tVenc

iXtreme+ 3.0

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

O kaip su Hitachi 79? Dar jokių žinių?
Redagavo Swizz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

O kaip su Hitachi 79? Dar jokių žinių?

 

Jokiu. Tiesiog kad bus. Bei nuojauta kuzta kad po Slim isleidimo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, norejau paklausti pas mane HITACHI 59 modelis, nuflesintas i LT2.0 jei dabar jungciausi i xbox live negaleciau zaisti XGD3 zaidimu, nes zinau kad kuria LT3.0 78/79 modeliams, bet zemesniems modeliams nekuria.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi tu viską zinai, tavo ankstesni postai viska pasako.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mano elita dvd room yra Benq, konsole flesinta i lt 1.9.

Tai noriu paklaust nes zalias esu. Dabar zadu nest kad perflesintu po kaldeu y lt3.0, nes noriu losti xbox live. Tai kasnors keisis zaidimu yrasime?

Taprasme kad zaidimus norint yrasyti reik paleisti per naujausia abgx ir yrasyti i rdl diska?

Nesupilkit minusu, nes nelabai gaudausi.

Aciu uz atsakymus ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mano elita dvd room yra Benq, konsole flesinta i lt 1.9.

Tai noriu paklaust nes zalias esu. Dabar zadu nest kad perflesintu po kaldeu y lt3.0, nes noriu losti xbox live. Tai kasnors keisis zaidimu yrasime?

Taprasme kad zaidimus norint yrasyti reik paleisti per naujausia abgx ir yrasyti i rdl diska?

Nesupilkit minusu, nes nelabai gaudausi.

Aciu uz atsakymus ;)

 

Taip tau reikia nest BenQ flashint i 3.0. Irasyme nesikeis niekas. Tik aisku jei i live tai BUTINAI burner max (Lite-On iHAS). Per abgx naujausia, bet tas naujausias dar nezinia kada iseis. Ir kogera visi klausimai atsakyti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Sveiki, siuo metu sedziu su LT1.9, nes i LT2.0 nusprendziau nesiflesinti, o palaukti LT3.0. taigi nelabai domejausi zaidimu irasymu, kurie turi XDG3 apsauga. Tai noriu paklausti: kai man nuflesins i LT3.0, as zaidimus galiu irasyneti su parastu DVD ar reikia pirkt specialu? Jei taip, gal galit pasakyti koki? Sorry, jei kartojuosi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Sveiki, siuo metu sedziu su LT1.9, nes i LT2.0 nusprendziau nesiflesinti, o palaukti LT3.0. taigi nelabai domejausi zaidimu irasymu, kurie turi XDG3 apsauga. Tai noriu paklausti: kai man nuflesins i LT3.0, as zaidimus galiu irasyneti su parastu DVD ar reikia pirkt specialu? Jei taip, gal galit pasakyti koki? Sorry, jei kartojuosi.

 

Daugiau taip nebedaryk. Nes jei darysi tai tada gali db laukt 4.0... Nes skirtumo nera. Nera nieko naujo tame 3.0 ko nera 2.0. Tik kad ban saugus ir su nauju dashboardu draugauja. Toliau viska gali daryti tapati ir jis sugeba tapati. Taigi jei greiti laiku paskelbtu kad koki 4.0 kurs tik nebuk durnas ir nelauk.

Galesi irasineti. Bet visada yra saugiau zaidimus irasineti pilnai su burner max (labiausiai apsimoka pirkti LiteOn iHAS 124 ;).

Redagavo Th1cKA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Daugiau taip nebedaryk. Nes jei darysi tai tada gali db laukt 4.0... Nes skirtumo nera. Nera nieko naujo tame 3.0 ko nera 2.0. Tik kad ban saugus ir su nauju dashboardu draugauja. Toliau viska gali daryti tapati ir jis sugeba tapati. Taigi jei greiti laiku paskelbtu kad koki 4.0 kurs tik nebuk durnas ir nelauk.

Galesi irasineti. Bet visada yra saugiau zaidimus irasineti pilnai su burner max (labiausiai apsimoka pirkti LiteOn iHAS 124 :D.

 

O jeigu rasysiu zaidimus su paprastu DVD-rom'u pagal bloguose esenti gida i Acme diskus, turetu veikti man zaidimai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jeigu rasysiu zaidimus su paprastu DVD-rom'u pagal bloguose esenti gida i Acme diskus, turetu veikti man zaidimai?

 

Jei prie XBL nejungtas si menesi, tai turetu pasileist, nebent blogai isirasys.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei prie XBL nejungtas si menesi, tai turetu pasileist, nebent blogai isirasys.

 

Nu kadangi si menesi losiau Live, tai dabar belieka tik pirkti nauja DVD-roma? O su nauju DVD galima rasyti i Acme ar tik i Verbatim diskus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. Tik ta su kuriuo zadi zaist.

2. Galima, bet abgx naujo dar kolkas nebus. Reikes su Xbox Backup Creator ta topology data irasyt. Ja bus galima rasti internete po kazkiek laiko. Taigi persiusti nereikes tik reikes gauti data.

 

Dar dadeti noriu vis del to reikia. Ir perrasyti ir perinstaliuoti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu kadangi si menesi losiau Live, tai dabar belieka tik pirkti nauja DVD-roma? O su nauju DVD galima rasyti i Acme ar tik i Verbatim diskus?

 

galima rasyti i kokius nori diskus tik tiek kad Verbatim yra geriausi/geresni nei acme ir i juos dazniau pavyksta irasyt game nei i acme ir jie maziausiai gadina lazeri

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu kadangi si menesi losiau Live, tai dabar belieka tik pirkti nauja DVD-roma? O su nauju DVD galima rasyti i Acme ar tik i Verbatim diskus?

 

XGD3 patartina rasyti i Verbatim. Jei i ACME nori tada yra specialus firmware. Cia kazkurioj temoi buvo duotas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.