunku visai, turejau jau viska ko reikia tam dalykui; klausimas ar imanoma issukti visus komandos narius, kad liktu gyvi?

tipo kaip atidirbti pasirinkima tarp ashley ir kaideno, kad nei vienas nezutu?

O tau nestrigo jis ir negavai DD error? ;) ;) Man karts atrodo kad pas mane čia tik grybą pjauną.

beje, labai lėtai textūras užkrauna... ;(

 

Ir klausimas. Ten pradžioj planetoj iš F raidės kai kranus sukt reikėjo, aš parienu į stovyklą, tipo pranešt reik, akd sutvarkiau, tai kam te pranešt, šauktukų dax*** o nieko pasakyt neina.

Ir dar iš kažkokios mašinos išsijėmiau variklį ar generatorių, nu kas žaidė - žino. Ku man jį kišti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zaidimas veikia stabiliai, diskas irgi; teksturas daznai uzkrauna per velai, bet tai jau unreal variklio liga: daugmaz visi zaidimai siuo varikliu turi sia problema (gow pvz) del bandymo nuslepti load timus, zaidimas paleidziamas jo pilnai neuzkrovus.

 

batareikia i stovykla pagrindine parnesti reikia.

Redagavo ZZ1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ką šiandien aš irgi jį išsikepsiu, pažiūrėsiu ar tikrai toks geras kaip sakote :-)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kzkur skaiciau kad cia pirma is triju daliu tj pz kaip laukiu naujos dalies,tikiuos nesugadins antroj daly zaidimo kaip visad buna kad pirma nesveika o antra meslas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip tikrai, netik sis zaidimas bet ir visas francizes trio numatytas, kaip ekskluzyvas xboxui

Redagavo ZZ1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas nors galėtų glaustai storyline papasakot?

Kokia ten misiją jie vykdo?

Iš kur ten viskas atsirado?

Mano anglų ligota tai pagaunu tik esmę.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

be kalbos (anglu, ar kitos i ka lokalizuotas zaidimas) bus liudna, nes dialogai neatsiejama zaidimo dalis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

be kalbos (anglu, ar kitos i ka lokalizuotas zaidimas) bus liudna, nes dialogai neatsiejama zaidimo dalis.

Nu tai kai šneka esmę pagaunu apie ką. Bet ten pradžioj, nelabai supratau iš kur ir kaip ir kodėl viskas atsirado. Norėčiau glaustai praždią nors išgirst. Nes kiek kolkas supratau, tai tas čiujus iš ufonautų jis yra blogas, ir Shepardui (berods) davė teisę konsulas jį sumedžiot su komanda. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.