xmouserx

mra be ck3

Rekomenduojami pranešimai

taigi bandau lite on nuflesint naudojant mra hack, naudoju jf tut. jf mano dvd randa viskas ok, bet kai reikia atjungt power ir jungikli perjunkt i on dvd nebegauna power (naudoju boxo maitinima) ir nk nevyxta... meginau atjunkt maitinima laidu ir isjungdamas boxa... taspats vistiek... ka pasiulysit ar be ck3 cia niekaip?

 

EDIT: nebereikia susitvarkiau... jf tut netinka be ck3... susiradau kita ir viskas ok.. jai kam reiks tai VA NUORODA

Redagavo xmouserx

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taigi bandau lite on nuflesint naudojant mra hack, naudoju jf tut. jf mano dvd randa viskas ok, bet kai reikia atjungt power ir jungikli perjunkt i on dvd nebegauna power (naudoju boxo maitinima) ir nk nevyxta... meginau atjunkt maitinima laidu ir isjungdamas boxa... taspats vistiek... ka pasiulysit ar be ck3 cia niekaip?

 

siaip turi iseiti ir be ck3 juk darant MRA jis tik del maitinimo reikalingas tik tas kad ten reikia maziau nei per 1sec isjungt ir ijungt gali meginti susirasti dvd maitinimo laida rodos bus 6 arba 8 laidas Nuotrauka

ir ant to laido pasidaryk paprasta mygtuka ijungt isjungt ir tada megink kolkas tiek dar man reisk pasitikslint apie MRA hack

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.