deiviz

Pasto kainos

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki tai va iskilo beda nuejau i svetaine pasto bet neraso kiek kainuotu siusti siuntinys, gal galit jus pasakyt kiek kainuotu siusti siuntini isperkamuoju pastu jei jis sveria kaskur 1kg(pc vairas) kiek jau viskas kainuotu???

 

ps:labai skubu, kas zino parasykit labai reik...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As nerandu kad butent isperkamojo pasto kainos butu parasyta.. jei zinai parasyk cia man labai reik

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

~5lt + 10lt už tai, kad gautum pinigus (10lt paštas pasiema kaip už išperkamojo pašto paslaugą), tai viso ~15lt. Tą 10lt renkiesi ar moki tu ar tas, kuris atsiims siuntinį.

 

Nesenai siunčiau nariui GMR vairalazdę svėrė 1335g sumokėjau 16lt su centais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

~5lt + 10lt už tai, kad gautum pinigus (10lt paštas pasiema kaip už išperkamojo pašto paslaugą), tai viso ~15lt. Tą 10lt renkiesi ar moki tu ar tas, kuris atsiims siuntinį.

 

Nesenai siunčiau nariui GMR vairalazdę svėrė 1335g sumokėjau 16lt su centais.

 

Bet spėju neregistruotai siuntei?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet spėju neregistruotai siuntei?

 

Ne į temą

Išperkamąją registruota siunta. Kiek žinau, kai siunti išperkamuoju nėra pasirinkimo ar registruotas ar ne. Kodą gauni vistiek.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Išperkamąją registruota siunta. Kiek žinau, kai siunti išperkamuoju nėra pasirinkimo ar registruotas ar ne. Kodą gauni vistiek.

 

Ne į temą

Keista aš paskutini kartą kai siunčiau išperkamuoju mokėjau 6,5LT + tie 10LT už trys xbox žaidimus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Keista aš paskutini kartą kai siunčiau išperkamuoju mokėjau 6,5LT + tie 10LT už trys xbox žaidimus.

 

Kiek žinau kainą eina vienoda nuo 0 iki 500g, nuo 500g iki 1,5kg, nuo 1,5 iki 2kg ir toliau jau siunta skaitosi. Kažkaip man ten aiškino, tai kainos tokios pat būna nesvarbu ką siunti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ima 3% nuo siuntino vertes uz isperkamojo pasto paslaugas. T.y siuntimo kaina + 3% nuo sumos kuria sumokes klientas uz preke.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kam teko siusti siunta i uzsieni? Kazi kiek kainuoja siuntiniai i airija per pasta, nes planuojamas siuntinys toks nemazas. Tai nezinau ar per pasta ar kokia tarnyba siusti labiau apsimoka, kad greitai ir saugiai nukeliautu i galutini taska.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@UpDown yra tinklapyje įkainiai tik aš pats ten nelabai suprantu kaip skaičiuojasi. O DPD kažkas apytiksliai 20€ didžiausia siunta, tik nežinau ar ten pristatymas iki durų ar tik iki terminalo/taško.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi siunčiau joniškieti kaip ir jūs iš čia, tai bent saugiai atkeliavo. Nes su tais viešais net nelabai aišku kaip ten dirbama. Pigūs siuntiniai nurėjo greitai ir tikrai patikimai, visada žinojau kur jie yra. Rekomenduoju!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.