tadas9010

del banko korteliu

Rekomenduojami pranešimai

sveiki. Taigi greitai man sukaks 14metu ir noriu kai ka issiaiskint. Ar yra kokia banko kortele, su kuria galima pirkti internete. Pvz is ebay, kilobaitas, dealextreame, vienu zodziu internetinese parduotuvese. Jai yra prasau pasakyti kur ja isigyti.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Eik i betkuri banka ir paprasyk tokios korteles. Eik kartu su tevais, nes reikes ju rastisko sutikimo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Eik y swedbanka issimsi kortele,man rodos jau ir nuo 14 metu tevu nebereikia norint issimt zoom kortele .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

www.zoom.lt

galesi pervedinet/gaut pinigus i savo saskaita, bet pirkti internetu is parduotuviu galesi tik sulaukus 18 metu, tada gausi Visa Electron kortele, ja galesi priristi prie paypal ir t.t :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seb bankas suteikia ISIC ( atrodo taip vadinasi, pats naudoju), o swed zoom. Ir kai aš klausiau, sakė galima pirkti el.parduotuvėse su jomis... :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aciu uz pagalba :rolleyes: taigi supratau kad reikia nueit su tevais i banka ir duos kortele su kuria nuo 14 galesiu pirkti internete? Jei klystu pataisykit.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesu 100 procentų tikras, bet kai klausiau, man taip sakė neseniai. Siūlau dar prieš tai pačiam nueit, ir paklaust. :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriausiai eik su tevas ir viska isklausinek banku darbuotoju jie geriau zinos, nes as keik zinau tai nuo 16 duodavo, bet cia buvo pries 11metu :rolleyes: o del 14 metu tai tikrai nezinau, tai tiesiog eik sutevais i banka ir issiklausinek, eik i Swed i DmB arba SEB

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Beveik kiekvienas bankas turi Virtualias MasterCard korteles su kuriomis galima pirkti internetu. Bet patarciau is SEB imti Visa Virtuon.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip. Su ja atsiskaitinėti galiam visur, ebay, amazon, visose e.parduotvėse. Kad ir viešbutį gali atsiskaityt su ja. Žodžiu visur.

Redagavo Nuggles

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali pasimti visa virtuon ir jei reikia dar ja prie paypal priristi ir galesi beveik visose el parduotuvese pirkti, ja gali seb banke pasimti nuo 14 bet reikia eiti su tevais

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka jis su ta ISIC daryt? Juk su ja internete neina atsiskaitineti. Imk Visa Virtuon.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.