asasd

PS3 Fat kaina

Rekomenduojami pranešimai

nu gerai slima imciau ir damesciau anam ten koki 100lt ir visks. Pusiaukeliai sakai? hmm ne. As dar pauglys :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu gerai slima imciau ir damesciau anam ten koki 100lt ir visks. Pusiaukeliai sakai? hmm ne. As dar pauglys :thumbsup4:

 

O tai tėvų neturi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pff as tai pinigus mokejau kad man i namus atvestu. + as irgi pauglys. galva turi taj ir mastyk.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su kortelem jus sedit gerai yra siuntates ka norit ir t.t o as be korteles sedziu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su kortelem jus sedit gerai yra siuntates ka norit ir t.t o as be korteles sedziu

 

Vėl tas pats klausimas: tėvų neturi? Juk jie kortelę tikrai turi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo as irgi kortos neturiu man 15 motina uz mane pervedineja pinigus. ;) as tau sakau bus paprasciau parduot xbox ir nusipirkt ps3 as taip dariau kam tau fata sena imt parduosi biski pasitaupysi ir nauja nusipirksi slima ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reik dar lauk gal kasnors nores keistis . p* dadesiu jam ta 100lt. Bet kiek jis tures geimu. bet 15 atiduosiu draugeliui (naujas ano xbox nebanintas ir nori kad butu praeje zaidimai per abgx ant zalio) db tiek atiduot zaidimu vistiek uz geimus nekyla kaina

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi taip padariau: pardaviau XBOX ir dienų bėgyje nusipirkau Slim. ;) Aišku naudota, bet vistiek. Dėk skelbimą, kad parduodi ir apačioje parašyk, taip pat domina mainai į PS3 Slim su mano priemoka. Kas norės susiras. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.