scalman

Project CARS

Rekomenduojami pranešimai

na ismeginau ta builda kuris nuleakintas buvo ant dienu. 829 cia vienas is paskutiniu siuo metu buildu taigi galima sakyt kad naujas. pirmas ispudis neblogas.netgi geras. pasijungiau pulteli ir pasemiau ta trasa kuria labiausia wowinau per video . ta pakrantes trasa ilga ten eina ir per miesta ir po to kalnuose ... ant dienu kaip tik losiau assetto corsa karjera tai galvojau palyginsiu tiesiogiai bmw 1 serijos emke kaip jos lyginsis man. ai maciau kad kompas pats parinko high beveik viska ir detaluma ultra tai taip ir palikau su visais AA ten net 3 tusiu ju atrodo ir kazkodel vienu metu net kelis gali naudot .. na neesme. pradejau vaziuot ...ai galvojau na ka cia smulkintis iskart darom lietu stipru ir prietema.. tai per lietu vaziuot isvis neina .nesuvaldai masinos visai. persigalvojau ir parinkau sauleta diena sausa.. cockpitas iskart pilkas toks pasidare.. nelabai realistiskai bet nieko , matyt prie tamsesniu valandu atrodo graziau.. na tamsiau noretusi.. mano masinos juoda panele sauleta diena tikrai netampa pilka sorry  :yao:  . bedrai ziurint i cockpita tai aseeto graziau atrodo ir kazkaip tikroviskiau. na ten nuo nulio kurtas engine paremtas dx11 , kai cia smarkiai pagerintas gerai zinomas shift 2 engine. tai gal del to nezinia.

vairavimas ... neblogas neblogas pagalbines sistemos isjungta tik ABS paliktas. nieko, masina nevaziuoja arkadiskai, bet ir netaip kaip asseto velgi ten kitkas visai ...

bet bendrai tai viskas cia neblogai ..siek tiek numeciau per puse pultelio jautruma nes nebuvo galima vairuot, ir tapo imanoma ... trasu daug , masinu irgi uztenka tik nesinori tu GT3 kazko imt o labiau zmonisku .. na tokiu kelios bent yra maciau irgi .. kad ir keli bmw emkes. aisku dar supercarai idomu bus pamegint. velgi kurie ne racing o paprasti.

dar nakti nemeginau . tikriausia bus nerealu tenai.. siaip jokiu lagu nera kai vienas vaziuoji .padorus fps ir nekrenta bent jau nesijaucia nieko tokio .galvojau kad bus reiklesnis bet pasirodo ne daugiau nei asseto .. kad ir AA sujungi ir jokio lago . vistik neauksta laptopo reza daro savo ..lost galima viska ir ant geru nustatymu. full hd jau manau kirstu gerokai per fps. o dabar viskas puikiausiai. :grt:

aisku geriau butu su vairu kas be ko .. bet kol kas tik taip meginsim. gal koki DFGT reiks pasimt veliau.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pas mane mintys panašios. Iš tiesų nebuvo tokio wow.. Asseto Corsa kol kas ir pačiam mielesnis. Šiaip project cars potencialo turi labai daug, trasų pasirinkimas didelis, o vairuoti visai malonu. Tiesa 829-oje versijoje yra nemažai klaidų..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gerai kad yra debug meniu dar toks su F1 zaidimo metu. ten kai pazaidziau su tais setingais tai viena karta visas kompas pakibo kad isjungt reikejo.  bet gali kad ir vizualus real tiem pasijunginet ir paziuret kas keiciasi.

o siaip bus idomu keitinet paros laika, orus ir trasu galybe tikrai .. ir valdyt galima masinas visai nieko .. bent jau bimeri kuri meginau . smagu visai .. gaila kad eigoje lenktyniu jau nieko keista negali jokiu nustatymu reik kaskart iseit ir vel pasileidinet per nauja. 

na cia ankstyvesne vistik versija nei kad assetto jau tokia beveik uzbaigta parode, tai ok atleidziam uz klaidas.

bet per lietu vaziuot tai neina. nebent dar reikejo lietaus padangas detis .. kazkaip nemaciau tokiu ar buvo ..tai is to grozio viso lietaus nekazkas naudos. garsai vidaus nelabai ispudingi sakyciau. 

salmo kamera prasta, jokiu galvos pasukimu nedaro posukiuose kaip kad buvo shift 2. tai to salmo kameros geriau ne nejungt nes tokia keistoka.bent jau man. ir kartais masina pameti .nevaldoma tampa greitai..bet na cia lyg ir nieko dar tokie pametimai neziaurus. 


