giega27

wii restore to default

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, esu visikai naujokas su wii. Mano wii pakol kas dar neatristas, bet bandysiu, nes radau superini gida wii 4.3 e atrisimas. Taciau noreciau suzinoti, jei atrisimas nepavyksta, gal galima wii atstatyti gamyklinius parametrus. Butu malonu, jei kas ikeltu koki gida.

 

Kazkaip nesiryztu atrisineti be garantijos, jog galesiu atstatyti gamyklinius parametrus.

Lauksiu patarimu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nera jokiu gamykliniu atstatymu, su nandu zaidi atrisinedamas, jei wii senesnis ir leidzia irasyt bootmii i Boot2 tada gali nand backup pasidaryt ir atstatyt jei kas iskyla jei ne, tai susimovus pasmerktas. bet jeigu viska darysi kaip parasyta tai nieko neatsitiks.

 

Boot mii tai rasi kai rasysi homebrew channel bus prie jo dvd x ir bootmii.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nera jokiu gamykliniu atstatymu, su nandu zaidi atrisinedamas, jei wii senesnis ir leidzia irasyt bootmii i Boot2 tada gali nand backup pasidaryt ir atstatyt jei kas iskyla jei ne, tai susimovus pasmerktas. bet jeigu viska darysi kaip parasyta tai nieko neatsitiks.

 

Boot mii tai rasi kai rasysi homebrew channel bus prie jo dvd x ir bootmii.

 

nezinau ar teisingai imeciau wii nuotrauka zodziu yra isleistas spec. kaledom http://shop.gameplay.co.uk/nintendo-wii/white-wii-party-pack/_/NW6951/productpage.html

Lygtai youtube buvau radusi del gamykliniu atstatymu, tai va net nezinau ka galvoti, ar cia realu ar cia blefas.

 

Zodziu vaikui kaledu senelis turetu ,,padovanoti" wii, tai as noreciau iki svenciu sutvarkyti wii ir padeti po eglute. Tai ir vel iskyla kvailas klausimas, jei as atrisiu ir vel supakuosiu i deze ar nenusimus visi atrisimai ir nustatymai :)

post-39588-0-23548500-1323628473_thumb.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ai cia tas naujas neaiskus. tik keli dalykai.

1. jam neveik boot mii jei susimausi nebeatstatysi.

2. cia naujas modelis jo dvd romas nepaleidzia piratiniu disku kaip ir priespaskutiniai gamecube palaikantys modeliai.

3. isilauzus zaidimus paleist eis tik is usb hdd arba sd korteles. (originalai veiks taip pat)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau ar teisingai imeciau wii nuotrauka zodziu yra isleistas spec. kaledom http://shop.gameplay.co.uk/nintendo-wii/white-wii-party-pack/_/NW6951/productpage.html

Lygtai youtube buvau radusi del gamykliniu atstatymu, tai va net nezinau ka galvoti, ar cia realu ar cia blefas.

 

Zodziu vaikui kaledu senelis turetu ,,padovanoti" wii, tai as noreciau iki svenciu sutvarkyti wii ir padeti po eglute. Tai ir vel iskyla kvailas klausimas, jei as atrisiu ir vel supakuosiu i deze ar nenusimus visi atrisimai ir nustatymai :D

 

Ne, supakavimas į dėžę nenumuša atrišimo :) Redagavo GYNGA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ai cia tas naujas neaiskus. tik keli dalykai.

1. jam neveik boot mii jei susimausi nebeatstatysi.

2. cia naujas modelis jo dvd romas nepaleidzia piratiniu disku kaip ir priespaskutiniai gamecube palaikantys modeliai.

3. isilauzus zaidimus paleist eis tik is usb hdd arba sd korteles. (originalai veiks taip pat)

 

1. Tai kaip as suprantu šis atrisimo gidas tinka mano wii, bet boot mii neveiks ir neverta issaugoti i savo PC bootmii, nand.bin ir keys.bin failu

2. Kad neskaitys is dvd tai as tik pliusus matau, seniai ju nenaudoju, nes filmus ziurim is hdd

 

 

P.S. Nesityciokite is zalio zmogucio, kuris tik kelios dienos kaip wii pasaulyje bando susigaudyti :whistling:

O dar ir sunu teks pamokyti, tai kai vaikai miega, as nakti mokinuosi burti su juo :)

Tai va, ieskau informacijos, klausiu patarimu, bandau suvirskinti.

