scalman

Project CARS

Rekomenduojami pranešimai

Vadinasi liko shift2 bėdos, tiksliau "persikėlė". Na, reikia tikėtis, kad visa tai bus ištaisyta galutinėje versijoje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

idomu kaip galima atsakyt apie zaidima. ? ar toli pazenge nuo shift 2 ? kur pazenge i kuria puse? i simo ar is kur? ir kodel tu galvoji kad zaidima galima kaip nors konkreciai apibudint? jei tu dar kazko nematai is gameplay video is kuriu gali jau beveik viska suzinot isskyrus tai ka turi pats pajaust ismegines, tai sunku padet tokiam zmogui siaip. vienas sakys kad labai geras o kitam kazkas jame ir netikt gali. 

ir man atrodo pasakymas kad tai beveik vienintelis racingas vertas demesio siuo metu pasako daug ka.. ar cia vel per sudetingai pasakyta?  :yao:


zaidima lyginu su assetto nes jis tiesiogiai lyginasi su assetto racingu o ne pvz rfactor kokiu ar dar kuom. todel palyginimas apie zaidima irgi daug pasako. pagaliau pasiskaityk kitu zmoniu nuomones is zaidimo forumu ar kitu vietu ka jie mano apie zaidima. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Puikus pvz. prieš tave atsakiusio žmogaus. Trumpu komentaru pateikė tiek info, kiek tu per visą temą nesugebėjai pateikti (kalbu ne apie naujienas).  :)

 

 

Redagavo nobelis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet tai kaip elgiasi AI tai ar cia minusas nezinia. man tai nera tame minuso kad jie daro nesamones. minusas butu jei vaziuotu nuobodziai kaip robotai. shifto dvasia jauciasi kad ir kaip ziuret i ji. nes vistik kurejai tie patys ir ju ideja tiesiog evoliucionavo i sekancia karta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man shifto 2 AI labai patiko, bet project cars tikrai jis nėra dar toks išbaigtas kaip norėtusi. Kaip tik pastebėjau, kad lėkti pagal tą idealios trajektorijos linija ir tik lenkt moka, o jeigu juos bandai lenkt posukyje, tai jie nesitraukia, kad nesusidurtu, ir toliau lekia žalia linija taip dažnai mušdami į galą ir lenktynės baigtos. Shifto AI reaguodavo daug geriau į visokias situacijas o čia dar to tirkai nėra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:)

Tai yra minusas, o tiksliau brokas, kuris tiesiogiai pastoviai įtakojo tavo važiavimus Shift2 ir kuris  sukėlė pasipiktinimą daugelio žaidėjų. Tas pastovus taranavimas ir mane erzindavo pastoviai.

 

Edit:. gal vėliau buvo pagerintas AI....

 

O kad dvasia išliko - puiku.

 

 

Redagavo nobelis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na nera kad AI mane ten butu isstume is trasos nors karta kai vaziavau su renault clio 26 ratus. tai nuo shift 2 laiku tikrai pasikeite AI. aisku su supercaru kaip ir turi but kad jei ka uzkliudai , isleksi is trasos.. o shift2 AI man kaip ir patiko isskirdamas is kitu racingu.. juk galima prisitaikyt ir laimet vistiek. 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagaliau isbandziau ir as sita geri. Apie grafika negaliu nieko pasakyti nes mano laptopas tik ant medium sugeba pavezti .Naudoju logitech g25 ,nes pulto tikrai tokiam zaidimui neuztenka . Esu labai nustebintas tiek paciu valdymu tiek masinu legesiu tiek garsais , pagaliau kazkas sugebejo viska sudeti i viena zadima . Didziausia ispudi paliko ariel atom v8 , tiek sukibimas su danga tiek pats valdymas perteikti labai tikroviskai . Mano akim pcars puikia ilys i tarpa tarp GT6 ir rfactor/assetto corsa , puiliai tiks tiems kas nenori simulatoriaus ir kam netinka ''negyvas'' gt6 .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na nieko tokio neteko girdet. galima daug reguliuotis masina tiesiog , bet karjera kaip matosi dabar bent neleis jokiu gerinimu ten masinu , nes visos karjeros lenktynes pagal grupes ir pagal masinas jau suskirstyta.nelabai ka ir pasirinksi. tau jau duoda masina ir tu ja tik pasireguliuot gali kazkiek. kaip ir realybej. o be karjeros tai koks tolkas dar kazka ten gerint. tikriausia cia bus ne tokio tipo zaidmas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na visados yra maloniau kai didesnes galimybes kad ir to pacio auto tobulinimo, jei as noriu vaziuot visa zaidima su civiku tai taip ir darau ir kad atitikciau klases reikalavimus ji pasitobulinu, o dabar lieki priristas tik prie kureju pasiulytu variantu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na cia ne toks zaidimas. ir jame nera civicu ar golfu. yra focusas tas galingas is gatves masinu, dar bmw, lanceris ir renault. na ir po to jau eina supercarai, tu irgi nedaug , nes pagrindas cia GT masinos. siaip masinu bendrai dabar nera daug bet ir galutinej versijoj ju daug labai nebus. dar kazkiek pasipildys bet greiciau i GT klase velgi. cia normaliausia ka silpniausio gali ismegint tai BMW eMke. tai tokio jau ir nereikia gerint siaip. o toliau eina tokie aparatai kad jais tik megautis reikia ir stengtis suvaldyt.o karjeroj esme kad aplenkt kompa su tokiom paciom masinom arba tos pacios kalses. tai ten kazka aplenksi tik savo meistriskumo deka. cia jau ne shiftas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne tame esme. esme kad ant ps4 eina 1080p 60fps. kad kurejai to pasieke ir tiek. video aplamai nieko neparodo. tik matosi kad nebaisiai atrodo,  :trl:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.