karjera.. lets do it .. kartu nenoriu. formulyciu irgi ne, lets take renault clio varzybas.. juk priekiu varomos masinos stabilios taip? ir jos lengvai isima posukius taip ? ...  :trl:  No ...  :fuuu:  na bet vistiek pameginsim .. kam tu ratu sukimo galima pradet ir is paskutines vietos kaip tikri badass..  :sir:  ir ...startas ... jau 3 ratus pralekiau ..pala ..viso 26 ratai .. :yao:  omg. su sita renault lekt reiks  :xd:   na bet iskenciau ir atlekiau 3 is 20 ... dar simta kartu lenki tuos letapedzius kuris visu ratu atsilikineja. bendrai paemus karjera idomi ir atrodo kad labai jau realistiska.. na jokiu ten 3 ratai lenktynes ir pan  :acc:   masinos siek tiek netenka sukibimo gerokai kartais ..bet ..idomu idomu. tik nesinori tu 26 ratu daugiau . 

o siaip super.  kontaktai su kitom masinom labai lengvai atleidziami na tikrai is trasos neisleksi ar pan ... tai tokios buliu kautynes visai sveikintinos kaip pastebejau .. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man project cars paliko didesni ispudi valdomume nei asseto corsa, kazkaip su asseto tos masinos man pasirode vangokai judancios posukiuose :) Trasos isties puikios, ypac kalnu , kas del salmo kameros , tai nezinau gal tau buvo koks bugas @scalman nes man galva sukiojo normaliai :D gal tai priklauso ir nuo masinos nezinau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@scalman nesupyk, bet tu kliedi. Su šalmu viskas gerai, su cockpit viskas gerai, su sukibimu ir pametimais viskas gerai, su važiavimu per lietų viskas gerai.

Pultelis tokiam žaidimui netinka. Pats bandžiau, su pulteliu maždaug neįmanoma lošti, su vairu easy.

Su slick'ais per lietų nieks nevažinėja.

Galo pametimai. Nežinau ar esi kur su tikra mašina autosportu užsiėmęs, pats suprastum kaip klysti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kas tau neimanoma tai nereiskia kad visiem. ir puikiausiai susivaldo tos masinos ..atrodo taip ir sakiau. dalis sarkazmo dar buvo jei ka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@scalman nesupyk, bet tu kliedi. Su šalmu viskas gerai, su cockpit viskas gerai, su sukibimu ir pametimais viskas gerai, su važiavimu per lietų viskas gerai.

Pultelis tokiam žaidimui netinka. Pats bandžiau, su pulteliu maždaug neįmanoma lošti, su vairu easy.

Su slick'ais per lietų nieks nevažinėja.

Galo pametimai. Nežinau ar esi kur su tikra mašina autosportu užsiėmęs, pats suprastum kaip klysti.

Lengva su tuo pulteliu as naudoju xbox 360 pulta ir zymiai geriau negu kokia klavetura, nes manau kad su klavietura ir bug nes neleidia sukti jeigu greitis daugiua negu 90KM/H

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

normaliai normaliai kai ipranti. nelengva valdyt ypac supercarus. o man tie idomiausi siaip , arba kokie gatviu galu varomi kaip kad bmw , nes daugiau ir nera ten nieko. deja karjera susideda tik is kartu, formuliu , ar priekiu varomu ir dar kokiu GT masinu . o normaliu gatviniu ar paprastu supercaru ir nera karjeroj. tai po renault clio pralekimo ten jau nera ka veikt kazkaip. del pilkumo cockpito tai tiesiog HDR visada buna uzkeltas ant 4 lygio ant default nzn ar pas visus cia.kol suradau pats. per debug meniu reikia kaskart pasikeist. tai iskart tampa tikroviskesnis cockpitas. ir bendrai graziau.

aisku vairas yra vairas. visi kas losia su vairu varys kad nesamone lost kitaip , cia ir taip aisku jau ju politika. bet pilnai galima ir taip. idomus masinu pagalbu nustatymas Real. padaro tokius nustatymus kokius gamintojai is gamyklos isleido. ten ABS ir TCS. nes jie pas visus beveik bunair ypac su pulteliu tai padeda . be to nesamone pasimt supercara ir ji dar paciam reguliuotis. niekas to nedaro ir real life nes jau ten sureguliuotas jis metu metais geriausia kaip tik gali but. lieka tik megautis masinom.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su super cars tai pritariu sunku valdyti ispradiu Pagani Zonda R pasiemiau tai beveik visas sienas slifavau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai dar savo malonumui tai jas suvaldau kazkaip ... aisku nemini dugnais.. bet jei reiktu laikui arba lenktyniaut tai be sansu...su tuo paciu pulteliu assetto corsa daug geriau masinos susivaldo kad ir tie supercarai ..man aplamai ten tie visi GT carai .. nu nereikia ju man isvis ..va koks mclaren mp4 12c ar P1 .. va ten tai zverys... P1 jau per daug ten zveris ..net sokineja kaip arklys koks visas  :yao:


masinos irgi ruosiasi helovinuj

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kažkas iš rimtesnių žaidėjų išbandžiusių betą galėtų paporinti adekvačiai trumpai apie žaidimą?

