Impaler

PS3 gali tapti paskutiniu PlayStation?

Rekomenduojami pranešimai

Daugelis žurnalistų ir analitikų teisingai perskaitė neseniai pasirodžiusį "Sony" pranešimą, apie jos vadovaujančių asmenų pasikeitimą, ir suprato tai kaip žingsnį po gan nesėkmingo "PS3" konsolės starto. Tačiau visgi atsirado analitikų pasaulyje, kurie šiame įvykyje pastebėjo daug toliaregiškesnę politiką.

 

"Nomura Securities" analitikas Yuta Sakurai "Financial Times" teigė, jog po to kai Ken Kutaragi, kuris buvo labiau į techniką orientavęsis žmogus, buvo pakeistas Kaz Hirai, kuris yra labiau į programinę įrangą besiorientuojantis, jis nė nemato galimybės išvysti "PlayStation 4".

 

Jo teigimu, šis pasikeitimas yra labai svarbus, ns nuo šiol "Sony" kompanija ketina orientuotis labiau į programinės įrangos gamybą, nei į techniką. Tai reiškia, kad kompanija neketins išleisti ketvirtosios "PlayStation" konsolės, o orientuosis tik į žaidimus, kaip šiuo metu daro buvusi jos konkurentė - "SEGA".

 

Na, mūsų asmenine nuomone, toks pareiškimas yra kiek per drąstiškas. Tuo labiau, kad technika visados buvo labai svarbi "Sony" kompanijos pajamų dalis, o tuo labiau juk "PlayStation" yra populiariausia konsolė pasaulyje.

 

Na pats asmeniškai netikiu tokiu dalyku. :shock:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turetu isleist.... nuo startu niekas nepasibaigia , isivaziuos ps3 , da duok dieve nulaus..... ir kils reitingai ir populiares ps3... bet jei nenulaus tada jau bus...... tada bus xboxo valandos.... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visiskai vienodai su kuo as losiu tuos zaidimus po 10 metu,ar playstation ar kita konsole,svarbu zaidimai,ne konsole

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na o mano nuomone butu tokia.

 

Jeigu as noriu ko nors programinio, tai as turiu PC, bet jei as noriu pazaist, atsipalaiduot ir patirt gera komforta zaisdamas grazius, hdtv, zaidimus, tai man tiks ir PS3. Ir ** ar iseis PS4 ar net PS5. Mano mastymu konsole, turi tarnaut zaidimams, o ne programoms. Joms yra PC, o konsoles turi tarnaut tik zaidimams.

 

p.s. cia mano, ir tik mano, nuomone.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na o mano nuomone butu tokia.

 

Jeigu as noriu ko nors programinio, tai as turiu PC, bet jei as noriu pazaist, atsipalaiduot ir patirt gera komforta zaisdamas grazius, hdtv, zaidimus, tai man tiks ir PS3. Ir ** ar iseis PS4 ar net PS5. Mano mastymu konsole, turi tarnaut zaidimams, o ne programoms. Joms yra PC, o konsoles turi tarnaut tik zaidimams.

 

p.s. cia mano, ir tik mano, nuomone.

Sutinku! 8)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jep, ir aš sutinku 10001% su soxu. Nervina, kad jie net svarsto/nesvarsto taip pasielgti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

meh... teisingai ir nereikia tiket! :) Is kur cia ta ju informacija isviso... net lietuviskai rasyt nemoka klaidu pilna :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hm.. Mano nuomone yra tokia. Asmeniskai turiu galimybe buti kambari su PS3 Man jis patinka. Grazus ir patogus dalykas. Turiu tris zaidimus ir tikrai nesigailiu, kad jis yra pas mane. Aisku kiti konkurentai ir turi konkuruoti, kad zmones turetu galimybe pasirinkti. Aisku yra ir minusu ir pliusu kiekviename gaminyje. Pvz. Gaila, kad negalesime irasineti zaidimu ir juos zaisti PS3 konsoleje. Bet pliusas yra, kad daugybe populiariausiu zaidimu bus isleista butent ant PS3 konsoles. Xbox'as yra geras tuo, kad galesime "kepti" ir zaisti zaidimus namuose. Manau ne konsoleje beda, o tai, kad zaidimuose butu kokibeskesni ir tenkintu kiekvieno zaidejo poreikius. Svarbiausia yra pries perkant pasidometi ir ziureti kas paciam pirkejui bus naudinga. Svarbiausia, kad nepirktumete margucio maise kai nezinote kokios jis spalvos. :) tad.. Pirkime ir dziaukimes. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau kažkur mačiau kaip atrodys PS4, dizainas lb panašus į PS3 tik, kad PS4 apie 25% didesnė. MANO nuomone PS4 tikrai turėtų išeiti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau kažkur mačiau kaip atrodys PS4, dizainas lb panašus į PS3 tik, kad PS4 apie 25% didesnė. MANO nuomone PS4 tikrai turėtų išeiti.

jei ir matei tai geriausiu atveju matei Koncepsini modeli arba visishak klasote . .kada mes pamateme kaip mazdaug strodys PS3? Metai iki pasirodant ir tai - dzoistikas pasikeite.

O PS4 dar net oficialiai nepradetas gaminti - o taip esu tikras kad ony jau galvoja ko jie noretu ish ps4, bei pradeda derinti planus su galimais partneriais.

Zinoma kad ps4 bus neabejoju- net jei ir ps3 visishkai nenusisektu Sony ish konsoliu rinkos tirkai nesitrauks.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau tikrai playstation 3 nepaskutinis. Kaip pastebima playstation naujas iseina kas 6 metus, gal ir vel po 6 metu bus playstation 4. Arba kai iseis kokia nors nauja technologija. pvz Ps one - buvo CD diskai, PS 2 DVD, PS 3 Bluray. Iseis kokia nors nauja technologija ir pasirodys naujasis playstation 4.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.