Nuggles

Wi-fi problema telefone

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

Turiu tokią kaip ir problemėlę wi-fi telefone. Ieškant WLAN tinklo, suranda mano tinklą( pavadinimas : Tp - Link), paprašo suvesti slaptažodį, aš jį suvedu, ir viskas gerai. Kai jau jungiuosi antrą kartą, man paprašo suvest slaptažodį, aš suvedu, ir jau jungiasi per Tp-Link(1), ir dažniausiai jungiuosi per šį TP-LINK (1) , bet kartais randa tiktai tą paprastą tinklą TP-LINK, ir kai jungiuosi per šitą, jau rašo, kad neteisingas wlan raktas nors vesti neduoda, o kartais suvedu, ir būna viskas normaliai, bet jau atsiranda vėl gi TP-LINK (2) . Tai taip išeina, kadd man kažkaip jie dubliuojasi, o man reikia,kad būtų tiesiog tas vienas tinklas ir vsio.

 

Bėje, tik ant mano telefono taip, ant kitų viskas normaliai. ;)

Redagavo Nuggles

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tau neina savo namu tinklo nustatyti kaip default ir visalaika prie jo junkstis neieskant tinklo, o iskart spaudziant ant interneto, man per paieska isgi primeta tinklu dauk, bet jei neieskau per wlana, tai man iskarto jungiasi jau prie mano nustatyto namu tinklo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš nežinau, bet ten jie dubliuojasi tik ant mano telefono. Juk turi būt tik vienas normalus tinklas ir nesidubliuot.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.