Dwėsk

XGD3 era prasidėjo

Rekomenduojami pranešimai

Gali ir xboxo dvdromas streikuoti.

 

beto opc ir irasymo greitis priklauso nuo verbatimu, ar jie 003 ar 005 kodo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali ir xboxo dvdromas streikuoti.

 

beto opc ir irasymo greitis priklauso nuo verbatimu, ar jie 003 ar 005 kodo.

 

o kaip zinoti ar 003 ar 005? ant dezutes neraso kiek ziurejau. O del kompo gal gali buti? seip tai kompas senukas 256 ram. bet kaiptik siandien dar perasiau windowsus parisiunciau abgx ir imgburn ir vistiek taspac.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai idedi tushcia diska imgburn desinej rasho MEDIA ID, apacion bishki pavaziuok.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai idedi tushcia diska imgburn desinej rasho MEDIA ID, apacion bishki pavaziuok.

 

neturiu dabar tuscio dwd, o pasikeistu yrasimo kokybe jei rasyciau is naujo kompo su 1gb ram, nes man kartais budavo kad device buffer juostle tai iki 0 nusokdavo ir vel iki 100 ir vel iki 0 bet dabar kai trecia kart rasiau viskas normaliai atrode tiktai kartais dar vis nusokdavo iki 98 ir iki 100 vel. planuoju kompa keisti tai manau kad isirasys is naujo nes sitas tai labai labai silpnas. ir stringa labai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neturiu dabar tuscio dwd, o pasikeistu yrasimo kokybe jei rasyciau is naujo kompo su 1gb ram, nes man kartais budavo kad device buffer juostle tai iki 0 nusokdavo ir vel iki 100 ir vel iki 0 bet dabar kai trecia kart rasiau viskas normaliai atrode tiktai kartais dar vis nusokdavo iki 98 ir iki 100 vel. planuoju kompa keisti tai manau kad isirasys is naujo nes sitas tai labai labai silpnas. ir stringa labai

 

P.s ant disko matosi tokios juostos kaip pasiliejusios biski lyg tuscios.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

betai as atsimenu kaip bf3 rasiau ant 4x greicio ir uzdejau varnele ant perform opc. ir neisirasydavo pirmoje misijoje pakibdavo o rasant i hdd ant 27% pakimba. Nuemiau varnele ir rasiau ant 2.4x ir gerai irase. tai kazkaip nemanau kad tas pades. o kur sitiuos ADVANCE SETTING rasti ? O tai nuo ko cia priklauso? jei bo2 isisirase tais nustatymais o sitas ne. Tieisa buvo ir kad forza horizon rasiau ant 54% i hdd rasant pakibo. antra kart rasiau isirase.

 

as begales nustatymu kombinaciju esu isbandes, tai fail rate'as budavo ivairus, rasydavo gerai, nebeirasinedavo ir tt, nei vieni nustatymai neveike 100%. labai daug esu sugadines kompaktu, bet kai pajungiau visas opcijas advanced settings'uose i enabled, pries irasant isvalau opc history, varnele ant perform OPC irasant su 003 verbatimais ir isjungtas Burn-proof - dar nei vienas kompaktas nesusigadino, net paciam keista. siaip kiekvieno pc iki ivairiausiu smulkiu detaliu skiriasi, tad tai gali suveikt ne kiekvienam, bet man tai optimalus nustatymai, butent mano pc.

 

 

advanced settings:

 

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki sendia gavau savo xboxa buvau issiuntes i playmanams nuflashinti ,norejau paklausti kaip geriausiai rasyt zaidimus nes db isirasiau forza 4 horizon paliai sita pamoka kur yra ixtreme puslapyja, ir man jis neveikia raso unrecognized disc. DEKUI IS ANKSTO

 

 

PS,Visgi pavyko isirasyti UFC delko Forza nepaleido tai liko didelis klausimas.

Redagavo Stasinas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neįsirašė diskas forzos gal normaliai? Jei negaila diskų kitame diske bandyk įsirašyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zekit chebra tokia pieva... idedu as zaidima i xbox'a ir visakas veikia palosiu palosiu ir staiga jis uzstringa... isjungiu vel ijungiu ir bandau vel zaist tai raso kad disk not suporterd... nors ka tik zaidziau arba raso kad neatpazysta ir kad nuvalyt ta kompakta galit padet???

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zekit chebra tokia pieva... idedu as zaidima i xbox'a ir visakas veikia palosiu palosiu ir staiga jis uzstringa... isjungiu vel ijungiu ir bandau vel zaist tai raso kad disk not suporterd... nors ka tik zaidziau arba raso kad neatpazysta ir kad nuvalyt ta kompakta galit padet???

 

 

Kai pradesit klausyt kas yra sakoma ir pradesit normaliai zaidimus rasyt o ne truncate metodu ir i verbatim diskus tada viskas ir veiks. :angry:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet as call of duty mw isirasaiau ant verbatim ten nereikia tuncate daryt tad as nzn kodel tokios pasekmes ir patikek manim as ne naujokas ir man nezinau kdl taip nutiko...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, vakar irasinejau zaidima crysis 3 , su liteon i has , ir burner max programa. i verbatim dl 8 g diska, viskas puikiai lig ir isirasi bet pradejus daryti verify, kazkur ties 49 % ismete errora, nepirma kart irasineju zaidimus ir niekad tokiu erroru nebuvo, ar galejo buti taip, kad rasymo metu narsiau po interneta ? ir delto to neisirase pilnai ?

Redagavo Zyga18

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, vakar irasinejau zaidima crysis 3 , su liteon i has , ir burner max programa. i verbatim dl 8 g diska, viskas puikiai lig ir isirasi bet pradejus daryti verify, kazkur ties 49 % ismete errora, nepirma kart irasineju zaidimus ir niekad tokiu erroru nebuvo, ar galejo buti taip, kad rasymo metu narsiau po interneta ? ir delto to neisirase pilnai ?

 

pabandyk verify nuimti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.