Battlestar

Samsung galaxy Gio

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki nusipirkau nauja samsung galaxy gio. Pagal visus aprasimus ir draugu pasakojimus telefono baterija atlaiko 2-3 dienas jei telefonas nera rimtai naudojamas. Taciau kai pakraunu savaji samsung jis atlaiko labai nedaug na nuo 12-24val daugiau ar maziau zodziu kai telefonas ira pilnai pakrautas ir atjungiu nuo pakrovejo pagulejes keles valandas ant stalo is 100% lieka koki 83% as nesuprantu kame cia magija gal kas galite patarti ?

 

P.S seniau turejau nokia 6300 ir jos du akumuletoriai issipute galbut tai turi kazka bendro ? (rozete bloga :DDDD)

Labai reikia jusu pagalbos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Per koki task killeri isjunk nereikalingas programas. Dar gali su custom ROM'ais pasiekti ilgesni gyvavimo laika. O seip tai jo, smartphone'ai niekada ilgai nelaiko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O iš pradžių padarei tuos tris pilnus krovimus/iškrovimus kaip rekomenduojama? Gali būt dėl to, nors aš kiek girdėjau tai neturi didelės įtakos, bet tarkim seniai seniai savo mamos Nokia buvau atjungęs dar kaip reikiant pirmą kartą nepakrovus tai baterija išvis nelaikydavo.

 

O su tais baterijos išsipūtimais tai irgi buvau susidūręs, ant sesės Nokios irgi dvi baterijos išsipūtė, paskui jau net nesivargino ir naują telefoną nusipirko. Labai abejoju ar čia rozetė bloga, gal greičiau pakrovėjas arba pačio telefono/baterijos kaltė (dėl tų išsipūtimų).

Redagavo GYNGA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Isirasyk juice defender ir advance task killer. Uzsimesk kad killintu kas pusvalandi nereikalingas app, o Juice defender nieko nedaryk, tik kad ijunktas butu visalaika.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.