Nuggles

Emigracija iš Lietuvos

  

42 nariai prabalsavo

  1. 1. Ketinate emigruoti iš Lietuvos ?

    • Taip,su mintim,kad sugrįšiu
      14
    • Taip,grįšti neketinu.
      11
    • Ne,man Lietuvoj gerai.
      13
    • Aš patriotas.
      4
    • Aš jau emigravęs.
      3


Rekomenduojami pranešimai

Juk vien pinigai laimės tai neatneša,aš kalbu ne tik apie pinigus,kaip sakė scalman,viską suderinus labai gerai išeina.

 

Mindaugui taip pat aš pritariu,bet išvyksti,tai nesmerki savo šalies,tiesiog gyveni ten,dėl geresnių gyvenimo sąlygų. :)

 

na yra zmoniu kuriem yra skirtumas kur gyvent, kad gyvent ten kur gime. as tai i tai taip neziuri aplami. man gerai ten kur randu savo vieta. ne ten kur gimiau,ar augau, bet ten kur tiesiog gerai. ir ne pinigu uzkalinet reikia varyt i uzsienius, kad po to paarus gryzt i lietuva ir remonta supuvusiam buteli pasidaryt :) . tiesiog zmones kitokie, aplinka kitokia, i tave kitaip ziurima, zmones nekreipia demesio i isvaizda pagaliau, o ne lietuvos "super madeliai" gatvese visi. as atvykau, pabuvau, ir dabar i lietuva smagu yra gryzt, tikrai smagu, taciau jei gali mokslus baigt geriau bei prestiziskiau, ir veliau turet geresni darba bei lavint uzsienio kalbos igudzius, tai kam turet maziau ir stovet darbo birzoj po to. beje daug metu pradirbau LT pats, apie 9 metus, nesakau kad buvo blogai,tiesiog norejosi save ismegint, ka gali daugiau pasiekt.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tame ir problema, kad mes bėgam nuo problemų, o ne jas bandom spręsti..Blogiausia yra tai, kad mes nebeturim tautiškų idealų, todėl ir griūva visa kitą, paprasčiausia nebetikim net savim. Lengviausia apkaltint valdžia dėl visų problemų, bet pirmiausia pradėkim nuo savęs, tautą kurie ne 141 sėdintis, o likę 3 milijonai.. Mes tikrai turim kuo didžiuotis, kokia mes didingą istorija turim. Manot be reikalo V. Kudirka himne panaudojo žodžius, jog turim semtis stiprybę iš praeities? Taip, galbūt valdžia nėra pati geriausia, ir kartais priima abejotinus sprendimus, bet mes jiem tai leidžiam, todėl kaltinkim tik save. Mes mieganti tauta, nekovojam už save, už savo teises, o tiesiog verkiam. Kovojam tik tada kai būname okupantų gniaužtuose. Nors dabar okupacijos atveju, man įdomu ar atsirastų tiek kovotojų už laisvę kaip ankščiau? Išvada, kad mes gero gyvenimo ieškome padėto ant lėkštutės, ne patys jį kuriame ten kur privalome - savo Tėvynėje!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tame ir problema, kad mes bėgam nuo problemų, o ne jas bandom spręsti..Blogiausia yra tai, kad mes nebeturim tautiškų idealų, todėl ir griūva visa kitą, paprasčiausia nebetikim net savim. Lengviausia apkaltint valdžia dėl visų problemų, bet pirmiausia pradėkim nuo savęs, tautą kurie ne 141 sėdintis, o likę 3 milijonai.. Mes tikrai turim kuo didžiuotis, kokia mes didingą istorija turim. Manot be reikalo V. Kudirka himne panaudojo žodžius, jog turim semtis stiprybę iš praeities? Taip, galbūt valdžia nėra pati geriausia, ir kartais priima abejotinus sprendimus, bet mes jiem tai leidžiam, todėl kaltinkim tik save. Mes mieganti tauta, nekovojam už save, už savo teises, o tiesiog verkiam. Kovojam tik tada kai būname okupantų gniaužtuose. Nors dabar okupacijos atveju, man įdomu ar atsirastų tiek kovotojų už laisvę kaip ankščiau? Išvada, kad mes gero gyvenimo ieškome padėto ant lėkštutės, ne patys jį kuriame ten kur privalome - savo Tėvynėje!

