365

Samsung ar HTC?

Rekomenduojami pranešimai

siulau is skelbimu paieskot s2 siek tiek panaudota gal rasi ir nauja .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siulau is skelbimu paieskot s2 siek tiek panaudota gal rasi ir nauja .

 

nenoriu is skelbimu :) siaip buvau uzmates uz 1200-1300 S2 skelbimuose.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu turejes Samsung gaminiu ir ju kokybe nesiskundziau,bet sikart ko gero imciau HTC :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reiks dar ryt nuvaziuot paziuret galaxy s plus, siandien desire s dave pardej pamaigyt, tai patiko labai, bet pries tai maigiau galaxy ace, tai iskart skirtuma pajauciau kuris geresnis :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats turiu HTC Desire Z, pirkau naują. Jau metai kaip turiu telefoną ir esu labai patenkintas juo.

Kas susije su kokybe HTC tikrai gera, ne bet kokia š....na plastmasė, viskas apgalvota ir gerai padaryta. Visi kas iš pažįstamu turi HTC nieks nesiskundžia.

Patarčiau HTC Desire Z su qwerty klavetūra nereikia baksnot pastoviai to ekrano, greit sms`int gali, naršyt internete. Labai smagus telefonas ir kaina gan jo nedidelė, dabar apie 1000 lt.

Turėjau telefona metus ir vienintelis minusas, kaip ir visų manau smartphone`u - baterija. Laiko dvi dienas max. Naudosies internetu, smsinsi, skambinsi - krausi kiekvieną dieną.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As uz htc :) pats turiu htc desire hd :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats turiu HTC Desire Z, pirkau naują. Jau metai kaip turiu telefoną ir esu labai patenkintas juo.

Kas susije su kokybe HTC tikrai gera, ne bet kokia š....na plastmasė, viskas apgalvota ir gerai padaryta. Visi kas iš pažįstamu turi HTC nieks nesiskundžia.

Patarčiau HTC Desire Z su qwerty klavetūra nereikia baksnot pastoviai to ekrano, greit sms`int gali, naršyt internete. Labai smagus telefonas ir kaina gan jo nedidelė, dabar apie 1000 lt.

Turėjau telefona metus ir vienintelis minusas, kaip ir visų manau smartphone`u - baterija. Laiko dvi dienas max. Naudosies internetu, smsinsi, skambinsi - krausi kiekvieną dieną.

 

Na as ir kiek daugiau link HTC krypstu. Taip korpusas ir man labai patiko, maloniai laikosi rankoj ir jauciasi, kad kokybiskas daiktas, bet Desire Z neimsiu, nes jau kiek senstelejas modelis su silpnesniu proc. ir ramu maziau turi ir tuo paciu baterija mazesnes talpos, tai tas labai atbaido :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as ir kiek daugiau link HTC krypstu. Taip korpusas ir man labai patiko, maloniai laikosi rankoj ir jauciasi, kad kokybiskas daiktas, bet Desire Z neimsiu, nes jau kiek senstelejas modelis su silpnesniu proc. ir ramu maziau turi ir tuo paciu baterija mazesnes talpos, tai tas labai atbaido :)

 

Visiškai sutinku su tavim del kokybės. Kad senstelėjas tai taip, bet man kolkas pilnai užtenka ir tiek :) Nelagina telefonas, gan greitas. O jai turėčiau galimybę pirkti naują tai pirkčiau kažką vėl iš HTC gal net Desire S kaip ir tu minėjei, arba iš MOTOROLA, Apple (nors į apple produkcija žiuriu skeptiškai). O Samsung, LG Nokia ir kt. netraukia manęs. Nesenai maigiau MOTOROLA Defy, labai patiko.

Žiurint kokia sumą gali skirti telefonui ir ko tau labiausiai reikia iš jo, viskas remiasi į tai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visiškai sutinku su tavim del kokybės. Kad senstelėjas tai taip, bet man kolkas pilnai užtenka ir tiek :) Nelagina telefonas, gan greitas. O jai turėčiau galimybę pirkti naują tai pirkčiau kažką vėl iš HTC gal net Desire S kaip ir tu minėjei, arba iš MOTOROLA, Apple (nors į apple produkcija žiuriu skeptiškai). O Samsung, LG Nokia ir kt. netraukia manęs. Nesenai maigiau MOTOROLA Defy, labai patiko.

Žiurint kokia sumą gali skirti telefonui ir ko tau labiausiai reikia iš jo, viskas remiasi į tai...

 

Kaina iki 1200Lt maximum jau cia :) gal daugiausia internetui, zaidimam, kad nebutu liudna vaziuot i darba ir is darbo, na ir aisku darbo metu kai bus laisvo laiko, kad nesedet tusciai :)

P.S. kazin kaip LG Optimus 2x P990?

Redagavo 365

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tada HTC Desire S butu neblogas variantas, bet ekranas gan mažas bet naudos mažiau baterijos :)

Arba pasižiurėk LG Optimus 2x P990 irgi neblogas. Bet aš bučiau už HTC Desire S !

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš asmeniškai už samsungą nes ir geriau baterija laiko ir ekranas didesnis, jų kokybe nesiskundžiu ne vieną androidą jau apturėjas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.