Impaler

Ar domitės pro-wrestling'u?

Rekomenduojami pranešimai

Zinok tai kas kad as ziurejau nuo 1996. Tikrai pradejau gaudyti kampa ir viska labiau suprasti butent nuo batistos kopimo mazdaug laikotarpio. Daug suzhinojau nuo tada. Nori rimciau apie wrestlinga padiskutuot, pakalbet, igaut ziniu apsilankyk www.wwe.vhost.lt/forum :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As esu wrestlingo fanas... Domiuosi wisom lygos, siuo metu labiausiai patinka TNA. WWE per daug skysta jau nelb ydomios kovos, nuspejami siuzetai ir visokie Cenos Championai :D Favourite wrestlers - Mr.Kennedy, LAX, Brock Lesnar, AJ Styles.... Hmm dar ish WWE Booker T ir paskutiniu metu pradejo patikt Christian Cage.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo wwe raw jau ir man nepatinka o kas ten per lyga kur sakej kad db uzsikabines impaler? :?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As irgi taip pat ant TNA labiau nors ziuriu ir WWE, kuri eina zemyn dabar.

 

Dar ziuriu WCW visas laidas ir ppv ish bittorrent kur siunciu. Jau ~23+ DVD perziurejau laidu.. kas yra mazdawg... 5 tadalis :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai atsimenu kai tevas is gariunu partempe piratine vilsato antena ( :P:( ) tai per rusu kanala HTH rodydavo vrestlinga ( TNT vadindavosi ar kazkaip). Is pradziu juokas eme ant kiek dirbtina, surezisuota, bet kai pagavau kampa tai net kieme zaisdavom. Nes man tai graziausia yra visi metimai suoliai, salto (ypac kazkokio ten juoduko). O tie ju pokalbiai, tos muilo operos tai uzknisa, bet visa tai gali kompensuot net vienas grazus skrydis per visa ringa... :P Zodziu yra i ka paziuret, tikrai yra. Galetu ir pas mus atvezt bent vienam kartui, manau sausakimsas Siemensas butu. :P :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tu žinok aš kaip tik manau, kad jei "atvežtų" kaip sakai, tai nemanau, kad užkimštų.. Griečiau koks K-1 labiau sudomintų. O mūsų liaudis dar sakyčiau labai labai menkai išmano pro-wrestling'ą ir tiesiog prisijungia prie daugelio nuomonės - kad tai vaidyba ir š****..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.