Impaler

Ar domitės pro-wrestling'u?

Rekomenduojami pranešimai

Ar domitės pro-wrestling'u? Ar žinote kas tai yra? Kokios Jūsų mėgiamiausios lygos? Kokie yra Jūsų mėgiamiausi wrestler'iai? Ar yra čia žmonių be manęs besidominčiu šiuo dalyku? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ten pilna nesamone ir laiko, o laikas=babkes :D , svaistymas...

Nu bet cia yra tik mano nuomene, tai nepriimkit kaip uz tikra piniga :D ..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesamoniu nesamone, rezisura ir tiek. Nesugebu paziuret ilgiau 3 minuciu... Padaryti tai ka jie daro treniruotis reikia daug (ir anaboliku pavalgyt atitinkamai... :D), bet as net ir bokso kovos, jei jinai surezisuota ziureti negaliu (pats boksavausi)...

Taip, kad tai tikrai ne man. Sunkiai suprantu kaip gali patikti ziureti sita cirka (kova to pavadint liezuvis neapsivercia) ir sirgti uz kuri nors "kovotoja", kai kovos baigtis jau buna nulemta pries jai prasidedant...

 

Be abejo tai mano nuomone...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Auron, o ar tu žinai, kad wrestlinge ir tėra pasakoma kas turi pralaimėti. O kaip atrodys matchas, kaip jis vyksta ir t.t. yra daroma expromtu. Maximum keletas spotų būna dar sutarti, nedaugiau. O toliau jie yra tiesiog ant tiek įgudę, kad varo greitai ir iš lempos viską.

 

Pradėjau wrestlingą žiūrėti nuo 1996 iki pats dabar su 3 metų pertrauka 2001-2004. Kas savaitę peržiūriu ~3 valandas wrestlingo. Jeigu yra papildomi eventai tai susidaro ~6 valandos. Žodžiu esu manjakas ant viso šito. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tai o apie ka as? Sakau, kad negaliu ziuret kovos kurios baigtis nulemta pries prasidedant. Ir varo gal jie ir ekspromtu, bet vistiek negali visko sau leist, nes negali laimet tas kuris negali...

Ir ar tau tikrai patinka tas apsimestinis voliojimasis, kai jau tipo pize vienam ir tik staiga atrodo, kad i sikna kas angliu uzmete ir kaip raketa soka ir suvaro ta kita?!

Ir tie smugiai, kurie ne smugiai is tikro... Trypcioja kaip mergaites per baleta... Bet ne i galva, o salia! :D

Buna ten jie ir pasijungia neapskaiciave kritimo, bet ir cirke klounai buna mirsta...

Tai galima vadinti sou, bet jokiu budu ne kova ar imtynemis!

Jei tau tai patinka, pabandyk kada pasiziuret klasikines graiku-romenu imtynes. Tai nors bus tikra!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, verčiau žiūrėčiau ne graikų-romėnų, bet MMA (Mixed-Martial-Arts).

 

Taip pripažystu būna kai pravalų kartais padaro, bet nereikia nurašyti visko ant 100% dirbtinumo. Beje, jei naudojiesi eMule, duočiau tau nuorodas į keletą match'ų, kurie tikrai priverstų tave suabejot ar ten jau tokios zuikio dainos. :D

 

Aišku kiekvienas turi savo nuomonę.

 

Beje, ar esi išviso matęs wrestling'o? Įdomu kada ir kokios lygos pasirodymus teko matyt. WWE / TNA ar šiaip per BTV WWE RAW Radzevičiaus komentuojamą laidą, kur jis pats nė velnio nenutuokia apie ką kalbą ir priedo visa šou padaro dar 1/2 karto juokingesnį? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai aisq ten sou , is to gerai kurejei ir visi rengejei bapkiu gauna , ten cirkas , bet karts idomu paziet kaip nusipeza :D skaitykim koks randis ortonas smogia keleta smugiu i galva , tai nuo jo rakos iki varzovo galvos kokie 50cm , ir dar pats garsus atkartoja , kad suteiktu realumo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziuriu, kad cia tik vienam adminui patinka. Na, o as irgi prisijungsiu prie kitu. Nepatinka jis man, bet kai nieko nerodo per telika, isijungiu ir uzmiegu prie vrestlingo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziuriu, kad cia tik vienam adminui patinka. Na, o as irgi prisijungsiu prie kitu. Nepatinka jis man, bet kai nieko nerodo per telika, isijungiu ir uzmiegu prie vrestlingo.

cia gers.... :D , siaip as megstu wwe geimus , bet ziuret nlb , seniau megau , netgi labai nepraleisdavau nei vieno sestadienio nepaziuredams , nebent budavo kokia nors priezastis jei neziuredavau.... o daba tai dzin man tas wwe ......

