hydrogenet

PS2 storas

Rekomenduojami pranešimai

taigi nusipirkau snd ps2 stora uz 120lt 6zadimai, du dzoistikai, memory card, nechipuotas. ant konsoles uzrasyta SCPH-39003 tai vadinasi v7 MB. ir noreciau paklaust ar nemirs ta konsole greit, ir ar butu galima ja dar chipuot?

Redagavo hydrogenet

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kodel manai kad mirs??? Tikrai ne paziurek tikrai kiek apstu senu labai geru zaidimu kuriu manau nepraeisi visu tikrai tikrai... Kitas dalykas kuris manau tau vargina galva tai tas PS3 bet dar ne jo era... Kol kas LT parduotuvese nemaciau Blue Ray irasimo irenginiu nebent is uzsieniu siustis...Disku irgi nera tai va viska siustis reikia ir dar beto nenulaustas PS3 tad kolkas tikrai nusipirkai gera daikta ir dziaukis juo...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na blu-ray irasymo irenginiu as maciau fise bet ju kaina 2.5-3k o tai jau tikrai siaubas. o svarbiausia man nuchipuot sia konsole, o moddingas man dar kolkas nereikalingas :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

120lt? Pigokai, jau kažkas su ta konsole blogai bus.. xD joke.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aha man ir atrodo nedauk 120 lt gi dar 6 geimai 2 pulteliai ir meory card bet gal nebloga konsole :)

Redagavo JAV010

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na man pirma ja pasiule uz 250lt jie galvojo, kad ji chipuota bet kai patikrinau ji nepaleido nei vieno neoriginalaus zaidimo. tai as ir sakau arba 120lt arba eik

ieskok kas kitas nupirks :) ten tokie biski narkomanai buvo tai jiems p* istikruju :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar keistoka kad taip pigiai nes tie 6 zaidimai orgai jeigu konsole nechipuota

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu tai ta ir sakau as kad nebrangiai :) bet jai zmones narkomanai tai suprantama

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ja galima ciptuoti be baimes. pasiziurek atitinkamai kontaktu pagal sawo miesta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taigi. man jau nuchipavo konsole kainavo 140lt as pats esu is silutes tai daviau tokiam pazystamui kuris nuveze konsole i gariunus ir ten ja nuchipavo. ir stai kame problemos as isirasiau dbz tenkaichi 3 pabandyti ar veiks irasyti diskai, ir xuj jie neveikia. rasiau ir 6x greiciu cia maziausiai kiek leido alcohol. o ar turi reiksmes, kad rasiau as i digidata dvd-r cia ko gero belekokie sudini diskai. dar bandziau copy dvd "Commandos: Strike Force" irgi nepaledzia kopijos... man atrodo, kad jie isviso nieko cia nenuchipavo :D :D . P.S. o su visais chipais eina ijungti kazkoki tai meniu laikant "Circle"+"Triangle" ?

 

EDIT: nuspirkau verbatim disku lygiai tas pats š****, taciau viena karta zaidimas buvo pasileides su digidata. nesuprantu, gal cia kokie visiski kreivarankiai chipavo ar chipas gal koks senovinis?

Redagavo hydrogenet

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

seip as tj pavyzdziui zaidima rasau jau didziausiai 4 greiciu ir gal tu rasau kazka netaip...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taigi turi buti DVD-R, nes seni ps2 nepalaiko DVD+R ;)

Redagavo VeriGud

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jai skaiciukas iki 5ant galo tai sunkiau geimus paleist piratinius, man taip aiskino vienas cipuotojas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu db jau man pradejo veikti normaliau su verbatim 6x rasytas, alcohol maziau neleidzia :D ir db geimas pasiledzia kiek geriau. o mano konsole yra scph 39003

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tu pasiuziurek i ta veikianti diska ar jis DVD-R :D

Tokiu budu tada issiaiskinsim, kodel tau neveike !

Redagavo VeriGud

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.