Labai dekinga, kad yra kantriu ir naudingus patarimus dalijanciu zmoniu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jei hdd ne problema, as cia tik del vaikio galvojau, zinai knisliava truputi, bet jei tetukas ikels zaidimu ir parodys kaip pasidaryt viska tai ner prob. nu ok nand.bin isissaugok del viso pikto visuomet turek :} nes kas atsitiks ir kazkada ras buda kaip susrebt nanda atgal. nu bet cia del viso pikto, jei viska darai kaip rodoma viskas ir veiks. siaip jei radai versijai lauzima tai viskas ok.

 

siaip viskas eina taip

 

banner bomb

 

hackmii packetas, dvdx, bootmii, hombrew channel

 

tuomet cios'ai eina, hermes patchai ten pagal savo tutoriala skaitoma jau ziurek kaip geriau kas tau patogiau ir ka jie raso.

 

tuomet usb loaderis, wiiflow gan populiarus, usb loader, nu pagal save irgi pasiziurek, o tuomet lieka tik zaidimus kelt ir pliekt. sekmes :} jei kas klausk, smulkinsim informacija.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, na ka atrisau savo wii, rodos nesugadinau, veikia, taciau ziurejau i siame forume parasyta gida ir i youtube surasta galimai sakyti identiska filmuka, be jo ne kas butu :)

Tik buvau truputi uztrukusi su Priiloader, bet po to nieko,sutvarkiau, aisku strioko tai buvo sociaii :)

 

Dabar bandysiu studijuoti kaip ir kas cia pasileidzia, nes pakol kas tai tamsus miskas. Jus cia visokiais mandrais terminais pasimetete ir supratau, kad nieko nesupratau. Siaip technikoje nesu zalia ir tirpstu del naujoviu, ko nepasakyciau apie savo vyra, tai vaikus as ir mokysiu. :) Mano vyresneliui 4 metai kompuose kaip niekur nieko nardo, tai manau nebus bedos ir cia su zaidimo paleidimais, bet pirma man reiketu ismokti. Galetu buti koks nors gidas pradedantiesiems, nes wii manualo neuztenka, labai daug klausimu kyla, ypac su atristais, ka galima daryti ko negalima daryti, kokia to chanelio funkcija, kokia ano. Sudetumet konkreciai 1.2.3 ir butu viskas aisku.

 

Tiesa, kai idejau originalu diska, tai kur yra disc channel, parase, kad wii update, bet ten nieko nedariau, o tai ar pasileis dabar originalai ar ne, gal galetumet pakonsultuoti, kai isemiau diska to uzraso neliko.

 

Iskilo dar klausimu. Po atrisimo bandau prisijungti prie interneto, o man raso: Perform a wii system update now? wii support code:61212.

Ar po atrisimo dalima isimti sd, jei jame sumesta app packas, ar ji ten turi buti visada.

 

Ka patarsite daryti?

 

Prasau, jei galite sukurkite koki gida zaliems wii naudojimas ir patarimai po atrisimo :)

Redagavo giega27

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesa, kai idejau originalu diska, tai kur yra disc channel, parase, kad wii update, bet ten nieko nedariau, o tai ar pasileis dabar originalai ar ne, gal galetumet pakonsultuoti, kai isemiau diska to uzraso neliko.

 

Originalus galima žaist, kai leidžiant klausia dėl updeito spausk No.

 

Iskilo dar klausimu. Po atrisimo bandau prisijungti prie interneto, o man raso: Perform a wii system update now? wii support code:61212.

Ar po atrisimo dalima isimti sd, jei jame sumesta app packas, ar ji ten turi buti visada.

 

Kai klausia dėl updeito spausk No.

 

Jei išimsi SD kortelę negalėsi paleist programų.

 

P.S. Apie Wii naudojimą po atrišimo niekas tau gido nekurs, tiesiog paimi ir naudoji, kokių patarimų tikiesi išgirst? Pernelyg nežaisk su visokių modų instaliavimais ir tiek. Nes jei užbrickinsi tai amen tavo Wii.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.