Komandiruotėje sėdžiu ir neturiu galimybės išbandyti.

Redagavo nobelis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

apie zaidima. ... ant pc nelabai ka daugiau yra ka zaist be sito ir sakyciau assetto corsa. assetto as pirkau early acces , sito jie neparduoda kol kas,tai ismeginau nuleakinta builda .bet jie irgi skirtingi . tai nereikia rinktis. reikia lost abu . nors jei esi koks fanas rfactor ar iracing ...tai sitas gali pasirodyt ne toks simas kokio norejai... o visiem kitiem labai gerai tiktu....arkadom tikrai netinka.. masinos sunkiai suvaldomos .. bent jau supercarai...sunkiai maloniai sakyciau . karjera jau siek tiek galima lost .. ten viskas grazu jei megsti kartingus ar junior formules arba kokius renault clio ... as kai ne vieno is tu nemegstu tai lieka tik megautis graziu lietum su zaibais ir naktim ..bei mp4 12c su P1 . just saying . 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš skaitau tavo komentarus. Bet iš esmės jų niekada nesuprasdavau (kalbu apie racing žaidimų skiltį). Minėjai, kad dažnai būna sarkazmas? Na, tuomet reiktų pasidomėti, kas yra sarkazmas, nes aš to nepavadinčiau, tai ką tu rašai.

Klausdamas nuomonės, nurodžiau, kad norėčiau išgirsti adekvačios, iš rimtų žaidėjų, o tai yra: aplinkos, valdymo subtilumai, pojūčiai ir kiti niuansai, svarbūs tokiam žaidimui. Galų gale, ar toli pažengė nuo Shift2 laikų (nors man shift2 jau kažkas rimčiau buvo - valdymas ir garsai smarkiai pažangą padarę).

Dabar gi, tavo postas apie tai, ko visiškai neklausiau ir apie tai, kaip tu bandai atsakinėti į savo išgalvotus klausimus, kurie man ir, gal būt, kitam vartotojui visiškai nesvarbūs. Paėmus tavo išgalvotus klausimus ir atsakymus, ir tie klausimai nėra atsakyti. Aš nesuprantu tokių postų esmės :). Pvz.. iš kažkur ištraukei asseto corsa (aš jį senų seniausiai nusipirkęs ir išbandęs), nė žodžio neužsiminta palyginant šiuos game ir t.t.t... Poste aukščiau samprotauji apie mašinų nustatymų reaguliavimo bukumą....  Vien užteko tavo nesamonės asseto corsa temoje, kaip pradedi samprotauti, jog racing žaidimas orientuotas online rėžimui yra vos nepasmerktas. Tai juokinga. Visiškai.

Paskaityk savo postą dar kartą ir pažiūrėk, kokią info tu pateiki. Tai absoliučiai ne objektyvi,o subjektyvi informacija skirta tik tau ir niekam kitam ir dažnu atveju, klaidinga, kas liečia šio žanro žaidimus. Pilni postai tavo iškreipiančių žaidimą išvadų.

Neturiu nieko asmeniško, bet aš nesuprantu, kam rašomi tokie postai ir tiek jų daug, ypač, kai bent šiame žanre nelabai gaudomasi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek bandžiau, tai galiu pasakyt, kad nuo šifto laikų tikrai viskas patobulėje, mašinos valdosi gan tikroviškai ir dažnai padarius klaidą leki iš trasos. Kolkas labai prastas kompo AI, dažnai nemato jie lenkimų posukyje ir beveik aplenkus tiesiog kabiną gala ir išmeta iš trasos. Taip pat (bent jau man) kai kuriose mašinose nesiajučia greičio, tai tarkim kalifornijos pakrantėje važiuojant dažnai dėl to tekdavo trankytis į bortus. Ta problema biški pagerėja isijungus helmet cam, bet ir ji mano nuomone nėra visiškai tobula ir važiojant S formos posukiais labai sunku laikyt idealia trajektoriją. Labai patiko orų kaita, tikrai labai gražiai atrodo ir pasunkina vairavimą. Daugiau kaip ir nieko blogo nepastebėjau, simuliatoriu mėgėjams tirai verta išbandyti ir tie kurie norėjo geresnio valdymo shifte, tai tikrai jį ras čia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.