Kouzmich

PSN zaidimu keitimasis

Rekomenduojami pranešimai

kad greiciau cia problema su sony servais arba su tavo routeriu ar wifi, pabandyk junktis tiesiai i ps3

Ne į temą

Krc, tingiu aiskint kaip as neta pasijunges bet trumpai...

Kadangi Airijoj gyvenu, kur netas nekoks tenka naudoti 3G USB modema. Tai modema pajungiu i laptopa ir nuo laptopo su ethernet laidu pajungiu i PS3. Taigi as su savo netu labai nieko ir negaliu sutvarkyt, o tikrai buna kad dingsta kad ir daliai sekundes ir pastebejau kad kai taip ka nors per PS3 siunciu ir buna tie error'ai, ir nemanau kad cia Sony servai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gera diena visiem,ziurekit susiduriau su problemele toke tam siuntime.Dave parsisiust zaidima gran turismo parsisiunciau ir tik leidzia zaist su jo loginu prisijungus kaip apeit sita reikala kad leistu zaist su savo acc? dar niekad to nedares tai nelabai numanau nemuskit vyrai tik skaiciau nemazai apie tai bet taip ir nesupratau,aciu is anksto

sitas gt5 pasileidzia tik prisijungus prie neto,kol neprisijungsi jis neveiks,man buvo gruzas kai 2 men neto neturejau normalaus,negalejau zaisti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prie interneto as prisijungiu viskas tvarkoje bet man neleidzia su savo akauntu senu zaist,prie tavo pasijungus viskas gerai,tai kaip man apeit sita reikala? zinau kad esat susidure patys juk ir patys keitetes zaidimais ir panasiai,paiskinkit taip norejau senai to gran turismo ir dabar nepilnai eina pasidziaugt tuo

 

Zmones padekit nejaugi nezinot labai aktualus man sitas klausimas

Redagavo Daivarensas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

deja gt5 galim zaisti tik ant orginalaus accounto,taip kad nieko nesigaus,paguglines radau kad ne vien sitas bet ir daugelis kitu neveikia,parsiunstu si kita kompa,taip kad greitai sony ir sita reikala uzrauks

Redagavo kazinak

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkaip man cia keistai nejaugi niekas nesisiunte is kito acc? nesuprantu baxuriukai ko tylit negalit pasakyt kaip ten yra kas esat siuntesis?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Daivarensas, tau gi kazinak jau atsakė, kas dar neaišku?

GT5 vienas iš nedaugelio žaidimų, kuris yra pririštas prie PSN akaunto (kaip ir Warhawk), tad tau teks žaisti iš to akaunto, iš kurio parsisiuntei... Dauguma PSN žaidimų veikia iš bet kokio akaunto, bet tu "užsirovei ant išskirtinio".. Čia jau nieko nebepadarysi.. :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas galėtų duot parsisūt kokį žaidimą? Nes tingiu laukt kol atsiūs Uncharted 2 ;D

Redagavo Klubas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as turiu bf1943,super street fighter 2turbo hd remix,Marvel vs. capcom 2,flower,FFVIII,mgs. domina tekken5 dark resuction

Redagavo ispaans

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neturiu nei vieno zaidimo, bet labai noreciau tekken5:DS, bf1943, trine, street fighter, marvel vs capcom, FFVII, mgs :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Parduodu Zaidimus (Parduodu Panevezyje , siuntomis neuzsiemu, mainai vyksta prie vietos,tik grynaisiais.)

 

Zaidimai :

1.Spider-Man 3 40LT

2.Unreal Tournament 40LT

3.Ridge Racer 7 50lt

4.Tony Hawk's Project 8 60lt

5Call of Duty 3 50lt

6.Harry Potter and the order of the Phoenix 40lt

7.Formula one Championship Edition 40lt

8.The Orange Box 60lt

9.Fifa 2008 60lt

10.The Godfather : The Don's Edition 60lt

11.Resistance : Fall of man 50lt

12.Resistance 2 100lt

13.Little Big Planet 100lt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,noriu apsikeisti psn geimais.

 

PSN: RenatasLT

 

Turimi zaidimai:

 

Frogger Returns

Battlefield:1943

Magic orbs (with all DLC)

.detuned

 

Keiciu i panasu kieki zaidimu :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.