aibo77

ar turejote pasideje pinigu "Snoro" banke?

  

78 nariai prabalsavo

  1. 1. kiek jusu pinigu tupi "Snoro" banke?

    • nesinaudojau sio banko paslaugomis
      68
    • 1 - 100lt
      1
    • 100 - 1000lt
      1
    • 1000 - 5000lt
      1
    • daugiau 5000lt
      7


Rekomenduojami pranešimai

nesinaudojau ir dziaugiuosi (kaip ir visi), seb ir swed mano galvoj lyderiai, o visi kiti - nieko gero.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Swedbank ir SEB tai ir yra Lietuvoj lyderiai statistika, abu švedų bankai berods. Beto ko norėt iš banko kurio reklama kaip šeimininkas duoda šuniui pinigus nunešt į banką, tai pas juos klijentas kaip šuo taip išeina :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as irgi tais paciais bankais naudojuosi, bet begalima sakyti kad ir su sitais bankais to paties negali atsitikt, arba bent jau kazkas panasaus.

lengva sakyti kad vat tas mano nuomene geriausias, ten ir laikau. o ims ir atsitiks taip ir ka tada? cia kaip amerikoj krize prasidejo ir normalus bankai viens po kito uzisdare, niekas negalejo tuo patiketi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man darbe liepe snoro banke atsidaryti saskaita bet gerai kad as ten litu netaupiau o persivesdavau i seb, bet aisku as ir ten turiu pinigu bet del ju tai nepergivenu nes rituoj pasiimsiu. tik va man sia savaite alga turi buti jauciu kad smarkiai veluos . ai dar mano paypalas per snoro banka tai dabar nieko negaliu pirkti va tas tai labiausiai nervina

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Vienareikšmiškai nubalsavo,kad nesinaudoja šio banko paslaugomis. Turbūt visi iškart suprato,iš tų visų pasiūlymų,kad jie čia kažką ne to daro. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Baisiausia tai vargsams pensininkams, kuriu vargani pinigeliai per ta banka eidavo. Va cia tai beda didele. O siaip tai bankas yra bankas-bankrutuoti kiekvienas is ju gali, bet siaip man Swedas kazkaip labiausiai prie sirdies.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai juk snoras nei bankrutavo nei ką, jį tiesiog patikrino ir prigavo kad pinigai kažkur dingo, o dabar valdymą perims valdžia ir tiek. Bet šitaip tai čia tik Lietuvos bankam gali atsitikt, nes apsivogė ir galvojo, kad nieks nepariš, bet dėja.

 

P.S. Snoro valdymos pirmininkas 120k per mėn uždirbdavo, tai dar jum kyla klausimai kas buvo? :D

Redagavo ch0k3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats pinigų Snore nelaikiau,bet mano firma kurioje dirbu,teikdavo Snoro lizingo paslaugas,tad turėjo ten šiokią tokią saskaitėlę kurioje buvo likusios kelios štukytės :D dabar jos įšalusios ir tai laaaabai nervina mano šefą :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

is esmes visi indeliai buvo apdrausti valstybes, privales atiduot

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano bankas Lietuvol yra DNB, ir isai man geriausias yra , Norvegijoj irgi juo naudojausis

 

O Snoras man niekad nepatikdavo, Man tas bankas kaip Lariokas atrodide, stovi zmones eilese , trys sulinde i vidu , kiti laukia stovi ir dar lyja, absurdas, o eidavo zmones kad uz mokesciu lapukus imdavo mazesni mokesti negu kiti bankai, kiek atsimenu Snoras imdavo ~1lt o DNB 4LT , SEB ime 3.5lt ,Swed - nezinau

 

O jei imdavau Lizingu visalaik Ukio banko paslaugomis naudojausi

Nes Snoras visalaik prasidavo is manes puse kainos iskart sumoketi, du kartus bandziau abu kartai buvo ta pati situacija, o Ukio Bankas , visalaik gera pasiulima man pasiulidavo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasižiūrėjau kaip vargšai senukai,invalidai visą gyvenimą sąžiningai dirbę verkia kad negali pasiimti savo sutaupytų pinigų kuriuos sutaupė iš juokingai mažų pensijų ir dabar turi nervintis kad ir tas paskutines vos gautas kapeikas praras,graudu žiūrėti kaip senukai stovi po porą valandų ir daugiau eilėse (šendien teko apie valandą lauke pastovėti tai nežmoniškai sušalau) tai pagalvokite kaip lengva senutei perkopusiai 80 metų porą valandų ir daugiau pastovėti lauke ir kodėl ji kaip kvailė turės kas dieną stovėti prie banko kokią savaitę kas dieną po kelias valandas?Tikrai širdį spaudžia.Be to tuos prarastus pinigus turės sumokėti mokesčių mokėtojai t.y mes,mūsų tėvai ir t.t.,puiku apmokėsime už kažkokios padugnės vilą ,prabangią mašiną ir t.t. Gal kažkam per žiauriai nuskambės bet tuos kurie už visa tai atsakingi aš sušaudyčiau ir sušaudyčiau kartu su šeimomis.Kad kiti tokie didžiapilviai ponai kaip jie matytu ir bijotu.

Redagavo Mykola

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano mociute ten buvo pasidejus palikima nuo mirusio vyro (netikro mano senelio) apie 10tukstanciu, o dabar negali pasimti, man gaila jos ir visu kitu kuriam panasi situacija

Redagavo deiviz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.