SarZzzLT

Mass Effect patarimai ir t.t.

Rekomenduojami pranešimai

Reikia saudyti ne ja,o kareivius, kiekviena karta atsiradus naujiem kareiviam jai sumazeja givybiu...as irgi isinorejau dar karta permesti nes dbr nera ka zaidzia:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va jau ir aš perėjau, kas nors buvot ant galo pasirinkę, kad konsulas tegul miršta? Įdomu kaip toliau tada viskas būna :-) Spėju ir man reiks dar gal kartą pereiti tik vėliau.

 

P.s. Jūs kai antrą kartą žaidžiate, tai kitą profolį kuriatės ar tiesiog pačiam žaidime naują career'ą susikuriat?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as pasmerkiau konsolus mirti:)idomu delto pabaiga kitokia?;)

O kokia pabaiga buvo? Nukovei vieną kartą Saren, poto atsigavo Saren toks visas iš kaulų taip? Ir ant pačio galo Shepard'as išėjo ir pasakė kad dar jie grįš ir pan, tokia?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jo teko 2kart ji nukauti...bet zinau, kad imanoma ikalbeti Sarena pacioje pradzioje, kad jis pasiduotu tada jau nezinau ar tenka kautis antra karta...o pabaiga buvo tokia, kad kalbejau su tuo savo letentau ir ambasadoriumi ir teko paskirt i konsulus berods kas is ju eis na ir tada shepard iseina su ta uzuomina kad -it's not over yet-:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jo teko 2kart ji nukauti...bet zinau, kad imanoma ikalbeti Sarena pacioje pradzioje, kad jis pasiduotu tada jau nezinau ar tenka kautis antra karta...o pabaiga buvo tokia, kad kalbejau su tuo savo letentau ir ambasadoriumi ir teko paskirt i konsulus berods kas is ju eis na ir tada shepard iseina su ta uzuomina kad -it's not over yet-:D

Aš tai lyg nieko neskyriau :-D Arba suspaudinėjau ir net nepamačiau ką ;-D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai kaip dėl quest'ų. Juos perėjus story galima vykdit? Beje,. kodėl man neina armorų užsimest. Pvz turiu Scorpion IV - Human ir neleidžia. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ten heavy o tau heavy gal negalima :D pabaigas ir siaip prikolus mass effecto youtube.com paziekit,ten ir pabaigos visos ir meiles scenos yra :D

Redagavo SarZzzLT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ten heavy o tau heavy gal negalima :D pabaigas ir siaip prikolus mass effecto joutube.com paziekit,ten ir pabaigos visos ir meiles scenos yra :D

Jo, heavy, o tai akda gales? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

skilla turi uzsikelt kzkatra ten kad heavy butu galima,arba gal but kad tau net negalima heavy nesiot nes pradzioj ten kai reikeja rinktis sava profesija ir t.t. ten gal pasirinkai tokia prof kad tau tik light arba medium armorus tegalima nesiot

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš soldier pasirinkau. Fitness pilną užkėliau. Blem daba pasirinkau ten varyt į kažkokę Vamire ar kokią planetą tai reik bokšelį ''nujungt'' :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kur tiksliau rasti Liara T'soni?

Tam vamire jeigu neklystu ir rasi, kur pradžioje su ta mašina nuleidžia ir taip vidurį ugnys tokios yra, tai ten taip ir varai kuo toliau ir prilėksi pas ją :-)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.