Dwėsk

DOTA 2

Rekomenduojami pranešimai

Nuotrauka


Kūrėjas:Valve Corporation
Leidėjas:Valve Corporation
Žaidimo variklis:Source Engine
Žanras:MOBA RPG/RTS
Išleidimo data:2011
Platformos:PC
Puslapis: Dota2.com


Šiandien išėjo pirmas traileris:

Žaidimo gameplay bus pirma kartą rodomas bei 1 Milijono USD turnyras prasidės rytoj Gamescom parodoje.

Pora leakintų screenshotų :
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka

bei leakintas rosteris ar kažkas panašaus:
Nuotrauka Redagavo Dwėsk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkaip leagues of legends interface'as man labiau prie sirdies, bet ka gali zinoti juk dar nezaidziau gal ir patogus :) siaip viskas pokolkas atrodo graziai reiks ryt ziuret ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkaip leagues of legends interface'as man labiau prie sirdies, bet ka gali zinoti juk dar nezaidziau gal ir patogus :) siaip viskas pokolkas atrodo graziai reiks ryt ziuret ;)

 

Ne į temą

Nu aš radau šituos screenshotus vienam bloge ir ten buvo atseit paquotinta kurėjų texto biški, tai sako, kad šitie screenshotai gali būt apie 4 mėn senumo, bet vistiek kolkas visai nieko atrodo, jaučiasi TF2 stilius, o tas traileris su Secret shopu tai kaip Meet The Team :) Bus rytoj matyt, kas per geimas. Manau bus jėga, beje norėčiau, kad DOTA2 turėtų mod'ų supportą maždaug TF2/CS/CSS arba WoW lygio, tada galėtume ir interface ir visą kitą keist, būtų cool
Redagavo Dwėsk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko,toks bet nemanau,kad pranoks league of legends.

 

nu aš manau asmeniškai kad tie kam patinka LoL IR Dota, arba toliau žais abu arba pereis prie Dotos, tie kas žaidžia Dota ant WC3, tie kas žaidžia HoN pereis prie DoTA2 :) Na, o tie kas lošė LoL ir nepatinka Dota arba HoN tikriausiai ir liks prie LoL. Aš tai tikrai manau žaisiu DoTa ir nes man ir LoL ir HoN geri yra,na o Dotos nežaidžiau nuo pradžių (+4 metai atgal) tai dabar sunku ir labai nepatogus man valdymas ten warcrafte, net nėra QWER taigi, HoN/LOL daug geriau, bet jaučiu DOTA2 bus awesome ;) Redagavo Dwėsk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš pats lošiu dota, tai tikrai mane kažkaip kabina :kede: bandęs ir Lol ir Hon bet jie man kažkaip nelabai, manau kai pasirodys dota2 persimesiu ant jos.

 

Taip pat jau yra paskelbtas dota2 turnyras kuriame lyg 16 (bijau pameluot) geriausių dota1 komandų varžysis dėl 1 milijono dolerių. O turnyras vyks dar kai dota2 nebus išleistas publikai :mml: . Sakyčiau neblogai valve, dalina milijonus dar nė neišleidę pačio žaidimo. Turbūt taip padarys nebloga reklamą dota2 :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš pats lošiu dota, tai tikrai mane kažkaip kabina :kede: bandęs ir Lol ir Hon bet jie man kažkaip nelabai, manau kai pasirodys dota2 persimesiu ant jos.

 

Taip pat jau yra paskelbtas dota2 turnyras kuriame lyg 16 (bijau pameluot) geriausių dota1 komandų varžysis dėl 1 milijono dolerių. O turnyras vyks dar kai dota2 nebus išleistas publikai :mml: . Sakyčiau neblogai valve, dalina milijonus dar nė neišleidę pačio žaidimo. Turbūt taip padarys nebloga reklamą dota2 :)

 

Tai jo, Gamescome - rytoj, rodys jau gameplay ir bus tas turnyras,

Screenai kaip ruošias azijiečiai turnyrui... :)

Redagavo Dwėsk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko,toks bet nemanau,kad pranoks league of legends.

 

Zaidimas dar neisejes o tu jau lygini su lol, gana juokingai skamba. Nereikia cia visur liaupsinti lol, jis net neprilygsta pirmajai dotai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

SCALMAN sako : kai zaidimas iseis tai galesit kariaut cia kiek norit jeigu i tema bus, o dabar cia gal nereikia uzvaryt naujos temos postais po viena ar kelis sakinius apie kazkokius speliojimus, nes bus trinama ir ispejama.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip patekti į BETA:

1. nueinat į www.dota2.com

2. spaudžiat Sign in through steam

3. Prisijungiat

4. Add'inat save į betą.

 

:thumbsup4:

 

berods 11:00 prasidės Live matchai DOTA2

 

Bet b***** neblogas turnyras :D

 

1st place: $1,000,000 USD

2nd place: $250,000 USD

3rd place: $150,000 USD

4th place: $80,000 USD

5th place: $35,000 USD

6th place: $35,000 USD

7th place: $25,000 USD

8th place: $25,000 USD

 

Redagavo Dwėsk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pažiurėjau šiandien po truputi visų matchų, tai maždaug kokią valandą iš viso, tai tikrai gerai atrodo žaidimas, ypač dabar va rodo Beastmaster ir female veikėjas tai super tiesiog atrodo, bei labai gražios animacijos, norisi pačiam pažaist. GRafikos stilius tai toks Zenoclash + TF2, bet man patinka

Redagavo Dwėsk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pažiurėjau šiandien po truputi visų matchų, tai maždaug kokią valandą iš viso, tai tikrai gerai atrodo žaidimas, ypač dabar va rodo Beastmaster ir female veikėjas tai super tiesiog atrodo, bei labai gražios animacijos, norisi pačiam pažaist. GRafikos stilius tai toks Zenoclash + TF2, bet man patinka

 

Patiko rusu komentatorius, "oni vzeli fse populernaji tiolki, monitor neispackajete" :). Na ka sveikinam m5 sutriuskinus MYM. Gerai, kad paliko senus ownage garsus. Kas del grafikos tai labai saunu, kad neapkrove papildomais blizguciais ir matosi koks heroe'sas ka cast'ina, ta kurejai ir akcentavo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man niekaip prisjungt ten neina,meta invalid username or password. ;)

 

Ten reikia irasyt ta steam ? ar kaip ten ?

Redagavo Nuggles

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.