eXe

KLAVIATURA PADEKIT!

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Krc, siandien ne mano diena. Ryte prisedu prie pc, viskas kaip ir turi but, griztu po pietu, isijungiu - viskas ok. Zaidziu zaidima ir staiga man berasinejantis pradejo rasytis betkokios raides/skaiciai. Pvz: spaudziu "i" pasiraso "i97" ir taip su visais mygtukais klaviaturos.. Bandziau daug ka is google patarimu, netgi system restore dariau ir xujnia nieko nepadejo.. Atrodo lyg raides susimaise vietomis, bet jei taip butu, kodel kai spaudziu viena raide pasiraso dar kelios atsitiktines. (rasau is laptop)

 

PLS HELP FAST

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Krc, siandien ne mano diena. Ryte prisedu prie pc, viskas kaip ir turi but, griztu po pietu, isijungiu - viskas ok. Zaidziu zaidima ir staiga man berasinejantis pradejo rasytis betkokios raides/skaiciai. Pvz: spaudziu "i" pasiraso "i97" ir taip su visais mygtukais klaviaturos.. Bandziau daug ka is google patarimu, netgi system restore dariau ir xujnia nieko nepadejo.. Atrodo lyg raides susimaise vietomis, bet jei taip butu, kodel kai spaudziu viena raide pasiraso dar kelios atsitiktines. (rasau is laptop)

 

PLS HELP FAST

 

pamegink spaust "fn" ir "num lk scroll" kartu, turetu isijungt ta nesamone.

jei rimciau cia tai gal nuejo cipas vienas saibom. ir nieko nepadarysi .

junkis usb klava pazek ar veiks su ja viskas ok.

pamegink ja atjungt kontus pravalyk vel pajunk.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

rasiau sia tema is laptopo, o sugedo ne laptope. Kitos klavos neturiu. Pravalyt bandziau, language keist bandziau... Belieka pirkt nauja keyboard?...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi lygiai taip pat buvo, bet as netycia ja buvau snapsu aplaistes, po to niekas nepadejo tai nusipirkau kita, o ta ismeciau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as nepaminejau kad irgi apliejas buvau, bet tik space mygtuka, vistiek gg keyboard?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.