Vitaminaszzz

Chip

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki jai sugalvociau cipuoti ps2 su modbo 4 ar mano versijai reiketu laiserfix ? PS2 pas ,mane SCPH 70004 PAL tik kad motinine lb idomi modelis GH-032-32

 

Nu paklausiu dar kad nekurti naujos temos draugelio PS2 yra cypuotas su modbo 760 bet tas ps2 neskaito disku buvau idejas savo lazeri irgi neskaito nor mano ps2 necypuotas ir skaito diskus puikiai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki jai sugalvociau cipuoti ps2 su modbo 4 ar mano versijai reiketu laiserfix ? PS2 pas ,mane SCPH 70004 PAL tik kad motinine lb idomi modelis GH-032-32

 

Nu paklausiu dar kad nekurti naujos temos draugelio PS2 yra cypuotas su modbo 760 bet tas ps2 neskaito disku buvau idejas savo lazeri irgi neskaito nor mano ps2 necypuotas ir skaito diskus puikiai

 

del laser fix negarantuoju, bet man atrodo kad nereikia, del draugo ps2 jo lazerio procesorius parejes, praktiskai neremontuojamas gedimas, jo lazeris gali buti ir sveikas!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

del laser fix negarantuoju, bet man atrodo kad nereikia, del draugo ps2 jo lazerio procesorius parejes, praktiskai neremontuojamas gedimas, jo lazeris gali buti ir sveikas!

 

O tai del ko jis nusprogo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.