povilas22

Labai didele problema flashinant i lt+ 2.0

Rekomenduojami pranešimai

sveiki, iskilo man tokia problema. pries darydamas usb flash update negrazinau dvd-rom'o i stock firmaware (updatinau su lt+ 1.1). dabar jungle flasher neatpazysta dvd-rom'o. pats irenginys konsoleje veikia pujkiai (tik neleidzia neoriginaliu zaidimu). anksciau flashindavau tokiais budais ir jokiu problemu nekildavo. man idomu, ka tas upddate'as padare mano konsoles dvd-rom'uj ir kaip tokia problema sprest?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek pamenu, tai DVD roma atpazysta ne Jungleflasheris, o windowsai. Gal i mode-b nenueini korektiskai? O siaip blogiausiu atveju ne viskas prarasta, perflashint galima ir visiskai sugadinta ROM'a. Islituoji atmintine, pajungi prie programatoriaus ir suputi FW. Kas uzsiema elektronika & xbox - toki dalyka moka. Tik gali kainuoti kazkiek. Man toks malonumas kainavo 200 Lt pries ~3 metus :cheers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bios mato irengini, bet windows 7 os negali jo pamatyti. kodel? nezinau.

 

yra ideju ar patarimu? nes jau ne pirma karta bandau ta "half tray open" triuka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bios mato irengini, bet windows 7 os negali jo pamatyti. kodel? nezinau.

 

yra ideju ar patarimu? nes jau ne pirma karta bandau ta "half tray open" triuka.

 

Ideja paprasta, megink kita kompa. Jei bios mato, reiskias viskas normaliai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.