EdvIs3713

Nauji žaidimai nepasileidžia

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, as turiu Nintendo Wii. Turiu viena problema. Turiu Wii jau apie metus. Pirkau Konsole panaudota ir atrista. Viena karta buvo vel uzsirisus, nes Updeitinau netycia... Zodizu man atriso is naujo. Dabar zaidziu zaidimus su Neogamma r9 beta (wii zaidimu backup launcher) taigi negaliu zaisti nauju zaidimu kaip Nba 2k12, Call of duty Black ops... ka man daryti? is naujo ristis ar gal kitaip rasyti zaidimus? Padekite!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

juodas ekranas, arba melynas su erroru taip. reikia ios'us reikalingus susirasyt jiem. extractuot is iso geriausia, arba pasizet intike budavo sarasas kokiam geimui kokiu reik, juos susisiust ir susirasyt su wad installeriu, dar budavo kazkoks homebrewas kuris atsiuncia reikiamus ios. ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man buvo irgi kad black ops neveikė, ir just dance 3... tai tiesiog įsirašiau wiiflow programėlę, per ją viskas puikiai einasi :)

iki to laiko naudodavau configurate usb launcher....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

juodas ekranas, arba melynas su erroru taip. reikia ios'us reikalingus susirasyt jiem. extractuot is iso geriausia, arba pasizet intike budavo sarasas kokiam geimui kokiu reik, juos susisiust ir susirasyt su wad installeriu, dar budavo kazkoks homebrewas kuris atsiuncia reikiamus ios. ;]

 

Sveikas, galetum koki tutoriala padaryti? Buciau Laaaaabai dekingas! Isanksto aciu!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.