 

cia vel grynas patriotizmas . mes patys ir kuriam sau gyvenima, ir tikrai niekas jo uzsieni nepadeda ant lekstutes , atvirksciai, viskas yra sunkiau pasiekiama, ir niekam neidomu ka tu dirbai lietuvoj ir kiek. todel pradedi beveik nuo nulio grubiai sakant. nezinau kas cia verkia kad lietuvoj blogai, ir kam verkt isvis del to, yra kaip yra. mum duotas gyvenimas kad ji nugyvent kaip galima geriau kiekvienas pats sau, o ne " omg lietuvoj blogai, bet as niekad jos nepaliksiu , geriau verksiu ir prikaisiosiu tiem kurie isvyko svetur.." lietuviai isvis priprate verkt del visko, todel dziaugiuosi kad jau pradedu tai pamirst.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia vel grynas patriotizmas . mes patys ir kuriam sau gyvenima, ir tikrai niekas jo uzsieni nepadeda ant lekstutes , atvirksciai, viskas yra sunkiau pasiekiama, ir niekam neidomu ka tu dirbai lietuvoj ir kiek. todel pradedi beveik nuo nulio grubiai sakant. nezinau kas cia verkia kad lietuvoj blogai, ir kam verkt isvis del to, yra kaip yra. mum duotas gyvenimas kad ji nugyvent kaip galima geriau kiekvienas pats sau, o ne " omg lietuvoj blogai, bet as niekad jos nepaliksiu , geriau verksiu ir prikaisiosiu tiem kurie isvyko svetur.." lietuviai isvis priprate verkt del visko, todel dziaugiuosi kad jau pradedu tai pamirst.

 

Padėta nėra, bet dauguma važiuoja su tokia idėja. Kad ir kaip nuskambėjo mano žodžiai, bet savęs patriotu nelaikau, tiesiog nežinau, kažkaip skaudu, kai tokia išties buvus galingą tauta tiesiog nyksta akyse. Toli gražu aš neprikaišioju tiem, kurie išvyko, tiesiog kaip minėjau..mes turim keist požiūri, kad tauta kuria ne 141, o likę 3mln. O verkt verkiam per daug, todėl ir liekam nieko verti savo šalyje

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

l: . tiesiog zmones kitokie, aplinka kitokia, i tave kitaip ziurima, zmones nekreipia demesio i isvaizda pagaliau, o ne lietuvos "super madeliai" gatvese visi. as atvykau, pabuvau, ir dabar i lietuva smagu yra gryzt, tikrai smagu, taciau jei gali mokslus baigt geriau bei prestiziskiau, ir veliau turet geresni darba bei lavint uzsienio kalbos igudzius, tai kam turet maziau ir stovet darbo birzoj po to.

 

Tikrai ten zmones visiskai kitokie. :)

Redagavo ViPeRkillz
neturek iprocio trinti postus ir po to ta pati per nauja rasyt - naudok redaguoti funkcija!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinai scalmanai, gerai kad tu ta savo vieta radai tam uzsieni, valio, man nei silta nei salta, nesmerkiu.Bet siaip pas tave labai siauras ir ribotas mastymas. Sakai labai gerai ta laisve ir tolerancija vakaruose?Vien geris ir laime del to? Ogi bendrai paemus pasekmes daznai buna liudnos- nevaldomos riauses, kai mentai net nedrysta jegos panaudoti, dušmanai visiskai nesiskaitantys su juos priemusios salies istatymais ir pilieciais, agrastu lindimas visiems i akis su savom vestuvem ir kas baisiausia reikalavimas leisti jiems vaikus vaikintis ir kita. Jei tai yra gerai, tai cia mes ir skiriames savom nuomonem.

Mes, lietuviai, esam santurus, truputi senamadiski, bet tas nera blogai. Ir savo sali dauguma mylim. Tik matai, patriotizma kai kas suvokia skirtingai.

Yra debilai, kurie prisisiuva veliavele , nusiskuta galva ir pamojave viena karta per metus veliavike per koki parada skaito save ,,patriotais,,. Na dar tie ,,patriotai,, kartais kokia negrei ar siauraakiui mazam zmogeliukui i duda uzvaziuoja. Tokiu patriotais neskaitau.

Yra ir tokie zmones kaip tu, kurie budami suauge nesugeba net savo salies vardo is didziosios raides parasyti, kurie svetimas salis gerbia del to, kad niekas nekreipia demesio i isvaizda . Manai gerai? Ogi nekreipia tie vakarieciai del to, kad jau pas juos ant tiek visokiu durniu, kad tai tapo norma.

Yra ir kitoks tipas zmoniu. Tai tie, kurie nesiskundzia kaip yra blogai, nekaltina seimo, velnio ar kitokiu isivaizduojamu baubu, o stengiasi saziningai dirbti , auginti dorais savo vaikus , mokyti juos pagarbos vyresniems, niekada neskriausti silpnesnio, bet ir nenusileisti stipresniam. Tokie zmones niekada nevogs, nedarys nusikaltimu,visada stos ginti skriaudziamo zmogaus gatveje, nes jie ne zodziais myli savo sali o darbais. Toks esu ir as.

Ir isimnk bent akimirkai-Tevyne tai ne tik kur tu gimei, o tavo saknys, bendra istorija, tavo tevu , seneliu ir proseneliu zeme, kuria jie mylejo ir kurioje daug simtu metu gyveno , mylejo, pyko, kariavo ir mire. Tevyne yra tai, be ko zmogus tebutu laukinis klajoklis, be saknu, praeities ir ateities, kokie pavyzdziui yra cigonai. Paziurek, ar kam nors pasulyje patinka cigonai?