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei ką WWE ne vienintelis produktas tėra. Man šiuo metu net labiau už WWE patinka TNA, rodo per Eurosportą kiek girdėjau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei ką WWE ne vienintelis produktas tėra. Man šiuo metu net labiau už WWE patinka TNA, rodo per Eurosportą kiek girdėjau.

ai esu mates , gal ten labiau tikroviska , bet irgi tas pats kas WWE

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nelabai tas pats nelabai. Tiesiog perdaug aishkinti kuom skirias.

 

O dabar riebus vaizdelis is you tube'o, kaip Vaderis sulauzho stubura vienam jobberiui.

 

 

OMG!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nelabai tas pats nelabai. Tiesiog perdaug aishkinti kuom skirias.

 

O dabar riebus vaizdelis is you tube'o, kaip Vaderis sulauzho stubura vienam jobberiui.

 

 

OMG!

Maladeic nekreipk demesio ka kiti sako , man geras draugas sako kad vat shudas ten lama ir t.t. bet as ziauriai megstu Wrestlinga , o Labiausiai patinka man turbut Smackdown , nes ten yra geriausi kovotojai , bet ziuriu RAW nes tik tiek terodo nebent parsisiunciu kazka :D seniau buvau uzsikepes siust dar dabar turiu 12 DVD wrestlingo kovu , megstamiausias mano BATISTA 8) 8) o tavo? jei atvirai ps2 pirkau vien del WWE zaidimu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na turim si ta bendro visas konsoles pretextas pirkti buvo butent WWF/WWE zaidimai, sega, playstation, playstation 2 viskas del ju zaidimu, toliau visi kiti grajai. 80% PS2 praleistas laikas - zadiamas SD vs RAW 2006, 20% visi kiti, nu gal 30% :D (2007 nekenciu, daug bugu, isimta +220 prijomu, ultimate grapple neatperka minusu).

 

Smackdown praktishkai niekada neziurejau, tik pabandes buvau. Verta daugiau maziau ziureti del Kenedzio, Finlay, Benoit, Kendrick`o ir Londono team'u.

 

RAW ziurejima mazinu, apskritai visa WWE dabar yra nuopolyje apskritai. Shudo malimas, pushinamos senos zwaigdzes, naujos zwaigdes duxinamos, + WWE nelaidzia jiems atsiskleisti.

 

Kas yra geriausia siomis dienomis? - TNA TNA TNA! o ten tai wrestlingas praktishkai vos ne visada perspjaunantis wwe. Pilna jaunu ir jau gera varda uzhsitarnavusiu jaunuoliu, vadinamoji X-Division. Heavyweightai irgi tvarkingi. Beje ten kurt angle perbego ish WWe. O ten turejo 2 matchus su Samoa Joe. - Ju abieju ivertinimas ****1/2 zwaigzhdutes. Per 2 nepilnus menesius. Turint omeny kad wwe per laikotarpi nuo 1994 atrodo tesugebejo padaryt vos 5 ***** zv. matchus. Ech bishki got carried away.

 

Anyway man megstamiausias visada busvo ir bus Sting (WCW, TNA). Jy labiau vertinu tiesiog kaip character, kaip gimmicka nors ir jo skillai ne paskutineje vietoje. O uzh texnika ir geru matchu daryma ishsikriu Aj Styles, Ch. Daniels, ir praktishkai apie puse likusios x-division nariu. Kurt angle su samoa joe irgi varo pagirtinai.

 

Siaip wrstlingo nesirashau y dvd, na siu dienu. Perziuriu ir delete. O ka vat rashausi y dvd kuriu jau turiu 13 ir arteja 14asis tai visos WCW nitro laidos ir WCW PPV. Tox siuvas uploadina i torrentus viska.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

matai musu laikai nesutampa , jei buciau pradejes ziuret nuo 1996 ar kelintu ten , gal buciau prie tavo nuomones labiau , bet as pradejau maniakiskai ziuret kai tik Batista kope savo laiptais i virstu :D vats kada dar Evoliucija gyvavo....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.