menorex

Tinkantis PS3 hardai

Rekomenduojami pranešimai

Reikia isorinio hardo ant PS3. Viena buvau nusipirkes jis neveikia, nors buvau padares Fat32, ir teko kazkur skaityti, kad ne visus isorinius hardus PS3 nuskaito. gal zinot kokus hardus PS3 nuskaito, kad tinkama nusipirkti.

Aciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As siulau pasikeisk vidini harda PS3 tika toks 1TB Western Digital WD10TEVT Scorpio Blue

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia isorinio hardo ant PS3. Viena buvau nusipirkes jis neveikia, nors buvau padares Fat32, ir teko kazkur skaityti, kad ne visus isorinius hardus PS3 nuskaito. gal zinot kokus hardus PS3 nuskaito, kad tinkama nusipirkti.

Aciu

 

koks tiksliai hardas kuris nejo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia isorinio hardo ant PS3. Viena buvau nusipirkes jis neveikia, nors buvau padares Fat32, ir teko kazkur skaityti, kad ne visus isorinius hardus PS3 nuskaito. gal zinot kokus hardus PS3 nuskaito, kad tinkama nusipirkti.

Aciu

 

ar tikrai tu i fat 32 suformatavai? kartais ne i exfat? windoze juk neleidzia formatuot hardu i fat ir i fat32 didesniu nei 32 gb, nebent naudoji kokia programa, pvz sita :

guiformat.rar

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as kai dejau Western Digital (WD) Scorpio Blue WD5000BEVT 500GB 2.5 inch Internal SATA Hard Drive (Sony Playstation PS3 Compatible) , as tiesiog istaciau ir pats ps3 su formatavo man ta HDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as kai dejau Western Digital (WD) Scorpio Blue WD5000BEVT 500GB 2.5 inch Internal SATA Hard Drive (Sony Playstation PS3 Compatible) , as tiesiog istaciau ir pats ps3 su formatavo man ta HDD

 

kalba eina ne apie vidini, o apie isorini, nesu girdejas kad ps3 moketu formatuot isorini hdd

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

isorinis fat32 maksimum 500GB

 

na man irgi neskaite isorinis hardas,formatavau seagate 1tb harda,

Redagavo Rolazz
Ar būtina buvo prikelt tokio senumo temą?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

isorinis fat32 maksimum 500GB

 

 

isbandziau katik 1 TB isorini hdd suformataves ji i fat 32 viska kuo puikiausiai ps3 skaito

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

isbandziau katik 1 TB isorini hdd suformataves ji i fat 32 viska kuo puikiausiai ps3 skaito

 

Keista , bet kai savo 2TB harde kuriau kita particija , tai neleido FAT32 daryti daugiau kaip 500GB dydzio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Keista , bet kai savo 2TB harde kuriau kita particija , tai neleido FAT32 daryti daugiau kaip 500GB dydzio.

 

 

su kokia programa mandei ta daryt? jei ne su ta kur ikeliau cia, tai siulau isbandyt ja :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su kokia programa mandei ta daryt? jei ne su ta kur ikeliau cia, tai siulau isbandyt ja :)

 

Naudojau EASEUS Partition Master. Dekui reiks kada sita programike isbandyt. :whistling: Tik, kad jau ten kruva zaidimu guli. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.