crew

Psp bėda

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Gavau psp ir jis neskaito UMD diskelių. Tai tipo lazerį keisti reikia? Jei taip tai kokia kaina? Dar jis neskaito atminties kortelės, kame bėdos? Ir dar, kaip sužinoti ar psp atrištas, ar ne?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad laseri keisti tai tubut teks kaina nezinau bet 100 lt kazint ar kainuoja,o kad neskaito atminties korteles bandyk suformatuot kortele per pc jei dar neskaitys paziurek ar originali kortele,o ar atristas nueik pasiziurek cfw koks yra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie šią konsolę nelabai išmanau tad gal galėtum išsamiau papasakoti? Kaip reikia suformatuoti tą kortelę? Ant kito psp ta kortelė veikia, ant mano - neranda. O kur tą cfw pažiūrėti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Eini į Settings>System Settings>System Info ir pasakai kokia versija (čia sužinosi pagal versija ar atrištas, parašyk ką ten matai).

Suformatuoti kortelę gali eidamas Settings>System Settings>ir atrodo Format Memory Stick (ar kažkas pan).

 

Dėl UMD neskaitymo, tai jei bus atrištas gali būti, kaip ir man ant seno PSP, norint paleist UMD reikėdavo stovint XMB (PSP meniu) papsaust Select ir atsidariusioje lentelėje ten padaryti, kad skaitytu ne iš Memory Stick, bet iš UMD... Nepamenu tiksliai, bet žinau, kad man padėdavo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip jau swizz minejo Suformatuoti kortelę gali eidamas Settings>System Settings>ir atrodo Format Memory Stick (ar kažkas pan).

jei nepades per pc formatuok.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

System Software 5.00 M33-3

 

Išmanantis apie psp sakė, kad jis atrištas.

Pabandžiau nustatyti per select tą umd, bet vistiek nerado.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

System Software 5.00 M33-3

 

Išmanantis apie psp sakė, kad jis atrištas.

Pabandžiau nustatyti per select tą umd, bet vistiek nerado.

 

Taip jis atrištas... Reikėtu updatint versiją, nes ji senoka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, taip man tai sakė. Sakė, kad nedaug žaidimų veiks. O dėl umd neskaitymo sakė, kad gali daug variantų būti kodėl neveikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visu pirma is kur tu ta PSP parovei? jei naudota tai aisku kad neveiks, o jei nauja tai mink garantiniu keisti i kita...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš jį tokį jau gavau. Susitvarkyti reikia kortelių ten tą skaitytuvą, atsirišti į naują versiją ir galima bus žaisti. Dėkui už atsakymus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visur ten tas atrišimas ~20lt, o dėl skaitytuvo sakė, kad reikia lituoti ten kažką.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.