WhyOrWho

Vaizdo plokste tokiam pc.

Rekomenduojami pranešimai

As, kad nekurt naujos temos cia paklausiu, kokia geriausia mano kompas "paveztu" vaizdo plokste:

4gb ram, 4 branduoliu, amd procesorius kazkoks 3ghz, dabar stovi ge force 9600gt 512 .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As, kad nekurt naujos temos cia paklausiu, kokia geriausia mano kompas "paveztu" vaizdo plokste:

4gb ram, 4 branduoliu, amd procesorius kazkoks 3ghz, dabar stovi ge force 9600gt 512 .

 

na kokia gali ipirkt cia jau priklauso.. ar 300 lt ribose ,ar 500 ar daugiau ...is 300 ribu butu AMD 6770 , is brangesniu butu GTX 560, ar AMD 6870 ...auksciau tau nereikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet girdejau, kad gali ne kiekviena plokste pavezti kompas, mano jau nera naujas treti metai eina, imciau gtx 560, jei ji tikrai veiktu..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet girdejau, kad gali ne kiekviena plokste pavezti kompas, mano jau nera naujas treti metai eina, imciau gtx 560, jei ji tikrai veiktu..

 

na tai parasyk tiksliai ta CPU modeli ir motina bus aiskiau

bet 4 coru ir 3ghz jei tai laisvai gali det kokia nori videske.o kad kisenes neperpelst tai geriau nei GTX 560 ar 6870 neverta det tau. o videske aisku kad veiks.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.