Kouzmich

PSN zaidimu keitimasis

Rekomenduojami pranešimai

Tai geriau meskitės ant kokių nors žaidimų, tikrai galit neblogų nuspirkt, tarkim, kad ir BF3.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

baisiai liudna naujiena... liaudis gal pasimainom ka nors?

 

O ką turi?

Aš pats nusipirkęs ferrari: the race experience ir pixel junk shooter, dar yra lbp ir infamous.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai prigrėbčiau inFamous ir Little Big Planet, jei atsirastų geras žmogus, kuris gavo šiuos žaidimus už dyką ir galėtų pasidalinti. Būčiau be galo dėkingas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai geriau meskitės ant kokių nors žaidimų, tikrai galit neblogų nuspirkt, tarkim, kad ir BF3.

 

Kas is to, bet zaisti tik gales vienas , o kitiems bus reikalingas Online pass

 

Aš tai prigrėbčiau inFamous ir Little Big Planet, jei atsirastų geras žmogus, kuris gavo šiuos žaidimus už dyką ir galėtų pasidalinti. Būčiau be galo dėkingas :)

 

Deja pasiemiau kitus zaidimus, inFamous turiu diska LBP nepatinka man isai , tai pasirinkau tik WipEout HD ir Ratchet Clank

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas is to, bet zaisti tik gales vienas , o kitiems bus reikalingas Online pass

 

 

Nežinau, bet Agnusas sakė, kad draugai bandė ir viskas puikiai veikė jiems.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man agnusas irgi ta pati sake vis delto nerizikuosiu , taigi jo draugai pinigu negrazins jai neveiks mum. Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar ziurejau ant bf3 tai raso 5 slotai, tai manau 5 zmones gales zaisti ir nereiks jiems online pass, turbut delto ir kaina tokia yra ant bf3 49.99£

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar ziurejau ant bf3 tai raso 5 slotai, tai manau 5 zmones gales zaisti ir nereiks jiems online pass, turbut delto ir kaina tokia yra ant bf3 49.99£

 

Kaina del to, kad tokia rekomenduojama jungtinėj karalystėj, jei iš uk ps store perkat, perkant iš us kaina vėl kitokia. O dėl online pass tai reiktų pasiklaust to, kas jau yra išbandęs, daugiau info rasi užsienio forumuose ar dar kokiuose panašiuose psl.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaina del to, kad tokia rekomenduojama jungtinėj karalystėj, jei iš uk ps store perkat, perkant iš us kaina vėl kitokia. O dėl online pass tai reiktų pasiklaust to, kas jau yra išbandęs, daugiau info rasi užsienio forumuose ar dar kokiuose panašiuose psl.

 

As pirkau bf3 is psn tai jau 30% parsiunte jai kam bus idomu ar veikia online sendien vakare AZ parasykit Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As pirkau bf3 is psn tai jau 30% parsiunte jai kam bus idomu ar veikia online sendien vakare AZ parasykit Nuotrauka

 

Kiek vietos paima BF3 HDD ~20gb ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi snekama kai atsigaus PSN is penkiu 5 slotu jau bus 2

 

As irgi taip manau, vakar apie 18-19h buvo psn atsigaves tai losiau iki 22h be problemu Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane 3 game slotai uzimti,

1-Slot fat (parduotas) pamirsau padaryti Video ir Game Deactivated

2-Slot dabar kuri naudoju Game Activate, Video Negaliu siustis is PSN nes reikia padaryti butinai ant pirmos konsoles Video Deactivated

3-Slot naudoja vienas vartotojas is cia, Game Activate

PSN Video turi tik viena Slota

 

Tai kuri Slota dabar istrins sony ,tikuosis ne mano

O jei mano istrins tai nieko galesiu istrinti 1-slota

Viska cia esu parasias http://www.playmanija.lt/forumas/t33259/ps3-system-activation-deactivation/

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi man atrodo, kas keitėsi iki šio sony draudimo, tai visiems veiks tarkim keisti žaidimai, t.y tiems 5 žmonėms, bet kas dabar imtų keistis tai tiems neveiktų.

P.s Žodžiu tuoj pamatysim kaip čia bus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.