SarZzzLT

Mass Effect patarimai ir t.t.

Rekomenduojami pranešimai

Tam vamire jeigu neklystu ir rasi, kur pradžioje su ta mašina nuleidžia ir taip vidurį ugnys tokios yra, tai ten taip ir varai kuo toliau ir prilėksi pas ją :-)

Varmire yra sualė, paplūdimys.

Berods kad Liara T'Soni reik.

Tipo siūlo tyrinėt Artemis Tau žvaigždyną... Bet tai užsiknisiu aš...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Varmire yra sualė, paplūdimys.

Berods kad Liara T'Soni reik.

Tipo siūlo tyrinėt Artemis Tau žvaigždyną... Bet tai užsiknisiu aš...

Na ten dažniausiai leidžia tik ten skristi kur yra kažkas naudingo... Aš nepamenu koks ten miestas buvo, bet žinau, kad ugninis toks lyg buvo miestas... Važiuoji tiesiai sieną tokią privažiuoji apsišaudai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nieko wrexui nereik ten rast paprasciausiai pasneki su juo gerai pagasdini pasakai kad jo bendratauciais naudojasi ir pagaliau jis supranta kad jie buvo apgauti ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nete kur radau walktruoght buvo taip parasyta,gal tiesiog lengviau ikalbeti nenaudojat papildomu kalbos funkciju ten tu gasdinimu (na tu kur charizma ir dar viena prideda)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

E, jo ką ten prie tos sienos daryt? Atsišaudžiau ir toliau neleidž :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

perejau ir as si zaidima. Geriausias kada nors zaistas zaidimas :rolleyes: nors ir nemegstu RPG, taciau Mass Effect tapo isimtimi. Gaila tik, kad Kaidan Alenko zuvo :mellow: Laukiam antros dalies.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taigi gali dar karta pereit ir bus kitokia pabaiga, tada mirs ta merga su visais ateiviais.

as 2 kartus perejau, db zaidziu ant insanaty levelio, bet tyngiu pabaigt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas perejot visa geima, gal galit pasakyt, ar losiant toliau rasiu as(arba duos kas nors) geresni shotgun'a, negu duoda pradzioj ta ? Nes maciau youtubei yra visokiu plazma gun'u, tai negi as su tuo shotgun'u lakstysiu visada( Vanguard esu) ? Na nesakau, kad jis blogas ginklas, nes kai istobulini, tai is netolimu distanciju deda vos ne vienu suviu priesus. Sorry uz spoila jei kiek nors buvo.

Man tiesa sakant rupi tik tas, ar as gausiu geresni shotgun'a ? Oi, ir dar vienas dalykas. As esu pasirinkes Vanguard, tai tarkim OK, su shotgun'u kaip pagrindiniu savo ginklu elgtis moku, bet kiek as bepraeiciau zaidimo, man nauju visokiu Biotic galiu kazkaip neatsirakina, arba as nemoku ju atsirakint.. Tarkim nuejus ten i meniu, equipment ir nuejus i Biotic skilti man ten jokiu upgreidu neatsiranda.

Redagavo no0ne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tau kai kils levelis ir tada gausi tasku kuriuos galesi uzsidet ten kur noresi.

shotguna laikunt begant gausi vis kitoki, aisq jei nori kad jis gerai shaudytytu tai dek taskus ant to skill'o.

as pats perejau budamas soldier'is, o biotic ir technick skilus naudodavau savo kolegu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai pas mane shotguno skillas max jau berods. :) ir iki kiek tesis tie ginklu upgreidai, nes tarkim visokios plutonio kulkos ir visi tie heat sink'ai pas mane jau 3-5 lvl...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Blem, dabar biski jau smigau :) Man yra uzduotis, kad surast ta kazkokia Ta... O'eicha kazkokia, nu krc. Ir man siulo jos ieskot Artemis Tau clusteryje. Nu zodziu susirandu ta sistema, ir nuskrendu i kazkokai planeta, kur pilna lavos ir kalnai. Zodziu ten yra man su Mako tik vienas kelias, tad juo ir seku. Nuvaziuoju jau iki galo ir ten buna tokie kaip vartai, ar blokada kazkokia.. Ten susprogdinu 3 rocket launcherius ir fsio ! Nebeina niekaip man pravaziuot. Nera jokio praejimo per tuos vartus, ir niekaip ju neina atidaryt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Blem, dabar biski jau smigau :) Man yra uzduotis, kad surast ta kazkokia Ta... O'eicha kazkokia, nu krc. Ir man siulo jos ieskot Artemis Tau clusteryje. Nu zodziu susirandu ta sistema, ir nuskrendu i kazkokai planeta, kur pilna lavos ir kalnai. Zodziu ten yra man su Mako tik vienas kelias, tad juo ir seku. Nuvaziuoju jau iki galo ir ten buna tokie kaip vartai, ar blokada kazkokia.. Ten susprogdinu 3 rocket launcherius ir fsio ! Nebeina niekaip man pravaziuot. Nera jokio praejimo per tuos vartus, ir niekaip ju neina atidaryt.

 

jeigu gerai prisimenu ir nemaisau,tai grysk siek tiek atgal,sone bus kelias (tau net gi tie tavo draugai apsake kad atgal reik gryst ir sukt i ta kelia)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ok, jau praejau ta vieta. Ir praejau jau toliau. Zodziu dabar griausmingai su Moko nusileidom Seranui pries pat nosi, kazkokiam gamtos pasauly ( :) ) . Na ten kur daug visokiu augalu saknu ir statulu. Zodziu ten man reik nueit i security room'a ir atsidaryt duris. Bet man ten neina i lifta ten ilipt. Ka daryt ?

Praejau geima. Geriausiais mano lostas geimas ever ! :)

Redagavo no0ne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

totaly agree noOne :)

as 2 kart perejau ir dar trecia zaidziu, bet taip ir padejau nepabaiges :)

bet pabaigsiu kai laiko bus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.