nutomg

xbox 360 pirkimas lizingu

Rekomenduojami pranešimai

Noriu pasiteirauti dėl šio x'o http://pigu.lt/knygos_muzika_dvd_zaidimai/zaidimai/zaidimu_iranga/zaidimu_kon...id=3163031 ar šį eitų atrišti? kaip sužinoti kos dashboard?

Noriu pirktis lizingu, kadangi pinigų stoka, tad dabar tenoriu sužinoti, šį įsigijus ar bus galima atrišti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu pasiteirauti dėl šio x'o http://pigu.lt/knygos_muzika_dvd_zaidimai/zaidimai/zaidimu_iranga/zaidimu_kon...id=3163031 ar šį eitų atrišti? kaip sužinoti kos dashboard?

Noriu pirktis lizingu, kadangi pinigų stoka, tad dabar tenoriu sužinoti, šį įsigijus ar bus galima atrišti?

 

Atsiprašome! Jūsų ieškomo puslapio Pigu.lt nėra

Pataisyk linka,nes nieko negalima pasakyt apie xboxa dabar

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ne į temą

Atrišti kol kas tikrai negalima, bet RGH gali pasidaryti, bet jo kaina 250lt. Su RGH galėsi žaisti žaidimus iš HDD išorinio/vidinio, bet negalėsi jungtis į LIVE.
Redagavo DozY

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Atrišti kol kas tikrai negalima, bet RGH gali pasidaryti, bet jo kaina 250lt. Su RGH galėsi žaisti žaidimus iš HDD išorinio/vidinio, bet negalėsi jungtis į LIVE.

 

Tai man RGH ir reikia. tai taip išeina iš pigu.lt imant tą kur nurodžiau eis glichinti RGH?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai man RGH ir reikia. tai taip išeina iš pigu.lt imant tą kur nurodžiau eis glichinti RGH?

 

Ne į temą

Manau, kad taip nes naujausias dashboard ten tikrai nebus.
Redagavo DozY

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Atrišti kol kas tikrai negalima, bet RGH gali pasidaryti, bet jo kaina 250lt. Su RGH galėsi žaisti žaidimus iš HDD išorinio/vidinio, bet negalėsi jungtis į LIVE.

 

Jei bus dualboot padaryta, tai gales Nuotrauka (pataisykit jei klystu)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man Live nelabai reikalingas, kadangi nemanau, jog pirksiu live GOLD ar SILVER tad man svarbiausia pasiimti x'ą su dashbooard geru nuglichinti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.