Daugiau nesiruosiu as gincytis, kuproto nei grabas neistiesins, o ir nesiruosiu kaip koks sektantas tave atversti i savo ,,tikejima,, bet mano gilia nuomone -zmogus be pagarbos savai saliai, tai kaip gele be ziedo- kotas ir tiek.

Aciu uz demesi kas nepatingejo perskaityti mano rasliava :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinai scalmanai, gerai kad tu ta savo vieta radai tam uzsieni, valio, man nei silta nei salta, nesmerkiu.Bet siaip pas tave labai siauras ir ribotas mastymas. Sakai labai gerai ta laisve ir tolerancija vakaruose?Vien geris ir laime del to? Ogi bendrai paemus pasekmes daznai buna liudnos- nevaldomos riauses, kai mentai net nedrysta jegos panaudoti, dušmanai visiskai nesiskaitantys su juos priemusios salies istatymais ir pilieciais, agrastu lindimas visiems i akis su savom vestuvem ir kas baisiausia reikalavimas leisti jiems vaikus vaikintis ir kita. Jei tai yra gerai, tai cia mes ir skiriames savom nuomonem.

Mes, lietuviai, esam santurus, truputi senamadiski, bet tas nera blogai. Ir savo sali dauguma mylim. Tik matai, patriotizma kai kas suvokia skirtingai.

Yra debilai, kurie prisisiuva veliavele , nusiskuta galva ir pamojave viena karta per metus veliavike per koki parada skaito save ,,patriotais,,. Na dar tie ,,patriotai,, kartais kokia negrei ar siauraakiui mazam zmogeliukui i duda uzvaziuoja. Tokiu patriotais neskaitau.

Yra ir tokie zmones kaip tu, kurie budami suauge nesugeba net savo salies vardo is didziosios raides parasyti, kurie svetimas salis gerbia del to, kad niekas nekreipia demesio i isvaizda . Manai gerai? Ogi nekreipia tie vakarieciai del to, kad jau pas juos ant tiek visokiu durniu, kad tai tapo norma.

Yra ir kitoks tipas zmoniu. Tai tie, kurie nesiskundzia kaip yra blogai, nekaltina seimo, velnio ar kitokiu isivaizduojamu baubu, o stengiasi saziningai dirbti , auginti dorais savo vaikus , mokyti juos pagarbos vyresniems, niekada neskriausti silpnesnio, bet ir nenusileisti stipresniam. Tokie zmones niekada nevogs, nedarys nusikaltimu,visada stos ginti skriaudziamo zmogaus gatveje, nes jie ne zodziais myli savo sali o darbais. Toks esu ir as.

Ir isimnk bent akimirkai-Tevyne tai ne tik kur tu gimei, o tavo saknys, bendra istorija, tavo tevu , seneliu ir proseneliu zeme, kuria jie mylejo ir kurioje daug simtu metu gyveno , mylejo, pyko, kariavo ir mire. Tevyne yra tai, be ko zmogus tebutu laukinis klajoklis, be saknu, praeities ir ateities, kokie pavyzdziui yra cigonai. Paziurek, ar kam nors pasulyje patinka cigonai?

Daugiau nesiruosiu as gincytis, kuproto nei grabas neistiesins, o ir nesiruosiu kaip koks sektantas tave atversti i savo ,,tikejima,, bet mano gilia nuomone -zmogus be pagarbos savai saliai, tai kaip gele be ziedo- kotas ir tiek.

Aciu uz demesi kas nepatingejo perskaityti mano rasliava :)

 

Ne į temą

nu as tai patingejau tikrai viska skaityt. ir su kuo tu cia del ko gincinies aplamai?.. cia ne gincu tema. kiekvienas tik savo nuomone issako o ne gincina kito mastyma. kas tu cia toks kad prikaisiotum savo nuomone kitiem kaip kazkokia teisinga.kiekvienas pasirenka kaip jam gerai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jei neperskaitei, tai ir negali komentuoti :) As nesigincyju, o issakau savo nuomone ir tiek. Klausi kas as toks? Ogi forumo narys, ir isdestau savo NUOMONE paskelbtoje temoje, tik tiek :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerbiu savo Seima ir Lietuvele, bet uzsienis vienintelis mano pasirinkimas buvo, nes pats taip norejau. Neistojau i nemokamas studijas univiere, Tevai sake, eik i mokamas apmokesim ir t.t ,bet pats nenorejau ant Tevu sprando sedet. :) Nusprendziau pirmai progai pasitaikius i UK islekt, tai taip ir padariau ir visiskai nesigailiu. :)

O del patriotizmo, gali ir kitam pasaulio kampe but savo salies patriotu. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš kiekvieną vasarą emigruoju, bet tik šiemet dyrbau ir man labai patiko, darbas nesunkus, o alga labai gera. Už algą nusipirjau viską, ko man iš tiesų reikėjo ir dar laiko santaupomis. jeigu kitąmet bus galimybė, aš būtinai vėl emigruosiu vasarai :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.