Kouzmich

PSN zaidimu keitimasis

Rekomenduojami pranešimai

o tai koks skirtumas?nesakyk kad dlc region locked

Pasiziurek ant savo KZ2 dezutes. Ant sono turetu buti. :)

Man atrodo ten ir yra tas kodas. Kaip perki paskui raso kad sis DLC tinka tik tom ir tom versijom. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėja kai perku iš Amerikos, tai sistema yra NTSC.

Taigi galiu keisti į PAL regiono tokius pačius žaidimus

 

Flower

Tekken 5: DR

Mortal Kombat II

 

Jeigu kas nors galėtų tai padaryti - tikrai atsilyginčiau taškais ar kuo nors dar.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėja kai perku iš Amerikos, tai sistema yra NTSC.

Taigi galiu keisti į PAL regiono tokius pačius žaidimus

??? Kažką tu painioji. PS3 nesvarbu ar žaidimas PAL ar NTSC. Kažkur jau čia ne vienas rašė. Jei netiki - pasiskaitinėk google. :huh: Pas mane patį konsolė pirkta Lietuvoj (1 šeimininkas pirko iš elektromarkto) - PAL. o visus PSN žaidimus perku iš USA. Veikia be problemų. Vienintelis regioninis apribojimas yra su addonais... Jei žaidimas europietiškas, tai ir addonas turi būti iš europietiško storo...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

??? Kažką tu painioji. PS3 nesvarbu ar žaidimas PAL ar NTSC. Kažkur jau čia ne vienas rašė. Jei netiki - pasiskaitinėk google. :notworthy: Pas mane patį konsolė pirkta Lietuvoj (1 šeimininkas pirko iš elektromarkto) - PAL. o visus PSN žaidimus perku iš USA. Veikia be problemų. Vienintelis regioninis apribojimas yra su addonais... Jei žaidimas europietiškas, tai ir addonas turi būti iš europietiško storo...

Nebijok. Nieko aš nepainioju. Tiesiog mano TV nepalaiko NTSC - tame ir problema. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Mmm... įdomiai. O kuo tas nepalaikymas pasireiškia? Tipo nespalvotą vaizdą rodo ar dar kaip?

O negeriau tau tada įsigyti kokį konverterį? Nes maža kas. Gal kada gausi žaidimą iš USA, tai negalėsi pažaisti....

Arba keisk Tv... :notworthy:

 

P.S. Beje, o PS3 neturėtų veikti kaip "konverteris"? Ta prasme, jei pati konsolė PAL, tai ji turėtų siųsti PAL signalą nepriklausomai nuo to, koks žaidimas ar filmas paleistas. Ar ne? :D) Nu aš čia tik spėlioju :D Nesu žinovas šioje srityje.. ;)

Redagavo SudraSkytaS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Mmm... įdomiai. O kuo tas nepalaikymas pasireiškia? Tipo nespalvotą vaizdą rodo ar dar kaip?

O negeriau tau tada įsigyti kokį konverterį? Nes maža kas. Gal kada gausi žaidimą iš USA, tai negalėsi pažaisti....

Arba keisk Tv... :D

 

P.S. Beje, o PS3 neturėtų veikti kaip "konverteris"? Ta prasme, jei pati konsolė PAL, tai ji turėtų siųsti PAL signalą nepriklausomai nuo to, koks žaidimas ar filmas paleistas. Ar ne? ;)) Nu aš čia tik spėlioju ;) Nesu žinovas šioje srityje.. ;)

Ne į temą

Šiaip vienoje temoje jau rašiau apie konvertavimą ir dabar ieškau tokio konverterio. PS3 siunčia video signalą NTSC jeigu žaidimas ar video yra NTSC ir PAL jeigu PAL.

O aišku lengviausiai pasakyti - pirk naują TV. Tik vat ir pinigų truksta ir man ir mano užtenka (išskyrus šitą problemą)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal kas nori mestis ant zaidimu?

 

Stai pardavineja PSN korteles, kurias perkant ir taip iseina dvigubai pigiau, o stai dar mano pasiulymas.

 

Susimetam, kad ir del 50 svaru, kurie mums visiems atsieina 100lt, o kiekvienam atskirai tik po 20lt.

 

Acc pasidalinam. Gaunasi 50 svaru vertes zaidimai tik uz 20lt. Kas su manim? :rofl:

 

 

 

 

PS: pirma susirenkam paskui tarkimes, ka pirksim, pvz mano siulomi: lumines, cuboid, worms...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal kas nori mestis ant zaidimu?

 

Stai pardavineja PSN korteles, kurias perkant ir taip iseina dvigubai pigiau, o stai dar mano pasiulymas.

 

Susimetam, kad ir del 50 svaru, kurie mums visiems atsieina 100lt, o kiekvienam atskirai tik po 20lt.

 

Acc pasidalinam. Gaunasi 50 svaru vertes zaidimai tik uz 20lt. Kas su manim? :)

PS: pirma susirenkam paskui tarkimes, ka pirksim, pvz mano siulomi: lumines, cuboid, worms...

O kartais Worms'ų iš US psn ne pigiau pirkti? :)

 

Aš siūlau kam nors tokiu būdu LBP papildymą pasiimti, gal norinčių bus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kartais Worms'ų iš US psn ne pigiau pirkti? :D

 

Aš siūlau kam nors tokiu būdu LBP papildymą pasiimti, gal norinčių bus?

na US siek tiek pigiau, bet perkant is jo, kur kas labiau apsimoka UK, taigi jei ir butu kokia US persvara (nepamirsk mokesciu) visgi UK iseina pigiau, kaip sakiau uz 20 lt gali iseiti zaidimu vertes uz 200lt (kitaip - 50 svaru)

 

Del LBP sutikciau. Bet tai gal perkam daugiau? Mano siulymas: CUboid (su papildymu ~12svaru), Lumines (su papildymu ~12.3), sudoku (~4)... apie 29 iseina, kiek tas lbp? ir dar lieka keliems geimams pvz Pain ir pan... (visa tai tik 20 lt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal kas nori mestis ant zaidimu?

 

Stai pardavineja PSN korteles, kurias perkant ir taip iseina dvigubai pigiau, o stai dar mano pasiulymas.

 

Susimetam, kad ir del 50 svaru, kurie mums visiems atsieina 100lt, o kiekvienam atskirai tik po 20lt.

 

Acc pasidalinam. Gaunasi 50 svaru vertes zaidimai tik uz 20lt. Kas su manim? :D

PS: pirma susirenkam paskui tarkimes, ka pirksim, pvz mano siulomi: lumines, cuboid, worms...

Na gal ir nieko įdėją, nes visgi tie 20lt nėra taip ir daug, o visi gausim daug už tą kieki pinigų. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

US mokesčių nėra, tereik regintis Las Vegas'e. :D Na bet 20LT tai ne bėda, aš už. Tai tryse esam, kas dar prisidėt nori?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.