bhpnico

Ar imanoma padaryt channel?

Rekomenduojami pranešimai

Tai va, atsirišau Wii, ir dabar žaidimus isirašinėju į usb flash'ą, ir naudoju USB loader, bet nelabai patogu, ir mano mama nelabai moka naudotis juo :whistling: Tai sakau, gal imanoma įsikelt žaidimą ir padaryt jo channel'į arba koki folder'į?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va, atsirišau Wii, ir dabar žaidimus isirašinėju į usb flash'ą, ir naudoju USB loader, bet nelabai patogu, ir mano mama nelabai moka naudotis juo :) Tai sakau, gal imanoma įsikelt žaidimą ir padaryt jo channel'į arba koki folder'į?

 

Įmanoma, bet aš tau siūlyčiau geriau pamokyt mamą paspaust keliais mygtukais daugiau negu vargintis su tais channeliais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zaidimo shortcut channeli gali daryt, gali daryt shorcuta i backup launcherio channeli, bet abu variantai yra tik laiko svaistymas ir bergzdi. backup launcherio channeli gali darytis bet wad'us installiuot ir knistis ner reikalo, o apie atskiro zaidimo wad'o sukurima ir dar irasyma isvis tyliu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aišku tada :) o kaip pasidaryt tokį usb loadery?

tas pirmas, nes pas mane tokspat bet nera tokio gražaus žaidimų pasirinkimo, dar ten lenteles kažkokias mėto

Redagavo bhpnico

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aišku tada :) o kaip pasidaryt tokį usb loadery?

tas pirmas, nes pas mane tokspat bet nera tokio gražaus žaidimų pasirinkimo, dar ten lenteles kažkokias mėto

 

Čia truputį kitoks USB loaderis. Bet ir per CFG Loaderį eina pasidaryt kad taip gražiai rodytų žaidimus. Gali dar iš čia parsisiųst naujesnę savo loaderio versiją, nes jos UI dar patobulintas ir pagražintas. Kai parsisiųsi ir išarchyvuosi tai gali nekelt visų folderių, o tik iš app/USB Loader folderio nukopijuok boot.dol failą ir įdėk SD kortoj į apps/USB Loader folderį vietoj seno boot.dol failo.

Paskui kai įsijungsi loaderį ir tau rodys žaidimus pasirinkt, tai spausk 1 ir iššoks Settings, nueik į Style ir ten gali pasirinkt kokiu stilium tau tuos žaidimus rodys. Dar jaučiu tu neparsisiuntęs žaidimų coverių, tai būdamas Settings spausk Updates ir tada Download Missing Covers.

 

Aišku gali ir tuos kitus usb loaderius įsirašyt jeigu nori.

Redagavo GYNGA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.