KITT

Problema su Nba 2k12 ant xbox360

Rekomenduojami pranešimai

man raso kad: This game requires update, but the update couldn't be found wtf? tai taip iseina eigu uzupdaitinsiu tai suvarysiu xbox? ar iseina kad man reik flashint xbox vel naujai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man raso kad: This game requires update, but the update couldn't be found wtf? tai taip iseina eigu uzupdaitinsiu tai suvarysiu xbox? ar iseina kad man reik flashint xbox vel naujai?

 

Atsinaujint dashboard'a o tada persiflashint x'a. Beto biski ne i ta skilti pataikei...

Redagavo Shotgun

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai palaukit, pas mane paskutinis atnaujinimas buvo su Mortal Kombat, berods geguze cia buvo, jokio update daugiau nedariau, dabar nusiflashinau ir kaip supratau pinigai i bala?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai palaukit, pas mane paskutinis atnaujinimas buvo su Mortal Kombat, berods geguze cia buvo, jokio update daugiau nedariau, dabar nusiflashinau ir kaip supratau pinigai i bala?

 

Eik paziurek i system info koks dashbordas. Jei zemesnis nei 2.0.13146.0 tada taip, reikes isirasyti updeita ir flesintis isnaujo. Siaip normalus meistrai visada suraso updeitus pries flesinima... pas kuri cia tu taip papuolei?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Eik paziurek i system info koks dashbordas. Jei zemesnis nei 2.0.13146.0 tada taip, reikes isirasyti updeita ir flesintis isnaujo. Siaip normalus meistrai visada suraso updeitus pries flesinima... pas kuri cia tu taip papuolei?

 

Pas mane 2.0.13599.0, na kai nezinojau tai ir meistrui nieko nesakiau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai pats naujausias, tik matyt ne visas updeitas surasytas. Pasidaryk updeita is USB ar kito geimo, pvz fifa 12

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai pats naujausias, tik matyt ne visas updeitas surasytas. Pasidaryk updeita is USB ar kito geimo, pvz fifa 12

 

Bet tai reikes perflashint? Dabar toks nerimas apime, negi vien gow3 reikes lost, jei nba praso update ;) Na meistras sake irase naujausia dash Redagavo Stddtnd

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nereikes. jei dashas 2.0.13146.0 tai gali drasiai daryti updeita ir nieko nenutiks. Persiflesina tik kai updeitinama i 2.0.13146.0 arba aukstesne is 2.0.12469 ar zemesnes. Kitaip sakant jei turi 2.0.13146.0 ir didesne, gali darytis visus updeitus, bent jau siai dienai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jum lietuviskai aiskina, atsinaujini i naujausia dashboard per live ar per kur nori, nusiflesini i 2.0 ir losi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o jaigu dashboardas 2.0.12625.0 o nufleshinta i LT 2.0 ir idejus fifa 12 praso padaryti update neuzsiblokuos dvd romas ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o jaigu dashboardas 2.0.12625.0 o nufleshinta i LT 2.0 ir idejus fifa 12 praso padaryti update neuzsiblokuos dvd romas ?

 

Ishsitrinks fw updeito metu ir reikes flesinti isnaujo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia pastoviai jie maiso su zaidimo update, ne system o zaidimo. isideda zaidima, o jam isejes updeitas, ir tiek

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.