padlec

Kas gali irasyti Forza 4 ? $$$

Rekomenduojami pranešimai

Mieli draugai, jau 10 kart bandziau isirasyti Forza 4 pats, Nezaisiu per live, tik offline noriu zaisti is HDD, kad nesuktu man pastoviai DVD,

 

Nenoriu leisti pinigu del vieno zaidimo , del to prasau, ar kas galite man normaliai irasyti Forza 4 , su savo iHAS liteonu, kad neismetinetu , kaskart po vienu lenktyniu,

 

Galeciau pats atsiimti ir sumoketi jei jus Vilniuje, jei is kitu miestu, taipogi neliksiu skolingas , veikia lietuvos pastas! :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mieli draugai, jau 10 kart bandziau isirasyti Forza 4 pats, Nezaisiu per live, tik offline noriu zaisti is HDD, kad nesuktu man pastoviai DVD,

 

Nenoriu leisti pinigu del vieno zaidimo , del to prasau, ar kas galite man normaliai irasyti Forza 4 , su savo iHAS liteonu, kad neismetinetu , kaskart po vienu lenktyniu,

 

Galeciau pats atsiimti ir sumoketi jei jus Vilniuje, jei is kitu miestu, taipogi neliksiu skolingas , veikia lietuvos pastas! :)

 

Galiu as :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

jau 10 kart bandziau isirasyti Forza 4 pats

Tu ant tuščių diskų išleidai apie 80lt,dar apie 20lt išleisi tam kad tau įrašytų dar vieną diską,išsiūstų ir t.t. Gausis grubiai 90-100lt.Originalą naują ebay galima laisvai rasti už 29 svarus (122lt) ir nemokamas siuntimas.Tavo vietoje nusipirkčiau tą DVD romą kuris gerai įrašo žaidimus nes jau ant forzos išleidai beveik tiek kiek kainuoja originalus žaidimas arba DVD romas :) Neįsižeisk bet nesuprantu tokių žmonių kaip tu :)
Redagavo Mykola

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Tu ant tuščių diskų išleidai apie 80lt,dar apie 20lt išleisi tam kad tau įrašytų dar vieną diską,išsiūstų ir t.t. Gausis grubiai 90-100lt.Originalą naują ebay galima laisvai rasti už 29 svarus (122lt) ir nemokamas siuntimas.Tavo vietoje nusipirkčiau tą DVD romą kuris gerai įrašo žaidimus nes jau ant forzos išleidai beveik tiek kiek kainuoja originalus žaidimas arba DVD romas :troll: Neįsižeisk bet nesuprantu tokių žmonių kaip tu :fedup:

 

Jei forza neisirase tai reiskia xujovi diskai. Gali but pirkti po viena (xujovu zinau kur po 2.70 be dezutes). Tai ape 20 LT. Dar perdeda biski kad 10 istikruju buvo kokie 3-5. :D Sumokek man 20 LT irasysiu abu diskus atsiusiu ir da su markeriu uzrasysiu taip kad atrodys kaip originalas :D Redagavo Th1cKA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.