SullenSky

Save Game Data atkūrimas...

Rekomenduojami pranešimai

Tai va, turiu Gran Turismo ant savo PSP. Buvau gan daug pasiekęs, tik netyčia ištryniau save game'ą. Po kokios savaitės vėl išsitraukiau PSP ir įsijungiau Gran Turismo, žaidimas pats išsaugojo naują game save'ą, kur turėjau viską pradėti nuo pradžių... Ši mintis man nepatiko, todėl su programa Recuva praskenavau PSP, kad surasčiau ištrintus failus. Štai ką radau:

 

_AME.DAT

_CON0.PNG

_ARAM.SFO

_IC1.PNG

 

Prie abiejų PNG failų Date Modified yra vienokia, o prie likusių - DAT ir SFO failų Date Modified skiltis rodo kitokią datą.

 

Šiuos failus pervadinau taip (remdamasis naujai išsaugotu GT game save'u):

 

GAME.DAT

ICON0.PNG

PARAM.SFO

PIC1.PNG

 

Ir juos įkėliau į naujo save game'o folderį, perrašydamas ten buvusius failus.

 

Atsidariau žaidimą ir voila - viskas taip, kaip buvo! Mano trasų rekordai grįžo :D TIK ŠTAI, turiu klausimą... kai nuėjau per psp menu į save game skiltį prie šio mano 'atnaujinto' išsaugojimo data yra šiandienos... bet juk šis atkurtas seivas paskutinį kartą išsaugotas buvo daug seniau... Net nežinau kodėl rodė šios dienos datą - kaip tik tą laiką, kuomet išsaugojau naują game save'ą. Žaidime paspaudžiau mygtuką, leidžiantį išsaugoti progresą, ir per psp menu nuėjus jau rodoma nauja data. Gal ten buvo užsilikusi sena info pačiam psp or something...

 

Tad game save'ą atkurti kaip ir pavyko, žaidime viskas veikia. Tik ar nepakenks mano PSP 3004 konsolei tokio game save'o naudojimas? Aš tą seivą tarytum iš dalių sulipdžiau. Nesugadinsiu taip PSP?

Redagavo SullenSky

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zaidimo paskutinis ijungimo, arba issaugojimo data neisiraso paciame save failiuke, o psp paprasciausiai rodo save failo paskutinio redagavimo laika, pvz paskutinio issaugojimo, bet istrinto atkurimas irgi redagavimas, snd atkurei, ant failiuko pazek date modifed, bus snd, tapati ir psp rodo, gali zaisti drasiai!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad toliau kaip ir nelindau :thumbup: O kur galima užklysti?

 

i flash atmintis....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tokiems extreme'ams kartais nereikia specialios programos? Nes aš tik atkūriau su viena programa iš atminties kortos ištrintus save game failus ir įkėliau juos atgal į PSP.

Redagavo SullenSky

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tokiems extreme'ams kartais nereikia specialios programos? Nes aš tik atkūriau su viena programa iš atminties kortos ištrintus save game failus ir įkėliau juos atgal į PSP.

 

jei lauztas psp nieko nereikia, psp pagrindiniame meniu spaudi selekt ir viename is tu panktu pasirinkt gali ka atidarys per usb, ten leidzia rinktis mc, flash1 flash2 i flash3 kiek pamenu, bet geriau to nedaryti, as kai turejau psp su pandora tai biski pasikuiciau, animaciju failus pakeitinejau, nu ir nieko neatsitiko, bet as bric nebijojau!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.