BlueSing

Diskasukio problema.

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki forumiečiai, taigi tiesiai prie reikalo.

Dabar kaip tik rašau xbox 360 žaidimą, esmė tame, kad greitis nustatytas 2.4, bet diskasukis dirba vistiek labai lėtai, garsas toks, kad pradeda rašyt ir sustoja, ir taip pulsuoja kas sekundė, o įrašymo greitis: 0.1x, 0.2x.

Normalu? o.O

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nazinau,taciau jeigu yrasius zaidima y diska ir jis veikia tobulai tai normalu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nazinau,taciau jeigu yrasius zaidima y diska ir jis veikia tobulai tai normalu.

 

O kad aš žinočiau, nes žaidimą rašau pirmą kartą....

EDIT: Turbūt perkrautas kompiuteris šiek tiek ištaisė problemą, diskasukis dirba maximaliu parinktu write speed (t.y. 2.5) Bet vistiek įdomu, kodėl jis tokias "zbitkas" išdarinėjo? Gal jau chana lazeriui? :thumbsup4:

Redagavo BlueSing

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manyčiau jeigu senas, tai ruoškis pirkti naują. :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

buna man ir kad suleteja ,bet vis tiek visada isiraso, gali nuo disko kokybes cia but . Ir jei pc ne naujas su juo geriau nieko neveikt kai irasineji .

Redagavo ButasJ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal neispudingas tavo kompas, o ir win nezinia kada rasyti, siuksliu pilni, o ir programom apkroves?

gal istusteja write biferis, ta pasme kompas nespeja tiekti duomenis diskasukiui, kazkiek gauna, pradeda rasyti greiciau, istusteja buferis diskasukis neturi ka rasyt ir greitis krinta? del sios problemos perkrovimas kazkiek padetu, kas greiciausiai tau ir buvo, tokiu atveju diskasukio dar neskubek ismesti, geriau win perrasyk ir ram nepakenktu dasimesti!

Redagavo tadasas99

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visu pirma esu garantuotas kad irasineja 4x greiciau, nes letesniu kompaktu nebebuna :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visu pirma esu garantuotas kad irasineja 4x greiciau, nes letesniu kompaktu nebebuna :thumbsup4:

 

tikiu, bet irasymo programose pasirenkamas max irasymo greitis, t.y. greiciau nei 4x programa neleis rasyt, bet leciau leis del to pacio duferio istustejimo, jei rasymo metu duomenu srautas visiskai nutruktu nors trumpam kompakta galima ismesti, kad to neatsitiktu kai tusteja buferis rasymo greiti mazinamas kad pc turetu daugiau laiko jam uzpildyt!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.